molim za pomoc

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
podgoricanka
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Sep 01, 2015 5:11 am

molim za pomoc

Post od podgoricanka » Uto Sep 01, 2015 5:31 am

Pisem iz Crne Gore,ne mogu da odem do naseg Ferida iako mi je jako blizu,a imam velikih problema. Imam dzinske napade,ne mogu da slusam ucenje kurana idu mi suze,zevam,ne osecam se prijatno,zivim s muzem i dvoje djece,suprug i ja se uzasno slazemo,tj.ne slazemo,razlozi za svadju su stalno njegovi roditelji,stalno me napada zbog njih,on ne pije,nema poroke ali njegovi roditelji me napadaju,krive za svoje krivice.Muz nesto nije posebno zainteresovan za kucu u poslednje vreme,ima puno stvari koje su se naglo promijenile,i previse problema se nakupilo,svadje bez razloga...jedna zena mi je na daljinu rekla da je radjeno i muzu i meni da nas razdvoje,i zaista,od njegovih me niko ne voli,ali ja samo radim svoj posao,brinem o muzu,djeci,kuci,be ogovaram,ne idem po kucama,ne radim nista sto smatram grijehom,da li neko ima neki prijedlog ili savjet,bojim se da pustim ponovo ucenje kurana u kuci kako ne bih dozivjela neke nezeljene reakcije pred djecom,a znam da imamo dzina i u kuvi,osjecam ih,hvala svima na pomoci i savjetima

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: molim za pomoc

Post od elma np » Uto Sep 01, 2015 11:49 am

selam alejkum,saberi se malo,sama sebi ces najbolje pomoci,pa uzmi balon vode pa uci na to 7 puta el fatihu,7 puta el felek,7 puta en nas,7 puta el ihlas,7 puta ayetul kursiju,ako imas med pravi i curukotovo ulje i na to izuci isto kao gore sto sam navela,pa sve to uzimaj med i ulje po kasiku posle sabaha i aksama a vodu kad god hoces pij,to daji i muzu i deci isto da piju i jedu,uzmi sprej-flasicu sa kojom mozes prskati pa stavi ucene vode i prskaj zidove,odecu,posteljinu,sve osim KUPATILA!namaz obavezno redovno klanjaj,na nocni namaz obavezno ustaj i moli Allaha za oprostaj i moli ga isto da ti pokaze u snu mesto sihra da bi mogla naci i unistiti ako je na nesto postavljeno,a ako si pojela poceces polako od svega toga ucenog ili da povracas ili ces dobiti dijareju.

podgoricanka
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Sep 01, 2015 5:11 am

Re: molim za pomoc

Post od podgoricanka » Uto Sep 01, 2015 4:10 pm

Hvala vam puno na savjetima,postupicu ovako kako ste mi rekli,jos danas,nadam se pozitivnim rezultatima

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: molim za pomoc

Post od elma np » Uto Sep 01, 2015 4:26 pm

In shaa Allah bice bolje uz Allahovu pomoc.

podgoricanka
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Sep 01, 2015 5:11 am

Re: molim za pomoc

Post od podgoricanka » Sre Sep 02, 2015 4:10 am

Postovana Elma,koliko vremena treba da ucim vodu i da je pijemo svi?ima li neko odredjenje u broju dana? I kako cu prepoznati da sam uspjela da unistim to sto nam je uradjeno?
Izvinite sto sam dosadna :-)

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: molim za pomoc

Post od elma np » Sre Sep 02, 2015 8:20 am

Nema nikakvo odredjeno vreme,ako vam je sihr napravljen na nesto drugo npr.na slikama,ili na neki odevni predmet,ili zakopan negde, onda se to mora naci i razvaliti,voda ce samo da pomogne i olaksa u pocetku da smognete snage da idete do ucaca rukje,jer bar na jednu rukju morate otici.Ako ste pojeli sihre onda ce voda,med i ulje pomoci da se sihr izbaci povracanjem ili putem dijareje.A kad budete u mogucnosti onda obavezno bar jednom kod ucaca rukje.

salihp
Mlađi član
Postovi: 84
Pridružio se: Pet Jun 22, 2012 6:38 pm

Re: molim za pomoc

Post od salihp » Sre Sep 02, 2015 10:32 am

selam alejkum,

idi na ovaj link http://www.maktabah.info/knjige/zdravlj ... grame.html i skini sebi ovu knjigu, imas jako korisnih savjeta. Inace, autor knjige je jedan od poznatijih lijecnika u BiH, pa nadam se da ce biti od koristi...

Odgovori