hamdija sudic

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Dado
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Sep 18, 2008 12:14 pm
Lokacija: Njemacka / Crna Gora

Re: hamdija sudic

Post od Dado » Sre Feb 25, 2009 9:44 pm

Selam alejkum danese,

elhamdulillah dobro sam, kako si ti? nisam ljut. ne zelim da ulazim u dublju raspravu s tobom, ne sto se osjecam nemocnim, vec nemam vremena koliko ti za bacanje, s vremena na vrijeme upadnem na ovaj forum, ako nekom mogu dati savjet, to cu i uciniti, ako nemogu, citacu odgovore od sposobnih ljudi na ovom forumu, i ako mogu naucit nesto novo, izvuci pouku i idemo dalje.

Savjetovao bih to isto i tebi, ako mozes pomogni, ako ne mozes batali, SLOBODAN SI da zaobidjes... Ne znam sto je tu toliko tesko da se shvati. Zasto moras da siris negativnu atmosferu.

Nadam se da te nisam cim uvrijedio, ako jesam halali.

We Selam.

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Re: hamdija sudic

Post od daneS » Čet Feb 26, 2009 9:58 am

es selamu alejkum
dado,pa tražio sam da mi objasniš šta je to islamistički,
dečko ulaziš u rasprave, a vadiš se kako nemaš vremena,pa koga lažeš,ničim osobno izazvan mene osobno izazivaš,zašto,
malo se kontroliraj radiš jedno i misliš drugačija,i netrebam biti sihirbaz da ti kažem da imaš poblem, za sad mali ali pazi i kontroliraj ga jer raste ko kvas.

Dado
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Sep 18, 2008 12:14 pm
Lokacija: Njemacka / Crna Gora

Re: hamdija sudic

Post od Dado » Čet Feb 26, 2009 10:13 am

Selamun Alejkum,

danese, brate moj, zasto si takav? Ako ne znas sta je Islamski, onda prvo procitaj i nauci sta je to islamski, pa oped dodji na ovaj forum i otvori novi topik ili meni pisi pp, da ne kvarimo ovaj topik.

Ako sam te izazvao, zasto me ne iskuliras? Ja mislim da ti u sustini nisi los momak.

We Selam brate.

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: hamdija sudic

Post od sadaka » Čet Feb 26, 2009 1:08 pm

Selam Allejkum Braco

Ne dajte da vas sejatan obmane ,dok se vi prepucavate i svadzate ,sejtan se raduje i smesi ,samo to vi ne vidite i ne osecate na koji to nacin radi ,nemoje da me sa ovim shvatite pogresno ,nemam te namere i nedao Dragi Allah .
Jedan je ucenjak rekao ,kad sam Ja u nekom sporu sa Bratom ne borim se protiv njega i nemam nista protiv njega ,nego borim se i imam protiv sa sejtanom i njegove spletke.
Obojica ste dugo na forumu i vidim da ste Uceni i da znate dosta o Islamu i to me raduje i neka vas Dragi Allah oprosti i nagradi i na ovom i na onom svetu.
Dragi Allah nas uvek iskusava ,iz iskusenja u iskusenja ulazimo i molim Dragog Allaha ,da svaka nasa iskusenja prebrodimo na Allahovo zadovoljstvo.
Zato vas molim kao vas Brat u Ime Dragog Allaha da se pomirite i uzvratite udarac sejtanu .
Selam Allejkum

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Re: hamdija sudic

Post od daneS » Čet Feb 26, 2009 2:03 pm

es-selamu alejkum
ljudi,pa šta vam je? ja ga pitam šta je to islamistički,a on neće da mi odgovori.
pa dadica je upotrebila/ma znam da si dado/ taj izraz,ja nemam pojma šta je to,pravac filozofski ili sekta.

a vama hvala na savjetima,slobodno i vrijeđajte pa i na uvredama vam hvala,ali znaj te da biti tampon je jako opasno,u ovom slučaju tampon između mene i nekoga odnosno njih.
pa dadica je ta-j,koji mi je trebao odgovoriti na pitanje a može i na pp,jer je on tolerantan i čita ono šta mu paše i predlaže da slobodu i zaobilaženje,prije svega nijedan forum nije ničije vlasništvo,ili je otvoren ili zatvoren a nekom ako se nesviđa neka sabura,a opet ako neko prekardaši pa tu su moderatori pa neka korigiraju opominju i nakaraju zabrane pristup bezobrazniku u ovom slučaju meni,tako bi dadica najradije.

svaka slava i hvala pripada Allahu dž.š,neka je mir i spas na Allahovog miljenika,Muhameda s.a.v.s,njegovu familiju,rodbinu i ashabe,a i sve ljude koji su slijedili i slijede sunet,jedini pravi put.

Dado
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Sep 18, 2008 12:14 pm
Lokacija: Njemacka / Crna Gora

Re: hamdija sudic

Post od Dado » Pet Feb 27, 2009 7:38 am

Selamun Alejkum danese danice,

:D dadica :D vidis, ti mozes i da si dobar decko, kad hoces. :D a ipak nebih da jedno drugo zovemo nadimcima, mogu ljudi pogresno shvatit.

We Selam ahi.

