Esselamu alejkum braco i sestre

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Sumejja_sajma
pisem pomalo
Pridružio se: Čet Okt 13, 2005 1:29 pm

Esselamu alejkum braco i sestre

Post od Sumejja_sajma » Sub Jan 21, 2006 11:53 pm

Esselamu alejkum!

Ako mi moze neko pomoci ili nasavjetovati uz Allahovu pomoc. Procitavsi na ovoj stranici o lijecenju sihirima potpuno sam zbunjena. Ljetos sam bila u Bosni iskljucivo radi mog zdrastvenog stanja, jer mi se uzastopno 5 godina desavaju uzasne stvari koje ugrozavaju moje zdravlje i to precizno 21.juna svake godine ja se nalazim na operativnom stolu ili imam zakazanu operaciju, a ljekari zele da me otvaraju jer ne mogu da pronadju skanerima odakle potjece moja bol. Operisana sam dva puta tako da ne mogu imati djece vise.A takodze sam lezala u bolnici jer sam imala simptome ugrusaka u mozgu,ali nista nije pronadjeno. A ne sjecam se da sam ikad u zivotu bila bolesnsna. povremeno uz ruzne snove nestajalo.Medzutim u maju mjesecu prosle godine tacno u ponoc imala sam udes na auto putu(160km/sat)gdje mi je izletio pred auto "jelen preveliki dimenzija sa ogromnim ocima iz kojih je svjetlost izbijala i velikiim rogovima) u tom sam momentu udesa u tih nekoliko sekundi pomislila na Allaha dz.s.. Te sekunde su bile kao sati. I sve je dobro Allahu hvala dobro proslo.Mada se svako cudi kako sam ostala ziva s obzirom da komada od auta nije ostalo.U tom podrucju kilometrima nije bilo sume. Kao sto sam rekla, ljetos sam bila u Bosni i upucena sam od strane prijatelja hodzi Vehidu Pekaricu u Gradacac. Njegov nacin ljecenja je da me pitao za datum rodzenja i ime majke i da mi je naposljetku dao neke zapise koje sam morala potapati u vodu i kaditi se, jer je posrijedi kao "teski sihr na glavi i na stomaku".Allah dz.s. najbolje zna.Dobila sam i neku hamajliju koju kao moram da nosim na prsima( ne znam koliko vremenski). Mnogo ljudi prica o Vehidu Pekaricu kako pomaze ljudima cak je i neke izljecio od epilepsije.Allah najbolje zna. Dok sam boravila u Sarajevu cula sam za hafiza Sulejmana Bugarija koji veoma uspjesno lijeci Kuranom- ucenjem rukje. Posto sam redovno odlazila u dzamiju na Vratnik odlucila sam da promjenim ime. Hafiz Sulejman Bugari mi je ucio za promjenu imena i dok je ucio ezan na desnom uhu ja sam dobila strasnu vrtoglavicu, zujanje u usima, trnjenje komplet tijela i nekontrolisani plac. On mi je sam kazao da nije nesto u redu pa da dodzem za dva dana pa da vidi. Medzutim kad sam dosla njega nije bilo jer je imao smrtni slucaj u familiji, a ja sam se morala vratiti sutra dan kuci busom. Od tada sam klanjala i stavila hidjab 3 mjeseca. Medzutim nisam prihvacena u okolini jer zivim u zemlji koja nema lijepo misljenje o islamu. Moje zdrastveno stanje sada imam glavobolje, uvjek sam umorna, depresivna i imam bolove u vratu( to su kao novi simtomi ili nova bolest) A moram da naglasim da imam i veliku porodicu i da su svi okrenuti protiv mene osim babe. Majka ponajvise. A razlog sa moje strane ne postoji. I hocu da naglasim zbog "zdrastvenih problema" ne mogu da klanjam od ramazana pa i jos uvjek.

Zanima me da li sam pogrijesila sto sam isla Vehidu Pekaricu nek mi Allah oprosti ako grijesim?
Da li je njegovim zapisima rjesen moj problem?
Da li neko zna da li ima u Danskoj ili u Svedskoj neki ucac rukje?
Da li su ti zapisi grijeh ili jos veci problem jer me uistinu strah dolazeceg 21.juna?
Prije jula ne mogu da dodzem u Bosnu da li zna neko kako da se zastitim u tom mjesecu?
I da li je moj problem sada postao veci jer primjecivam isto da nekad pomislim da sam zatajila u "pameti?

