Potrebna pomoc

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
maslacak
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Čet Okt 20, 2016 11:14 am

Potrebna pomoc

Post od maslacak » Sub Okt 29, 2016 6:32 pm

Selam svima vama, citam mnoge teme i nedace ljudi, pa me zanima vase misljenje o mom stanju. Naime,prije 4 godine sam imala nocne more, krevet mi se tresao, cula bih glasove. Odem kod ucaca rukje, nakon cega mi je rekao da sam imala reakcije na pitanje sihr zavidnosti i ljubavi. Dao mi je naucenu vodu i curokotovo ulje, a kako inace nisam toliko u ibadetu tjerala sam sebe da klanjam barem nocni namaz. Nakon odredjenog vremena stanje se popravilo hvala Allahu dz.s. Godinu dana nakon toga sam pocela dobijati panicne napade, gubljenje razuma, te opet krenem da mi se uci rukja tokom koje sam samo plakala jer me je bilo strah Allaha i toga sto sam se udaljila od Njega. Stanje se normalizuje, sve krene Elhamdulliah dobro, dok prije par mjeseci probleme slicne prirode nije imala moja nevjesta koja je u debi imala dzinna i koji je u nekom od napada rekao kako ja imam problem idalje. Od tog dana krecu snovi tj.nocne more, ne smijem sama ostajati nocu kuci, problemi za problemima sse redaju. Snovi preteski, ali se iz svakog sna budim uceci Ajetul Kursiju. U zadnjem snu sam sanjala da ucim Ezan metvom dijetetu dok me glasovi iz soljice kafe ometaju kada sam se probudila bila sam umorna kao da sam kopala. Oprostite na dugom postu, ali moram dushu odmoriti malo.

Odgovori