Jel ziv ENES

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Jel ziv ENES

Post od Haris » Sre Jan 20, 2016 5:33 pm

Potvaraš insana ne znaš njegovo stanje, znaš li tek koliki je to grijeh.

amar100
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Ned Nov 01, 2015 11:59 pm

Re: Jel ziv ENES

Post od amar100 » Sre Jan 20, 2016 7:09 pm

Prvo, odakle ti znas sta sam ja radio i kako sam se zabavljao, trazit ces halala na sudnjem danu. Drugo, to je između mene i mog Gospodara, On je Taj koji ce odlucivati o tome, nije tvoje da se petljas u to i terce, bolje ti je da naucis komunicirati s ljudima i kako je Poslanika a.s. komunicirao s ljudima i malo citaj prevod Kur ana. ''I na putu svog Gospodara mudro i lijepim savjetom pozivaj i s njima se na najljepši način raspravljaj'' (En-Nahl, 125). Uostalom razgovarao sam s Harisom, postedi nas svojih komentara.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Jel ziv ENES

Post od elma np » Čet Jan 21, 2016 1:06 am

Selam alejkum amar posto imam iskustva godinama i sa sihrima rastavljenja i sa sihrima smrti moram dati savet jer mi zao tu devojku,u mnogim slucajevima se napravi sihr rastavljenja pa ako ne uspeju rastaviti onda prave sihr rastavljenja sa sihrom smrti,procitah tvoje postove i po mom iskustvu neko zeli nju da ukloni od tebe i ta osoba ne bira sredstva,a Allah najbolje zna,potrudi se da je vodis kod ucaca hitno,kupi joj zbirku dova hisnul muslim i neka svakog jutra posle sabah namaza i posle aksam namaza prouci zastitne zikrove,ako negde u blizini ima izvorska voda napuni nekoliko balona i izuci rukju obavezno dodaj suru al inshirah,sve sto budes ucio uci po 11 puta jer se sihr smrti pravi sa brojem 11,znaci vec od danas izuci,kupi i maslinovo ulje ili curukotovo ulje i izuci i neka pije i neka se maze sa uljem,vode bi trebala piti 2 litra u toku 24 sata,limun je jako efikasan u borbi protiv dzina,moze sa ucenom vodom praviti limunade i piti to oslabljuje dzine dosta,curukotovo ulje je jako i puno smeta dzinima i puno ce ih oslabiti in shaa Allah tako da ce joj se vratiti apetit.Neka pregleda svoju odecu sa unutrasnje strane ako imaju isecene rupice ili konci koji ne pripadaju toj odeci npr.crn konac na beloj,roze,plavoj bluzi,farmericama,suknji itd znaci da je sihr smrti,crn konac se koristi za smrt,zelen konac za sihr rastavljenja,konci su obicno zakaceni na savovima,plav konac je za depresiju,tugu,samocu,njen slucaj je tezi zato hitno nesto preduzmi,da bar pocne sa terapijom bilo bi lakse.

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Jel ziv ENES

Post od sarajevo.12 » Čet Jan 21, 2016 2:30 am

Za vas place prangija kandija

amar100
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Ned Nov 01, 2015 11:59 pm

Re: Jel ziv ENES

Post od amar100 » Čet Jan 21, 2016 11:32 am

eh, sve bi bilo lahko da ona hoce. 100 puta sam joj objasnjavao, i simptome govorio itd, ali ona jednostavno ne vjeruje da je sihr, jos me ismijava.ona to povezuje s necim drugim,trazi objasnjenja na netu.nedavno mi govori, kuca joj u zelucu, i ona meni objasni kako je to nesta zbog dijafragme, nesta se podigne bla bla. za depresiju isto. krene jesti, samo ostavi, kaze samo joj dodje, ogadi joj se ne moze ni zalogaja vise usta stavit.govori kako joj dodje nemoc,hoce se onesvijestiti.ma ima 15 simptoma kod nje. sa zdravljem nije dobro nikako. al ne mozes ti ahmaku dogovorit.sad nece nikako da prica o sihru,toliko je nervira ta tema,neki dan ja poceo nesta pricat,samo ustade,hoce kuci,nece nikako da slusa,ranije bi makar saslusaj.mozda joj djini i tu temu omrazavaju kako bi je odvratili od lijecenja.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Jel ziv ENES

Post od Haris » Čet Jan 21, 2016 12:28 pm

Vaga procenat na njenu stranu izgleda. Obično ljudi koji direktno imaju problema odbijaju pomoć jer dolaze razne vesvese.

