ucac rukje

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
munja
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Jun 03, 2005 9:32 pm

ucac rukje

Post od munja » Pet Jun 03, 2005 9:43 pm

Esselamu alejkum

Zanima me da li znas Enese nekoga ko zna ispravno lijeciti Kuranom na podrucju Unsko-sanskog kantona.?

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Sub Jun 04, 2005 8:07 pm

Ne znam vjeruj mi!
Znam da je bio stulanovic, ali ne radi vise.
Da li ima ko radi, vjerujem da ima, ali ja nisam imao prilike doci do te informacije.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: ucac rukje

Post od Senad » Pon Jun 06, 2005 4:39 pm

munja napisao:Esselamu alejkum

Zanima me da li znas Enese nekoga ko zna ispravno lijeciti Kuranom na podrucju Unsko-sanskog kantona.?
Selam.

Kontaktiraj ovaj broj 061765931 Adis Baručić on je imam negdje oko BIhaća mislim da se mjesto zove Rjeka ili nesto slično ako ima on će ti reći .

Senad

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Post od Nedim » Pet Jun 10, 2005 5:08 am

Čuo sam za jednog u Travniku, ali nikada ne možeš biti dovoljno siguran.
Imaš li ti koga preporučiti?

munja
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Jun 03, 2005 9:32 pm

Post od munja » Pon Jun 13, 2005 5:16 pm

Selam.
Ma znam ja njih par ali oni ti pisu zapise,a neki cak i strahu salijevaju.
Pa me neke stvari cak i zbunjuju,jedni kazu da je to zabranjeno drugi pak to dozvoljavaju pa kom vjerovati?

munja
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Jun 03, 2005 9:32 pm

Post od munja » Pon Jun 13, 2005 5:27 pm

Selam
Znate sta bih ja predlozio da napravimo spisak ljudi koji ljece Kuranom ali na ispravan nacin,jer ovako covjeku zatreba,muka ga obuzme a ne zna gdje da ode i vecinom zavrsi kod krivog.Znate mnogo ljudi u sadasnje vreme ima potrebu za tim,a vecina ih je slabo upucena i siromasna pa ne mogu sad da idu negdje daleko pa bilo po mom misljenju da se zna za svaki Kanton bar po tri ucaca,tad bi bilo mnogo lakse i sigurnije.
Pa sta mislite o tome?Naravno sta misle oni koji se bave tim poslom?

ALEN

U VEZI UCENJA RUKIJE

Post od ALEN » Pon Jun 20, 2005 5:41 am

SELAM SVIMA
CUO SAM ZA OSOBU KOJA JE IMALA OPRAVDAN RAZLOG DA VJERUJE DA JE POD SIHIROM.
U NEDOSTATKU PRAVOG UCACA, TA OSOBA JE SAMA,UZEVSI ABDEST, SLUSALA RUKIJU SA CD-A.UZ DUBOKU VJERU DA CE JOJ DONIJETI IZLIJECENJE.SA OGORMNIM POVJERENJEM I PREDANOSCU JE SLUSALA UCENJE,KOJE J E NJOJ BILO JAKO LIJEPO I SAMO SLUSANJE JE CINILO DA SE OSJECA BOLJE I SIGURNIJE.
NEKOLIKO PUTA SE DESILO DA (NOV CD) POCINJE DA ODZVANJA.(VJEROVATNO SU DZINI OMETALI).KOLIKO ZNAM,TOJ OSOBI JE POSLIJE BILO LOSE,KAO MUCNINA U STOMAKU,UZNEMIRENOST,STRAH.DA BI POTOM PALA U DUGOSATNI SAN,SKOCILA IZ TOG SNA I POVRATILA CRNO.
SAD JE JE DOBRO I VJERUJE D A JE TO DZIN IZASAO.
MENE INTERESUJE KAKVO JE VASE MISLJENJE O OVOM ISKUSTVU I DA LI JE BILO ISPRAVNP ZA TU OSOBU DA TO SAMA PROVODI.
UNAPRIJED HVALA
ALLAH ZNA NAJBOLJE

