PITANJE-POMOC

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
durmo
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sre Apr 26, 2006 8:47 pm

PITANJE-POMOC

Post od durmo » Ned Maj 28, 2006 10:23 pm

Imao bih pitanje u vezi sihra,pa ko zna nek mi odgovori.Vec duze vremena imam povremenih porodicnih problema a radi se o bolesti moje supruge. O tome bi mogao dosta napisati ali ukratko da kazem,ona ima povremene zivcane napade ranije je cesto za najmanju sitnicu trazila povod za svadju sa mnom ali i sa drugim osobama,uvijek joj je neko drugi kriv za bilo sta.U mnogim sitacijama ne moze da se kontrolise pa psuje,razbacuje stvari po kuci itd.Sada toga nema tako cesto ali sad se zali na stalne bolove u stomaku te ima strah u sebi kojeg ne moze da se oslobodi.Bila je u bolnici na raznim pretragama a zadnji put /krajem prosle godine/primljena je u psihijatrijsku bolnicu.Nema nikakvih tjelesnih oboljenja vec se radi o psihickim problemima.Trosi i po 5-6 tableta na dan,za umirenje,za spavanje itd.Citajuci knjigu Ostri mac u borbi protiv sihribaza i citajuci ovu stranicu pretpostavljam da se kod nje radi o sihrima.U januaru ove godine bili smo kod jednog hodze koji lijeci pomocu kurana i on je to i potvrdio i jos je rekao da je ona svega toga svjesna ali da ima nesto jace od nje sto u tim trenucima upravlja njom .Na kraju nam je rekao da joj on ne moze pomoci ali nam je preporucio da se obratimo hafizu Cancaru ili jednom egipcanu u Sarajevu i da se tako moze izlijeciti.Moje pitanje je ,kome da se obratim da mi kaze koji je problem kod nje i kako da se toga oslobodi. Mi ne zivimo u Bosni ali za otprilike mjesec dana dolazimo na odmor.Selam svima .

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Ned Maj 28, 2006 11:49 pm

ovisi sta trazis i zelis d acujes, to ces dobiti kao odgovor kod ljudi koje su ti preporucili.
hfz cancar otvoreno govorio o tome kako on saraduje sa dzinnim ali eto ko samo sa muslimanima.
A s druge strane nije rijetkosst da se cifre za terapiju krecu i po 500 i vise eura a kod egipcanina(pretpostvaljm o kome je rijec= cifra krece i po nekoliko hiljada KM.
S tim da cancar ne uci rukje, nego koristi lasere.
z apocetak, procitajte tekst s linka http://www.lijecenje-kuranom.com/download/audio.html

oktobar21
pisem pomalo
Postovi: 19
Pridružio se: Sre Apr 12, 2006 10:36 am

Post od oktobar21 » Uto Maj 30, 2006 7:06 am

Selam alejkum.Po reakciji brata Enesa lahko se da zaključiti da si dobio pogrešne adrese na koje trebaš da se obratiš dolaskom u Bosnu.Ako si brate Durmo pročitao nešto sa ovog foruma onda si vidio da mi savjetujemo odlazak kod onih koji provjereno uče rukju a Allah dž.š. liječi kada i koga on hoće.Najbolje bi bilo da nam na forumu kažeš gdje boraviš kada dođeš u Bosnu pa da ti možemo preporučiti nekog od pouzdanih liječnika u tvojoj blizini.Započetak bilo bi dobro da se kloniš kojekakvih neprovjerenih hođa tipa onog kod kojeg si već išao.Kad smo već kod toga brat Enes je jedan od liječnika koji ti mogu pomoći ako ti njegovo mjesto stanovanja odgovara.Selam alejkum tebi ,braći i sestrama na forumu.

durmo
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sre Apr 26, 2006 8:47 pm

Post od durmo » Sre Maj 31, 2006 9:03 pm

Selam Enese i oktobar,ja sam se upravo i javio na forum da bi mi neko preporucio pravu osobu a kad dodjem u Bosnu ako Bog da ,bici u Sarajevu pa ako nekog znate provjerenog i dokazanog preporucite mi .Naravno da bi najbolje bilo da nije daleko jer ja necu imati puno odmora pa da mogu hodati po Bosni i traziti .Hvala vam puno i selam svima .

sennad
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Ned Jun 04, 2006 9:44 pm

sellam

Post od sennad » Ned Jun 04, 2006 10:15 pm

Postavio bih vam pitanje i ako neko moze neka mi odgovori!!!

Gdje u Bosni postoji neko ko lijeci sa KUR'ANOM a.z.!!!!!

