Ulazak džina u maloletnu osobu

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Alija00
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Ned Avg 09, 2015 12:47 pm

Ulazak džina u maloletnu osobu

Post od Alija00 » Ned Avg 09, 2015 12:53 pm

Sellam alejkum draga braćo i sestre,upravo sam se registrovao na ovaj forum i vidio da ovdje mogu pronaci odgovore na sva moja pitanja. Muci me jedna stvar vec duze vrijeme. Imam 14 godina,vijernik sam,klanjam ponekad i uglavnom izbegavam stvari koje su haram. Interesuje me da li dzin moze uci u dijete od 14 godina i kako da znam(jer sam po prirodi veoma strasljiv?

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Ulazak džina u maloletnu osobu

Post od maslina » Ned Avg 09, 2015 4:48 pm

alejkumusselam!

Naravno da džini mogu ući i u djecu tj. mlađe osobe. Ukoliko želiš da vidiš da li ima neko ili ne, onda poslušaj rukju. Ne smiješ se bojati jer nemaš se čega bojati. Musliman se samo Allah boji, nikoga više.

Sve ti je evo objašnjeno na ovoj stranici:

http://lijecenje-kuranom.com/audio

Alija00
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Ned Avg 09, 2015 12:47 pm

Re: Ulazak džina u maloletnu osobu

Post od Alija00 » Pon Avg 10, 2015 12:38 pm

maslina napisao:alejkumusselam!

Naravno da džini mogu ući i u djecu tj. mlađe osobe. Ukoliko želiš da vidiš da li ima neko ili ne, onda poslušaj rukju. Ne smiješ se bojati jer nemaš se čega bojati. Musliman se samo Allah boji, nikoga više.

Sve ti je evo objašnjeno na ovoj stranici:

http://lijecenje-kuranom.com/audio
Allah te nagradio brate za izdvojeno vrijeme.Ipak me je strah da to pustim jer ne znam s voju reakciju ali znam da sam iskren vijernik.

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Ulazak džina u maloletnu osobu

Post od maslina » Pon Avg 10, 2015 10:23 pm

nema te šta biti strah. ništa strašno se neće desiti, slobodno poslušaj. Ko je kakav vjernik, to samo Allah zna.

Odgovori