pomoc !

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
bosanac
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 5:21 pm

pomoc !

Post od bosanac » Pet Maj 19, 2006 11:46 am

Esselamu alejkum,
jedan prijatelj ,mi je preporucio ovaj forum kada je cuo da imam problema sa sihrima. Problem je sledeci:
Vec duze vrijeme sam bio u vezi sa djevojkom, za oko tri mjeseca smo se trebali
vjencati, ali je ona odjednom prije par dana prekinula svaki kontakt samnom, ne zeli da razgovara, cak se cudno ponasa i kad me vidi, i uopste izbjegava svaki kontakt.
Pod pretpostavkom da joj je neko ucinio sihr otisao sam kod jedne zene, koja mi je rekla da je njena mati ucinila sihr kako bi se ona zaljubila u nekog srbina(njena mati je srpkinja, a otac musliman), ali kada sam na vasem site-u nasao o lijecenju video sam da ova zena koristi po Islamu nedozvoljene metode, zato bih vas zamolio
da me uputite na nekoga ko bi mi mogao pomoci.
Pretpostavljam da ti sihri uticu i na mene posto sam primjetio dosta simptoma od onih koje ste naveli.Inace cjela ova sitvacija se desila njenom ocu prije 20 godina da bi on ozenio sadasnju njenu majku, zadnje sto znam sve sto je bilo u sobi moje djevojke sto se tice slika nasih, bilo kakvih poklona koje je dobila od mene navodno je baceno kada me vidi okrene glavu , kao sto rekoh kod te zene receno mi je da je napravljeno da se okameni i da je bacen kamen izmedju nas. Ponavljam receno mi je da se tomoze skinuti ali vidio sam ovde da je to nedozvoljena metoda
desaje mi se da kada sam slusao Rukju koju sam skinuo ovde znojenje ruku i jeza na svako izgovaranje poslanikovog a.s. imena. U ponedeljak ove sedmice mi je bilo prilicno dobro i u utorak medjutim juce i danas mi se place pri pomislima na sve sto me asocira na tu djevojku i na bilo kakvu pomoc moju njoj volio bih da joj pomognema al nemogu doci vise do nje, da napomenem ona se sjeca stvari od prije 2 godine ali ne i onoga sto se desavalo zadnjih par dana.

bosanac
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 5:21 pm

Post od bosanac » Sub Maj 20, 2006 3:20 pm

Molim vas dali neko ista moze da kaze vezano za ovaj post. Hvala!

zara
Stari član
Postovi: 272
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 7:49 pm

Post od zara » Sub Maj 20, 2006 8:21 pm

Salam aleykum!
Evo ja chu ti napisti sta ja znam , a nadam se da che kasnije bracha upotpuniti taj post.
Po pisanju tvom , hoche rechi da se radi o sihru rastavljanja.
Da bi ti pomogao toj djevojci , moras je odvesti nekome na rukju, ili da se ona eventualno lijeci slusanjem rukje , naucenom vodom itd. sto izgleda komplikovano , pored te mame , sto po tom postu je sihribez.
Da li ta djevojka klanja i pridrzava se vjere?Ukoliko je odgovor "ne"ja licno ne vjerujem da imate sansi.Jer sihribezi ponavljaju sihr,pa ukoliko je to neko iz familije, jos je teze.Cak ukoliko i dodje do braka , problem se moze nastaviti i tamo u braku sa sihrom.Pa onda ako dodju djeca, i oni mogu imati problema jer im je majka opsihrena.
Sve ti to dobro razmisli,znaj da nije lako , ukoliko se ima vjera u Allaha , s puno truda , insha alla , nadje se izlaz, e ukoliko jos neko od vas ne praktikuje vjeru, kolko god drugi supruznik nastoji da pomogne ,tesko je takav brak odrzati.
Zasad jedino sto mozes da uradis jeste da puno molis Allaha swta, klanjas salate za zelju i istiharu vise puta, dan za danom, i kasnije pomiri se sa Allahovom odlukom.Preporucujem ti vrijeme prije sabaha - zadnju trechinu nochi , dqa u tom vaktu molis za to, I Allaha da te uputi i dadne vam ono sto je najbolje za vas.
Eto toliko od mene, nek vam Allah swta olaksa i uputi vas oboje.
amin!

zara
Stari član
Postovi: 272
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 7:49 pm

Post od zara » Sub Maj 20, 2006 8:24 pm

sto se tebe tice, ti procitaj upustva sto se ovdje nalaze i lijeci se, jer po tim simptomima , moguche je da imas problema sa sihrom.

bosanac
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 5:21 pm

Post od bosanac » Sub Maj 20, 2006 9:18 pm

zara napisao:sto se tebe tice, ti procitaj upustva sto se ovdje nalaze i lijeci se, jer po tim simptomima , moguche je da imas problema sa sihrom.
Sellam alejkum sestro hvala ti na odgovoru dabogda allah sve vas nagradio i sve vam bilo bericetno.
Ako neko zna nekok ucaca na podrucju Tuzlanskog kantona neka ostavi neku
informaciju.

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Post od Nedim » Ned Maj 21, 2006 6:09 am

Ne znam zašto ti se niko ne javi. Ja lično nemam broj, a nadam se da će neko uskoro se javiti. Onda ako ništa morati ćeš ići do Zavidovića ili Sarajeva.

Mido
Mlađi član
Postovi: 58
Pridružio se: Sre Mar 15, 2006 6:44 pm
Lokacija: Germany
Kontakt:

Post od Mido » Ned Maj 21, 2006 10:32 am

esSelemualejkum
Na ovoj istoj stranici,,Hitno trazim pomoc"Autor topica je Ermin zadnji komentar ,,oktobar 21" Petak Apr.14,2006 spominje ef.Nisada o61 888913
Druga mogucnost u Tuzli,,kod mosta sa kipovima" u staroj Dzamiji se moze detaljnije raspitati,inace danas sam isto cuo na radio BM reklamu i oni objavljuju tel.061 351775.
Da ti Uzviseni Allah bude na pomoci.

bosanac
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 5:21 pm

Post od bosanac » Ned Maj 21, 2006 5:38 pm

Mido napisao:esSelemualejkum
Na ovoj istoj stranici,,Hitno trazim pomoc"Autor topica je Ermin zadnji komentar ,,oktobar 21" Petak Apr.14,2006 spominje ef.Nisada o61 888913
Druga mogucnost u Tuzli,,kod mosta sa kipovima" u staroj Dzamiji se moze detaljnije raspitati,inace danas sam isto cuo na radio BM reklamu i oni objavljuju tel.061 351775.
Da ti Uzviseni Allah bude na pomoci.
Esellamuu allejkum hvala vam svima na pomoci da vam Allah podari puno srece i zdravlja braco i sestre.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Ned Maj 21, 2006 6:56 pm

bosanac napisao:[.
Ako neko zna nekok ucaca na podrucju Tuzlanskog kantona neka ostavi neku
informaciju.
Idi kod Nisad ef. mjesto Toke opština Gradačac,

oktobar21
pisem pomalo
Postovi: 19
Pridružio se: Sre Apr 12, 2006 10:36 am

Post od oktobar21 » Pon Maj 22, 2006 6:46 am

Selam alejkum.Ja ti brate preporučujem ef.Nisada. Bio sam više puta prisutan na njegovoj rukji i uvjerio se u ispravnost a Allah dž.š. liječi kada i koga on hoće.Moj ti je savjet da ne otežeš nego da ideš odmah.Telefon su ti braća već dala a on će ti objasniti kako ćeš ga naći.Neka te Allah dž.š. uputi i neka ti olakša.

Odgovori