Čuo sam da postoji u selu MAOCA kod Brckog i da je izlijecio rodjaka i njegovu zenu od jednog mog prijatelja!!!! Kada su usli u brak jedno drugo nisu mogli da smisle niti da pogledaju i nestala je ona njihova ljubav! Odlaskom tom covjeku izlijeceni su! Danas zive u Egiptu i koliko i je poznato zive normalan zivot!!!

Takav slican problem imam i ja!!! Problem je moja djevojka! najedno u toku noci prestala je sva ta ljubav do mene, nemoze da me smisli,na svaku moju rijec ili bilo da sta ja uradim postaje zivcana,nista joj nepase,dere se, uvjijek je nezadovoljna! Jednom mi je rekla sa menom nesto nevalja meni dodje samo da se ubijem!!!

Jedan dan je bila kao med i mlijeko sto se kaze,drugi dan je nisi mogao smisliti!
Sve je OK samo najednom eksplodira i nemoze se sanjom niti razgovarati!

Pa me zanima da li neko poznaje tog covjeka sto lijeci KUR'ANOM ili mozda poznaje neke koje je on izlijecio!

Zivim u Sloveniji tako da nije problem doci nikada!

amrra
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Sre Feb 08, 2006 9:48 am
Lokacija: usa

Post od amrra » Pon Jun 05, 2006 2:06 am

Sellam Senade,

zao mi to sto vam se desaje i ja imam isti problem ali sa samom sobom.
Ja isto tako explodiram i svjesna sam svega ali samo galamim po kuci i rondam nesto, drugi dan pitam samu sebe, pa sta mi bi. To mi je tako kako mi je muz doso iz bosne prije odprilike mjesec dana, ali sto me cudi od ponedeljka to petka sam super jeli vikend nastupio kad oboje imamo slobodno ja nemogu da se kontrolisem. Da li je depresia ili nesto drugo neznam, nego da predjem na stvar, NE idi u Maocu ni slucajno ni kod koga tamo su sami sihirbazi, ja sam iz Brckog i poznajem te krajeve ni ako cujes za Husinicu u G. Rahicu ni njoj NE idi. Nemogu da se sjetim imena tog hodje u Maoci sto je bio poznat po sihirima....umro je!
Ako si sa Brcanskog podrucja mogla bih ti reci da mozes otici kod sina od Alije rahmetli hodje, on je svijetu zivote spasavo gdje sam bila ocividac.
Sin mu je nastavio ali koliko je uspjesan to ti nebi znala reci.
Ima brace ovde sto znaju i mogu ti pomoci....reci gdje je najsigurnije da ides.
Nek ti dragi Allah dz.s mir u kuci podari pa javi nam kako stvari stoje.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: sellam

Post od Senad » Pon Jun 05, 2006 7:12 pm

sennad napisao:Postavio bih vam pitanje i ako neko moze neka mi odgovori!!!

Gdje u Bosni postoji neko ko lijeci sa KUR'ANOM a.z.!!!!!

Čuo sam da postoji u selu MAOCA kod Brckog i da je izlijecio rodjaka i njegovu zenu od jednog mog prijatelja!!!! Kada su usli u brak jedno drugo nisu mogli da smisle niti da pogledaju i nestala je ona njihova ljubav! Odlaskom tom covjeku izlijeceni su! Danas zive u Egiptu i koliko i je poznato zive normalan zivot!!!

Takav slican problem imam i ja!!! Problem je moja djevojka! najedno u toku noci prestala je sva ta ljubav do mene, nemoze da me smisli,na svaku moju rijec ili bilo da sta ja uradim postaje zivcana,nista joj nepase,dere se, uvjijek je nezadovoljna! Jednom mi je rekla sa menom nesto nevalja meni dodje samo da se ubijem!!!

Jedan dan je bila kao med i mlijeko sto se kaze,drugi dan je nisi mogao smisliti!
Sve je OK samo najednom eksplodira i nemoze se sanjom niti razgovarati!

Pa me zanima da li neko poznaje tog covjeka sto lijeci KUR'ANOM ili mozda poznaje neke koje je on izlijecio!

Zivim u Sloveniji tako da nije problem doci nikada!

Selam:
Ima u Maoči koji liječe ispravno , neznam kako se zove , mogu provjerit ako treba.
Ako ti je pogodno imaš u Tokama kod Gradačca Nisad ef. 100 % provjereno, ispravno. Imaš Enesa u Zavidovićima 100% provjereno, ispravno.

A to da nekakav čovjek liječi , kako ti navodiš, to nije tačno, Allah s.w.t. je taj koji liječi . Zato kada odlučiš da se liječiš osloni se na Allaha , a gdje će te Allah s.w.t. uputi na lijek to ti treba da se potrudiš.

