Pitanje za Enesa- meni je ovo cudno

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
halima1
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sre Nov 02, 2016 7:06 am

Pitanje za Enesa- meni je ovo cudno

Post od halima1 » Čet Nov 03, 2016 1:05 pm

Esalamu aleykum Enese( a i ostali koji budu citali)

Moja prica je malo duza i nejasana( bar meni). Naime, ja imam jake vesvese u vezi vjere i sve vezano za to i iz tog razloga sam imala i panicne napade. Pocela sam koristiti i lijekove koje sam veoma dugo odbijala uzeti misleci da to meni ne treba. Neise, na kraju sam se dovela u veoma tesko stanje koje sada treba duze lijecit. U medjuvremenu sam radila tri rukje i jedine reakcije koje su se pojavile su bile povremeno jako lupanje srca. Samo jedan ucac je rekao da nesto sumnja, ne moze reci tacno sta je ali misli da je nesto vjerovatno od prije ( iz dzahilijeta) i da je ostalo nesto ili je ostavilo traga???
Naime, mene interesuje da li je moguce imati dzina u tijelu a da reakcije budu samo lupanje srca kada uci rukja u zivo ( a kod kuce kada pustiim sebi na slusalice onda mozda skroz lagano strujanje u donjem dijelu lijeve noge). Malo mi je to cudno jer nije ovo strujanje uvijek prisutno i ako jeste vrlo je blago i povremeno. Pojave se uglavnom misli tipa ti ovo ne vjerujes , nista od toga i slicno.
Slicne vesvese su prisutne i u namazu a i u svakoj situaciji koja je vezana za vjeru( da ja to ne vjerujem, itd) ne mogu da sama sebi povjerujem jer ja to ne zelim i to me cini jako tuznom i dobivam onda te panicne napade.

Da jos navedem kada sam bila blizu jednog ucaca odjenom sam dobila taj panicni napad a nije mi jasno sama sam htjela doci i obaviti tu rukju.Prosto sam se izgubila ko da cu da poludim. Poslije u toku rukje se smirim??
Nista mi nije jasno.
Dugo sam imala snove da sam u toiletima(wc) i da imam intimne odnose sa stranim muskarcima( to mi je dugo vremena bilo , takodjer sam skoro imala san gdje je neki extremno izduzeni visloki muskarac pokusao da me poljubi fuj). Ovi snovi sa toiletima i muskarcima su dugo dugo trajali ... sad se nesto ne sjecam posebno niti upecatiljivo da li sanjam to u skorasnje vrijeme) to me je ustvari i navelo da trazim da mi se prouci rukja
Hvala Allahu sve redovno obaljam i trudim se da sam sto vise pod abdestom, zikr , kuran , nocni namaz i ostalo ali naravno molim Allaha da mi se smiluje .
Znaci mene interesuje je li moguce imati dzina u tijelu a NEMATI gotov nikakve reakcije ( eto gore sam vec navela neke )
Da nam se svima Allah dragi smiluje i da izdrzimo i umremo kao vjernici
Amin

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Pitanje za Enesa- meni je ovo cudno

Post od Enes » Čet Nov 03, 2016 8:22 pm

Alejkumusselam,
Da, moguce je kod starijih slucajeva da se ne pojavljuju nikakve rekacije cak i na dva tri ucenja tj da nisu izrazene ali postoje u odredenom obliku.
Allah najbolje zna ali taj strah od tog nekog ucaca moze ukazivati da se dzin pobojao.

Erotski snovi su najcesce karakteristicni za zaljubljenog dzina.
Pored toga su cesti simptomi pretjerano ogledanje, noviji trend fotografisanje i velika odvratnost prema muskarcima.
Kao prijateljima ok ali ali kao prema muskarcu koji moze biti bracni drug - nevjerovatno odbojnost.

Molim Allaha swt da ti olaksa.

halima1
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sre Nov 02, 2016 7:06 am

Re: Pitanje za Enesa- meni je ovo cudno

Post od halima1 » Pet Nov 04, 2016 5:59 am

Hvala ti,Enese, puno sto si odvojio svoje vrijeme da mi posaljes odgovor
Da te Allah nagradi obilato; i tebe i tvoju porodicu...Amin
Nemam simptome kao sto su ogledanje i mrznju prema muskarcima, naime lijepo se slazem sa muzem, elhamdulillah, ali eto ...to me moje stanje zaista zbunjuje jer ja imam losa nagovaranje protiv vjere i Allaha a citala sam da zaljubljeni dzin ne obraca paznju na to;njemu ili njoj je samo bitno da je uz tu osobu. Opet ne znam. Nisam ti pisala da prije nego sto cu zanijeti moje prvo dijete ( 2000) imala sam mnoge spontance pobacaje i teske snove nakog cega sam se obratila ucacu rukje i receno mi je da imam urok ( ovo je bilo receno od strane ucaca koji je bio u drugoj drzavi i nije me pregledao ali je mislio tako na osnovu mojih simptoma) i nakon dva tri mjeseca zanijela sam svoje prvo dijete,elhamdulillah. Medjutim, te teske weswese su pocele obuzimati moj um ubrzo nakon mog porodjaja i naravno to me dovelo do prvog panicnog napada. Sada kada mi dodju te iste weswese, jednostavno kao da cu puknuti,poluditi ili sebi uciniti nesto jer mi stalno govore da to na drugoj strani nista ne postoji, ali tada se osjecam kao kad si u sanduku zatvoren i odjednom ces da svisnes , nije samo pomisao o tome.

Mozes li mi molim te reci koji su to simptomi ( iz tvog licnog iskustva pri radu sa ljudima) koji se pojavljuju kod zastarjelih slucajeva ( mozda urok ili samo dzin) a da mozda ja kao laik ne mogu da prepoznam
Hvala ti jos jednom
JazakAllahu khajran

Odgovori