Oprostite na ovako dugom pismu jer uistinu imam veliki problem.
Allah dz.s. vas nagradio za vas trud da ovo procitate i ako mozete da odgovorite ili nasavjetujete. Ali sve u svemu HVALA!
zahvalna sestra Sumejja
Poslednja izmena od Sumejja_sajma u Čet Feb 23, 2006 3:13 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Mucalo_17
Mlađi član
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Ned Jan 22, 2006 5:10 pm

mozda ti je taj hodza sihir i ucinio jer hamajlije su zabranjene!
ja znam kako se pravi sihir! slicno hamajliji psise zapise,hadise al ne citav hadis vec.. pola jendog hadisa pa nastavis drugi... savjetovala Bih ti daa otvoris hamajliju pa da procitas jesul arapska slova ako jesu onda je to zapis!
ako ikako mozes.. otvori hamajliju pa mi preko pp javi. jer ja znam kako se sihir i zapise prave! SLICNO HAMAJLIJI!

Senad
Veteran
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Kontakt:

Post od Senad » Ned Jan 22, 2006 7:15 pm

Esselamu alejkum!

Što se tiče Vehida Pekarića pričaju za njega da samo skida i vjerovatno je tako, ali se ne uklapa u šerijat sa tim zapisima i hamajlijam, . Napisao je knjigu o dzinima i kako je on stupio u kantakt . Sa sobom ima nekakvog hafiza rade to što rade. Sestro samo da si produžila dalje 2 kilometra , mjesto Toke došlabi kod Nisad ef, mislim da bi do sad riješila svoj problem, momak je ispravan Alahovom voljom razvaljuje džine i sihire.

Sada kada si spoznala staje šta , kreni da se liječiš sa ispravnim načinom nije to tako strašno samo malo snage volje . Uđi u vjeru sve ti je džaba radit ako nisi u vjeri, namaz , zikrovi , dove.

Svako dobro

Esselamu alejkum! Senad

Senad
Veteran
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Kontakt:

Re: Esselamu alejkum braco i sestre

Post od Senad » Ned Jan 22, 2006 7:18 pm

[quote=" I hocu da naglasim zbog "zdrastvenih problema" ne mogu da klanjam od ramazana pa i jos uvjek.[/quote]

KOji su to zdravstveni problemi koji ti nedaju

Bosna3
pisem pomalo
Pridružio se: Čet Sep 08, 2005 8:07 am

Post od Bosna3 » Pon Jan 23, 2006 10:52 am

:roll: Draga sestro ja se od tebe nisam nadao da ti o ovakvim stvarima
razmisljas a kamoli znas spravljati :twisted:
Ja se razalio kad sam cuo tvoju situaciju i govorim ti gdje ima Hodza koji lijeci ispravno a ti sad ovako

Sumejja_sajma
pisem pomalo
Pridružio se: Čet Okt 13, 2005 1:29 pm

Post od Sumejja_sajma » Pon Jan 23, 2006 12:12 pm

Esselamu alejkum!
Hvala vam na vas ulozeni trud i na vase odgovore.Brate "Bosna" uposte ne razumijem sta pises???
Mislim da nije grijeh ako sam slabo upoznata o ovome svemu. A Allah dz.s. najbolje zna.

Allah vas nagradio.

Mucalo_17
Mlađi član

Re: Esselamu alejkum braco i sestre

Post od Mucalo_17 » Uto Jan 24, 2006 10:25 am

Senad napisao: KOji su to zdravstveni problemi koji ti nedaju
meni je jedam srbin rekao kad sam operisala kicmu da nesmijem klanjat.
i.. ja ipak.. pokusala da klanjam.. nisam ni osjetila nikakvu boll.. tako da..
jedan mi je brat cak rekao da mi je namaz najbolja terapija za kicmu.

Mucalo_17
Mlađi član

Post od Mucalo_17 » Uto Jan 24, 2006 10:28 am

AbuAmRibnFadL napisao:Mucalo jel to istina da znas kako se spravlja sihr? Summeja ne otvaraj zapis samo ga spali,mucalo ne zna sta govori.Kao Prvo ima nacina kako otvarat hamajliju,kao drugo mozda je na samoj hamajliji napravljen sihr,kao trece moze bit uzrok ako procita hamajliju da sihr hamajlije pocne djelovat,Kao cetvrto svaku hamajliju cuva dzinn zaduzen za hamajliju,kao peto nema dobrog sihira,kao sesto Rekao je ALlahov Poslanik: sihir se sihirom ne lijeci: Kao sedmo i Poslednje Umres li a na tebi je bila hamajlija ,onda si vatrina.
znam.. znam kako se pravi.
ako spaljiva neka ne spaljiva u svojoj kuci.. neka ode.. negdje daleko od njene kuce i neka spali!