P.S. seko amrra upravu si kada kažeš da je mnogo tih kojekakvih sihirbaza , ali nemožemo generalno trpati sve u koš , Smatram da treba reci imenom taj i taj nevalja, sumnjivo, nepouzdano itd. A oni koji vrijede treba reći imenom.

Selam

sennad
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Ned Jun 04, 2006 9:44 pm

Re: sellam

Post od sennad » Pon Jun 05, 2006 8:51 pm

Senad napisao:
A to da nekakav čovjek liječi , kako ti navodiš, to nije tačno, Allah s.w.t. je taj koji liječi . Zato kada odlučiš da se liječiš osloni se na Allaha , a gdje će te Allah s.w.t. uputi na lijek to ti treba da se potrudiš.
Imenjače potpuno si upravu! Samo ALLAH dž.š. liječi niko drugi! Loše sam se izrazio!

sennad
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Ned Jun 04, 2006 9:44 pm

sellam

Post od sennad » Pon Jun 05, 2006 9:09 pm

Senad napisao:
Selam:
Ima u Maoči koji liječe ispravno , neznam kako se zove , mogu provjerit ako treba.
Ako ti je pogodno imaš u Tokama kod Gradačca Nisad ef. 100 % provjereno, ispravno. Imaš Enesa u Zavidovićima 100% provjereno, ispravno.

Ovaj iz Maoče se zove Mehmedalija ako se nevaram! Za ovoga iz Tokama nisam čuo, sa Enesom sam danas razgovarao putem MSN-ja!

sennad
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Ned Jun 04, 2006 9:44 pm

Post od sennad » Pon Jun 05, 2006 9:28 pm

Imenjače ako imaš ti ili bilo ko drugi adresu ili broj telefona od ovih "liječnika" pošalji mi!

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Uto Jun 06, 2006 7:02 pm

sennad napisao:Imenjače ako imaš ti ili bilo ko drugi adresu ili broj telefona od ovih "liječnika" pošalji mi!

Esselamu alejkum!

U Maoči ef. Mehmedalija Karamujić kod gornje džamije ono što sam čuo ispravan je način liječenja, radi svaki dan I smjena od 11:oo i II smjena 14:oo . Neradi srijedom i petkom vjerovatno zbog obaveza u džematu obzirom da radi kao imama. Telefon ćeš dobiti kada ja dobije u principu telefon nije ni bitan samo dođeš u određeno vrijeme osim navedenih dana.

U Tokama Nisad fe. sada radi koliko znam na zakazani termin tel: 061 888 913, 035 861 581 ( neznam dali se javlja na ovaj broj 061 805 206 )

Sa Enesom si se čuo. Ostalo je do tebe , pa bujrum!

Svako dobro!
Eselamu alejkum!

durmo
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sre Apr 26, 2006 8:47 pm

Post od durmo » Čet Jun 08, 2006 10:43 pm

Selam svima.Imao bih nadopunu svog posta sa pocetka. Radi se naime o simptomima opsihrene osobe.Procitao sa na ovoj stranici koji su to simptomi ali me interesuje da li postoje jos neki,koji su mozda rijetki ili manje rasprotranjeni.Npr. mogu li simptomi opsihrene osobe biti pricanje u snu /uglavnom nesto nerazumljivo/, nekontrolisano "igranje" sa prstima i noge i ruke ,cesto cesanje nekog dijela tijela ili organa,slaba koncentracija prilikom klanjanja ili ucenja ........ I jos nesto .Da li je obavezno sihribaz osoba koja te pita za ime ,ime majke i god.rodjenja pa tek onda pocne uciti . I jos jedno pitanje .Zna li neko imali ucac rukje negdje u Holandiji,Belgiji ili centralnim dijelovima Njemacke ?

durmo
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sre Apr 26, 2006 8:47 pm

Post od durmo » Ned Jun 18, 2006 10:52 pm

U mom prethodnom postu od 08.06. pitanje je bilo u vezi sihribaza.Zelio bih znati da li je sigurno sihribaz osoba koja pita za ,ime, ime majke ,god . rodjenja isl. ili je ipak pouzdan i ispravan ucac bez obzira sto te pita te podatke? I jos jednom, zna li neko ucaca rukje iz Holandije,ili Belgije ili okoline Kelna , Aachena,Dizeldorfa......

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Post od Nedim » Uto Jun 20, 2006 9:41 pm

Nije. Pitaj ef. Hadžića u Kelnu da li on zna nekoga. Kontakt imaš na: http://www.dzemat.de/?page=13&lang=3

Odgovori