Psihijatru ili hodzi?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Dina92
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Apr 05, 2015 9:26 am

Psihijatru ili hodzi?

Post od Dina92 » Ned Apr 05, 2015 10:02 am

Sellam i postovanje...Prije svega da naglasim da sam ocajna,treba mi pomoc a ne znam cija,nesto mi je a ne znam sta mi je.Podrsku od supruga nemam jer kada kazem da mi nije dobro kaze da sam luda,za pomoc kod hodze nece ni da cuje...Bila bih previse opsirna kada bih sve napisala pa cu pokusati biti sto kraca...Gusenje,stalni nedostatak vazduha i pritiska u prsima osjecam,kao da me nesto steze a ja imam neopisivu zelju da to izbacim iz sebe i da kao nekad prodisem,boli me cijela lijeva strana,dojka,pazuh,ruka i probada me kao nozevima...Imam 23 godine i troje male djecice,prema njima se trudim biti najbolja majka ali s muzem stalne svadje,bijes,psovke sa njegove strane...najgore od svega toga je sumnja,ta prokleta sumnja koja me ne napusta nikada i pravi stalne svadje medju nama...smijem se,budem samo nakratko vesela,ali kao da me nesto preokrene i pocnem napadati muza,ne prodje zensko ulicom a da ja ne napadnem da je gleda i stosta mu nabacim,a najgore od svega toga sto u sustini nikad nisam bila ljubomorna osoba a u ovih posljednjih par mjeseci pakao u nasem zivotu...stalno placem,strah u meni vlada a ne znam od cega,cesto me glava boli a zeludac pritiska kao da je tona na njemu...nikako nam ne ide,nafake niodakle,stalno se potucamo po gradovima,posao nijedan ne moze zadrzati...ne bih naglasavala da ne grijesim dusu osobu koja mi u oci govori da me mrzi i da nikad necu biti prihvacena u porodicu,ali jedino na nju sumnjam,opet neka mi Allah oprosti ako grijesim...Da se Bogdom nikad nisam rodila,da nema veze ako imamo djecu ako nam ne ide da se rastanemo nismo ni prvi ni zadnji, to su ""savjeti"" te osobe...Nekad smo se jako voljeli,ali sada...nema razgovora,samo suti,nezinteresovan,a ja bolujem,gusi me,napadam ga stalno,odavno se ni sa kim ne druzim niti imam zelju,vec 6 godina ja druga svoga nemam,a sada mi ni muz nije drug,vec kao da smo neka mi Allah oprosti neprijatelji najveci...Nemam cesto ruzne snove,ali prije desetak dana sam sanjala crnu zmiju da me goni,a ja bjezim iznemogla...prije tri noci sanjala sam nesto sto od stida ne smijem ni reci,rahmetli oca kako spolno opci sa mnom,da mi Allah oprosti dragi,nije moja volja sta cu usnit vec samog sejtana...molim vas odgovorite mi da li je potrebno da posjetim hodzu?Da li ima jos nesto da nagovjestava da mi je zlo naneseno???Oprostite na dugom tekstu ali nemam kome da se obratim,njegovi me mrze,a prijatelja nikakvih nemam...

Odgovori