Savjet

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Sumeya
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Dec 15, 2014 9:59 pm

Savjet

Post od Sumeya » Sub Jan 03, 2015 8:37 pm

Selam Alejkum. Imam jedno pitanje vezano za sihire. Prije nekoliko mjeseci otišla sam kao pratnja kod jednog hodže koji naime liječi od sihira. Nikad prije nisam bila na sličnom mjestu...zaintrigiralo me što je taj hodža rekao toj mojoj prijateljici pa sam i ja htjela da "provjerim" da li i ja imam sihire. Taj hodža mi je rekao da mi je napravljen sihir za rastavu na krv i zemlju sa mezara a momak sa kojim sam bila u vezi godini i pol dana iz neobjašnjenog razloga, tek onako me ostavio, poslije toga mi je sve nekako, žargonski rečeno krenulo niz brdo. Najgore od svega toga sto imam osjećaj da me to koči i na faxu, jer mi je ostao jedan ispit koji već dugo vremena ne mogu da položim, a kad su u pitanju momci, iskreno ni jedan mi se ne sviđa, svakom momku koji bi izašao sa mnom ja nađem manu i odmah to sasiječem u korijenu.. Ja pretpostavljam ko mi je to napravio jer odmah poslije raskida, sa tim mojim bivšim momkom je izašla moja tada najbolja prijateljica, koja je nakon nekoliko mjeseci stupila u brak sa njim. Ja nikad više nisam otišla kod tog hodže jer on ne liječi Kur'anom već nekim svojim metodama koje muslimanu nisu dozvoljene, a ja u svojoj blizini ne poznajem niti jednog čovjeka koji liječi Kur'anom. Ja klanjam i sama dovim Allahu ali ne znam je li to dovoljno ili moram potražiti nekog stručnog po tom pitanju?? Hvala unaprijed

Odgovori