Mucalo_17
Mlađi član

Post od Mucalo_17 » Uto Jan 24, 2006 10:34 am

Bosna3 napisao::roll: Draga sestro ja se od tebe nisam nadao da ti o ovakvim stvarima
razmisljas a kamoli znas spravljati :twisted:
Ja se razalio kad sam cuo tvoju situaciju i govorim ti gdje ima Hodza koji lijeci ispravno a ti sad ovako
al ja nisam nikad pravila te zapise, jer ga se bojim!
al.. jedan.. budala.. koji meditira- bavi se meditacijom.. rekao mi je kako se prave.. i gdje se najcesce mogu..naci! i poturiti! :wink:

al kunem se, nikad nisam takvo ruzno napravila sama.ja sam joj prenijela kako je taj rekao..
i cak je rekao da u hamajliji moze biti zapisan zapis... kad sam mu ja dala svoju nekakvu hamajliju koju sam oko vrata imala (jedan hodza mi dao radi govora) taj.. muskarac s kojim se druzim.,.. rekao je da je to zapis.. i otvorioga je. i rekao sta pise!

i od tada...
al KUNEM SE ALLAHOM NIKAD NISAM TO URADILA SAMA.

I ONDA JE TAJ.. MUSKARAC EDIN SE ZOVE.. PROCITAO JE TO!
I REKAO DA PRETRAZIM KUCI SVE JAKNE SVE TORBE.. GDJE S EMOGU NAJCESCE NACI.. TI ZAPISI..
I NARAVNO.. U JEDNOJ TORBI SMA NASLA.. NKI PAPIRIC.. ARAPSKIM SLOVIMA JE NESTA NAPISANO BILO..
I DALA SAM NJEMU. I ON JE REKAO D AMI JE NEKO BIO UCINIO ZAPIS I DA SE DOBRO SJETIM GDJE SAM HODALA S TOM TORBOM. I KAD SAM SE SJETILA DA SAM SAMO KOD TOGA HODZA.. SKAMENULA SAM SE :?

AbuAmRibnFadL
Veteran
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

www.Lijecenje-kuranom.com

Post od AbuAmRibnFadL » Uto Jan 24, 2006 10:41 am

Poslednja izmena od AbuAmRibnFadL u Sub Jun 24, 2006 11:55 am, izmenjeno 1 put ukupno.

Mucalo_17
Mlađi član

Post od Mucalo_17 » Uto Jan 24, 2006 10:48 am

ali Edin je ok.. vidis da nije njega bilonebi me savjetovao sta d aucinim ;)
:roll:

al gledalas am jednom njegovu meditaciju...
on mi rekao da meditacijom kako d akazem.. podigne se u zrak i ja to nisam vjerovala
i on me jendom zvao na tu meditaciju..
da ga ja gledam..
i.. kad ono.. covjek..
:shock:

ja nisam vjerovala svojim ocima..
mislila sma konopcem s enegdje podigao. :oops:

ili..

AbuAmRibnFadL
Veteran
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Uto Jan 24, 2006 11:04 am

E`uzu billahi minesh-shejtani radzim

Mucalo_17
Mlađi član

Post od Mucalo_17 » Uto Jan 24, 2006 1:22 pm

AbuAmRibnFadL napisao:E`uzu billahi minesh-shejtani radzim
:D

zul_kifl
Posmatrač
Pridružio se: Sub Jan 21, 2006 9:36 pm

Post od zul_kifl » Uto Jan 24, 2006 2:44 pm

Selam,drago dijete,
što više čitam tvoje postove,sve mi se više čini da uživaš da se poigravaš ljudima.Ne zaboravi da džinni postoje,da nas vide,da su u našoj blizini i samo vrebaju trenutak da ovladaju našim umom.Šaliti se sa ovakvim stvarima je kao igrati se vatrom,može nas opeći na dunjaluku a Tamo....samo Allah zna šta nas čeka.Neka ljudi koji su upućeni u liječenje savjetuju onima kojima je liječenje potrebno.Sudeći po tvojim postovima ti si i ljekar i pacijent.Savjetuješ drugima,a sama tražiš pomoć.
Oprosti ako griješim,daj Bože da je tako.

leyla
Mlađi član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 7:33 pm

Post od leyla » Uto Jan 24, 2006 5:05 pm

ja samo što bi dala svoj savjet je da se ne upuštate u nikakve meditacije, astralna putovnja, meditacije na čakre...i slično tome.
Duhovni svijet je jako opasan..aja mogu jedino govorit iz svog iskustva..ne treba nikada obračat pažnju na nikoga što ti se javlja u snu ili putem privida, samo treba nastavit klanjat i molit se jedino allahu.
jer večina tih biča su džinni koji mjenjaju oblik, straše ljude, obečavaju razne stvari, pričaju da ti steknu povjerenje a onda napadnu..ja sam imala takvo iskustvo i sada klanjam nebi li došla opet sebi i bila ista kao nekad.. pazite se tog, posebno ti mucalo što doživljavaš takva iskustva...

Odgovori