To ti je slično kao ljudi ateisti. Šta god im navodiš kao dokaz oni traže izlaz, i na kraju kad bi im se Uzvišeni ukazao pred očima, oni bi rekli ovo je čarolija.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Jel ziv ENES

Post od elma np » Čet Jan 21, 2016 1:02 pm

Normalno da ona nece da cuje za sihr,napravili su joj da ne posumnja na sihr,zato moras nesto preduzeti hitno,razgovaraj sa njenom porodicom,daj njima ucenu vodu neka joj daju da pije a i da nezna da je ucena voda,to sto ona govori za dijafragmu u pravu je,prljavi sihirbazi salju dzine da uniste organe kod osobe ako im ne uspe sihr smrti,sto duze dzini budu u njoj to gore po njeno zdravlje,najbolje da se vencate serijatski sto pre i da joj dajes ucene vode uvek,uceni med,ulje,po simptomima kako si opisao njena situacija nije nimalo za ignorisanje,ako ti je stalo do nje onda joj moras pomoci,ona je opsihrena i naravno da nece da cuje za sihr,zamisli kad bi svi odmah shvatili da su opsihreni i pocnu da se lece,svi bi se sihirbazi obesili sto pre,zato oni rade sve krijuci,jer im puno smeta kad se lecimo.

amar100
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Ned Nov 01, 2015 11:59 pm

Re: Jel ziv ENES

Post od amar100 » Čet Jan 21, 2016 3:33 pm

Ma kakvo serijatsko vjencanje,ona je samnom ne znam ni ja sto,valjda vjeruje da ce to samo proci vremenom,uopste me ne voli vise,i Bog zna kako me vidi,kad nece nista da govori,zatvara se u sebe,nece nikom da se zali.nije ona premam meni samo takva, ni kuci ne ide.inace stanuje u sarajevu a vikendom ide kuci.3 godine je studirala i nije nikad duze od 2 hevte ostala,jedva cekala kuci,ostane samo kad mora, a sad ide kuci samo kad mora, 1 mjesecno,izmislja razloge da ostane.i kuci se slabije javlja,i sestra je primjetila da nije nesto u redu s njom.
Ja sam bio ranije,nekad na pocetku svega ovoga kod one nane Vasvije u zenici,nek mi Allah oprosti ako sam pogrijesio jer nisam bas razlikovao ispravno od neispravnog tada,mama me je ubijedila da je "evlija" iako nikad nisam povjerovao u to otisa sam. Uglavnom ona mi je rekla da nas neko hoce da razdvoji, i njezino zdravlje da nije uredu,drugi put je rekla da joj je to napravila njezina najbolja jaranica zato sto se boji da nece hodati s njom.ta jaranica nema momka,a ona je uvijek kad je slobodna samnom izlazila. i stvarno malo po malo,pocese zajedno stanovati,pocese zajedno raditi u istoj firmi, i na fakultetu na isti smijer se upisu.helem,sad su 24 sata zajedno i kuci neidu po mjesec dana.vjerovatno sad zajedno i izlaze gore i hodaju jer meni ionako nista ne govori. i sad iako zavrsava fax za hevtu ostat ce stanovati radi posla jer joj je lakse nego vozarit.i bas jucer joj kazem,reko makar ces svaki vikend kuci jer nema obaveza za fakultet,ih kaze necu svaki vikend.sto se tice roditelja,i oni su kao i ona,nisu se nikad s tim susretali,za njih je to naucna fantastika,jos nju kad pitaju ona im to lijepo objasni kako je smrsala zbog obaveza,kako je samonom ovako jer sam ja kriv iz samo njoj poznatih razloga itd. i naravno da ce njoj prije povjerovati nego meni.zato sam htio otici ja na rukju kod Enesa pa da snimim pa reko valjda ce povjerovati kad vidie svojim ocima,jos ako đin progovori pakaze zasto je tu jos bolje, a mozda ce i njoj biti makar malo lakse ako se ja ilijecim jer nije samo ona bolesna, i meni dolaze razne vesvese,ljubomora,nepovjerenje,nervira me itd.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Jel ziv ENES

Post od elma np » Čet Jan 21, 2016 4:32 pm

Ne moze njoj biti bolje ako ti odes na rukju,kad se pravi sihr rastave pravi se za obe osobe tj.utice i na momka i na devojku ili na muza i zenu,ili na majku i cerku,znaci na one osobe koje se zele razdvojiti,prljavi sihirbazi ne biraju sredstva,znaju da je njima zagarantovan dzehenem pa sta ih kosta ako ubiju osobu sihrom?Nista ih ne kosta!E sad razlikuje se jedino cilj te osobe koja zeli da razdvoji,znaci sta je njoj u interesu,da li zeli momka za sebe,ili zeli devojku da unisti onako iz ljubomore jer sihirbazicu niko ne zeli,znam sihirbazica puno niko ih ne zeli i pored svih njihovih sihra i spletki,pa od muke stavljaju sihre smrcu jer ne mogu da podnesu da ima lepsih,srecnijih devojaka od njih.Dobro si primetio to u vezi njene drugarice,elhamdulillah,cujemo se privatnom porukom,jer ovaj sajt i sihirbazice posecuju :mrgreen:

Bosna007
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Ned Jan 24, 2016 9:27 pm

Re: Jel ziv ENES

Post od Bosna007 » Uto Jan 26, 2016 7:11 am

Eselamu alejkum,
Ado88 imam slicne simptome kao sto si ti imo bil mogo napisati terapiju koju si koristio hvala unaprijed

kenan79
Stari član
Postovi: 305
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 11:22 am

Re: Jel ziv ENES

Post od kenan79 » Uto Jan 26, 2016 11:42 am

Najbolja terapija je bogobojaznost.
Selam za Enesa, dipl ing :D

Odgovori