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Pon Jun 20, 2005 7:29 am

To sto jeosoba povratila je sihr a moguce je da je i dzinn izasao na taj nacin.
Najbolji nacin da se covjek oslobodi sihra i dzinna jesee da se sam izori protiv toga.
Samo su riejtki oni koji imaju dovoljno snage da se sami izbore.

xxxfatimaxxx
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Pon Jun 20, 2005 3:37 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Post od xxxfatimaxxx » Pon Jun 20, 2005 4:07 pm

PA DRAGI MOJ BRATE ALENE I MENI SE TO DESILO.ODZVANJA KO DUPLI GLASOVI SE CUJU KAD SAM SLUSALA CD,A JA MISLILA DA MI SE POKVARIO CD PLAYER.I JA IMAM UZASNE REAKCIJE TAKO DA PONEKAD ME STRAH SLUSATI (IAKO ZNAM DA NE BIH SMJELA TAKO MISLITI),DA ME NE SMIJE BITI STRAH AKO VJERUJEM U ALLAHA DZ.S.MENE JE HVATALA VRUCINA PA CAS HLADNOCA I JEZA A KOSA ME JE SRVBILA BOZE ME SACUVAJ,MISLILA SAM DA CU SVU KOSU ISCUPATI.E ONDA SAM USTALA PA OTISLA U BANJU I STALA LUPAT PO BANJI PO PLOCICAMA SA DRZACEM OD CETKE I ISARETILA MUZU DA IZBACI TU CETKU.A JA SE SVEGA SJECAM ,SAMO KO DA JA TO FIZICKI RADIM ALI NE SA SVOJOM PAMECU,I U TIM MOMENTIMA NE MOGU DA SE KONTROLISEM I DA PRESTANEM.PA KAD ME TO POPUSTI ONDA MI KRIVO STO SAM TO RADILA,ALI JACE OD MENE,NECE DA ME PUSTI.JA NISAM POVRACALA ,JESAM IMALA UZASNE STOMACNE TEGOBE,PA SAD NE ZNAM ,MOZDA BIH TREBALA JOS SLUSATI ,ALI MORAM SMOCI SNAGE.TRAZIM KAKVOG HODZU OVDJE NA FLORIDI ,PA AKO KO ZNA NEK MI ODGOVORI.ESSELAMU ALEJKUM .

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Pet Jun 24, 2005 5:34 pm

xxxfatimaxxx napisao:PA DRAGI MOJ BRATE ALENE I MENI SE TO DESILO.ODZVANJA KO DUPLI GLASOVI SE CUJU KAD SAM SLUSALA CD,A JA MISLILA DA MI SE POKVARIO CD PLAYER.I JA IMAM UZASNE REAKCIJE TAKO DA PONEKAD ME STRAH SLUSATI (IAKO ZNAM DA NE BIH SMJELA TAKO MISLITI),DA ME NE SMIJE BITI STRAH AKO VJERUJEM U ALLAHA DZ.S.MENE JE HVATALA VRUCINA PA CAS HLADNOCA I JEZA A KOSA ME JE SRVBILA BOZE ME SACUVAJ,MISLILA SAM DA CU SVU KOSU ISCUPATI.E ONDA SAM USTALA PA OTISLA U BANJU I STALA LUPAT PO BANJI PO PLOCICAMA SA DRZACEM OD CETKE I ISARETILA MUZU DA IZBACI TU CETKU.A JA SE SVEGA SJECAM ,SAMO KO DA JA TO FIZICKI RADIM ALI NE SA SVOJOM PAMECU,I U TIM MOMENTIMA NE MOGU DA SE KONTROLISEM I DA PRESTANEM.PA KAD ME TO POPUSTI ONDA MI KRIVO STO SAM TO RADILA,ALI JACE OD MENE,NECE DA ME PUSTI.JA NISAM POVRACALA ,JESAM IMALA UZASNE STOMACNE TEGOBE,PA SAD NE ZNAM ,MOZDA BIH TREBALA JOS SLUSATI ,ALI MORAM SMOCI SNAGE.TRAZIM KAKVOG HODZU OVDJE NA FLORIDI ,PA AKO KO ZNA NEK MI ODGOVORI.ESSELAMU ALEJKUM .
Esselamu alejkum!