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: hamdija sudic

Post od sadaka » Pet Feb 27, 2009 1:32 pm

Selam Allejkum Braco

Ako nije takav ozbiljan spor izmedzu vas ,kao sto vidim ,sve ste to svodili na jedno opustanje i salu .
Zasto onda ne otvorit jedan Topic za svi nas ,kao jednu sjedeljku za umereno opustanje i bolje upoznavanje u pozitvnom smislu.
Sta mislite jeli je dobar predlog, ako nije Nemojte.

white wolf
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Ned Feb 22, 2009 4:38 pm

Re: hamdija sudic

Post od white wolf » Pet Feb 27, 2009 9:57 pm

:D :D :D :D :D :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
slazem se s gospon.latif

ko zna mogli bi i sta naucit jedni od drugih :lol: :lol: :lol: :) :) :) :) :)

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: hamdija sudic

Post od sadaka » Pet Feb 27, 2009 11:34 pm

white wolf napisao::D :D :D :D :D :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
slazem se s gospon.latif

ko zna mogli bi i sta naucit jedni od drugih :lol: :lol: :lol: :) :) :) :) :)
U redu Brate white wolf ,drago mi je da se slazes ,ali pod uslovom da taj topic bude samo za nas braca sa foruma ,ako hoce i nase Sestre nek otvore same jedan topic samo za njih takve teme ako hoce.
Drugi uslov je kao sto sam reko umereno opustanje ,bez nekih uvredljivih reci ,ne preterane sale i nemorala ,jer Ako se mi kao Vernici uz neke stepenice sa moralom ,lepim ponasanjem i ibadetom prema Dragom Allahu popeli na neki vrh ,tako mozemo kao sto sam naveo sa nemoralom ,preterane sale ,svadze itd sici niz stepenice sa tog vrha.
Sala i Zabava u Islamu je ko tanka nit.
U suprotnom ja cu od moderatora traziti da se zatvori ako bude tako nesto ,jer ja sam predlozio i Ja sam odgovoran pred Dragog Allaha za ovaj cin.
Izvini Brate sto u ovoj poruci vidis samo zareza i tacke ,nikada mi to nije islo dobro u Skoli ,slabo sam za to imao interesovanja :D :D :D :D
Hajde ti budi autor te teme i stavi neki dobar naslov.
Selam Allejkum

white wolf
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Ned Feb 22, 2009 4:38 pm

Re: hamdija sudic

Post od white wolf » Sub Feb 28, 2009 9:26 am

..Ma ne smetaju meni tvoji zarezi,po najmanje...a kud mene nade za tu ideju da ja stavim naslov...hehehe..a za skolu ma niko nije bas dobar u skoli sam je treba shvatit kao nuzno zlo i ici ce a i duznost nam je traziti znanje....znas koje su prve rjeci objavljene u Kur anu,evo mene opet filozofiram...
A sta kazete za naslov....Islamsko sjelo ili muslimansko sjelo ili bratsko sjelo,ili naucimo nesta od svoje brace...sta mislite misli da ce nas odmah optuzit da smo teroristi hahahahahahahahaaha

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: hamdija sudic

Post od sadaka » Sub Feb 28, 2009 10:22 am

Predlozicu ja jedan naslov .Sjedeljka za Braca ili stavi ti neki po tvom misljenu da je dobar.Hajmo pocnimo od danas :lol: :lol: :lol: :lol:

white wolf
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Ned Feb 22, 2009 4:38 pm

Re: hamdija sudic

Post od white wolf » Sub Feb 28, 2009 2:31 pm

meni svejedno..sta ti hos...eto prepustit cu tebi temu...hahaha...

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: hamdija sudic

Post od sadaka » Sub Feb 28, 2009 2:39 pm

white wolf napisao:meni svejedno..sta ti hos...eto prepustit cu tebi temu...hahaha...
Ok . Ali ti da budes prvi gost ,koji ce popiti kafu na tu sjedilku :D

Hanna
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Feb 22, 2013 8:22 pm

Re: hamdija sudic

Post od Hanna » Uto Feb 26, 2013 11:45 am

Selam aleykum

Draga braco i sestre, o Hamdiji ef. Sudicu mogu govoriti samo najbolje.
Prije 2 godine napravljeni su mi teski sihiri, pokusala sam se ubiti nekoliko puta, ali eto, hvala Allahu, nasla sam kontakt telefon i otisla.
Dao mi je 2 litra vode u kojoj je bila potopljena kocka secera na koju je prethodno ucio Kur'an. Pila sam casu prije svakog jela, dok se voda nije potrosila.

Neka ga Allah nagradi lijepim Dzennetom, nikada vise nisam imala problema.


Svi vi imate svoje misljenje o Hamdiji efendiji, govorite da je ovakav ili onakav, ali nemojte zaboraviti da insan nije kadar suditi, doista "Allahu e'alemu, ve entum la te'alemun"

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: hamdija sudic

Post od Senad » Uto Feb 26, 2013 4:29 pm

Hanna napisao:Selam aleykum

Draga braco i sestre, o Hamdiji ef. Sudicu mogu govoriti samo najbolje.
Prije 2 godine napravljeni su mi teski sihiri, pokusala sam se ubiti nekoliko puta, ali eto, hvala Allahu, nasla sam kontakt telefon i otisla.
Dao mi je 2 litra vode u kojoj je bila potopljena kocka secera na koju je prethodno ucio Kur'an. Pila sam casu prije svakog jela, dok se voda nije potrosila.

Neka ga Allah nagradi lijepim Dzennetom, nikada vise nisam imala problema.


Svi vi imate svoje misljenje o Hamdiji efendiji, govorite da je ovakav ili onakav, ali nemojte zaboraviti da insan nije kadar suditi, doista "Allahu e'alemu, ve entum la te'alemun"
Selam

Jel ti tražio ime i prezime majke ?

Ako možeš da nam opšiše malo detaljinije sam rad blo bi interesantno to čut iz prve ruke.

Zaključana tema