Seko , uzmi stvar u svoje ruke, hodža ti neće pomoć pogotovo tamo, slusaj i praktikuj ove savjete sa foruma prva prilika i dođi u Bosnu i javi se Enesu . Neznam odakle si možes i kod Nisad ef, u Gradačcu to ti je provjerene . To sto tebe razvaljuje netreba se plasit to je dobro_ ti si na potezu.

xxxfatimaxxx
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Pon Jun 20, 2005 3:37 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Post od xxxfatimaxxx » Sub Jun 25, 2005 12:11 pm

ESSELAMU ALLEJKUM SVIMA KOJI OVO CITAJU I BRATE SENADE JA SE BORIM I SMOGLA SAM SNAGU DA OVO POBJEDIM,SA ALLAHOVOM POMOCI BIT CE DOBRO KOLIKO SAD VIDIM .MASALLAH IDE NA BOLJE NE UREKLO SE .SINOC SAM IMALA TESKU NOC AL UZ ALLAHOVU POMOC PREBRODILA SAM I AKO BOG DA KOS TO TI RECE NA PRAVOM SAM PUTU.JA IMAM TOLIKU VJERU I SNAGU AKO BOG DA BIT CE DOBRO.KAD SAM ONO SINOC PREBRODILA JA MISLIM I SVE OSTALO NE DAJ BOZE CU BITI KADR.ZAHVALJUJEM SE LJUDIMA DOBRE VOLJE KAO STO JE ENES I NJEGOVI SLJEDBENICI PA SAM DOWNLODIRALA RUQYA.BRATE NE DAM OVAJ KOMPJUTER RADJE SPORET IZ KUCE NEGO KOMP.JA SAM PUNO POMOGLA SAMA SEBI POSJECUJUCI OVAJ WEB I MNOGE DRUGE KOJE SAM NASLA PREKO GOOGLE A MNOGE NA ENGLESKOM PISU O SIHR IMA IH NA DESETINE HILJADA PA AKO BOG DA HAJR DA BUDE.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Ned Jun 26, 2005 4:32 pm

Esselamu alejkum!

Seko iz mog dugogodisnjeg iskustva vezano za te bolesti ako hoćes da ti Allah s.w.t pomogne , a nema ti ko drugi pomoć, moras živjeti i raditi onako kako će Allah s.w.t bit zadovoljan sa tobom. Allah s.w t neće nikoga opteretiti preko mogućnosti njegovih ali treba izdržat i odgovorit na iskusenje onako kako će Allah s.w.t bit zadovoljan.

Svoje podstanare udri čim stignes , napad je najbolja odbrana, pored ovih standardnih metoda postoje i neke drug al ti si početnik dok malo ojačas insa'allah vidjet ćes kako ih je lahko šamarat i cnock out insa'Allah.

Amraa
Mlađi član
Postovi: 56
Pridružio se: Ned Avg 23, 2009 12:45 pm

Re:

Post od Amraa » Uto Sep 01, 2009 9:08 am

Senad napisao: ... pored ovih standardnih metoda postoje i neke drug al ti si početnik dok malo ojačas insa'allah vidjet ćes kako ih je lahko šamarat i cnock out insa'Allah.
Esselamu alejkum,

dali bi mogao nesto da napises o ovim drugim metodama, zanima me. Dzezakellahu hajren!

Wesselam!

Odgovori