Ozbiljno pitanje za one koji se ozbiljno bave ovom tematikom

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
neznam
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Dec 15, 2014 1:35 pm

Ozbiljno pitanje za one koji se ozbiljno bave ovom tematikom

Post od neznam » Pon Dec 15, 2014 8:30 pm

Eselamu alejkum

Da odmah naglasim da se nevolim baviti ovom temom, vjerujem u to da dzini postoje ali mi je drago da se sto manje petljam u tu tematiku..

Imam vec duze vrijeme sumnje, da imam sihr odgadanje udaje, razlog je jednostavan, jer bjezim od svakog momka koji pokusa da mi se priblizi ili bilo kakvu vezu da uspostavi samnom. Imam skoro 26 godina, ali jednostavno svija odbijam od sebe bez razloga.

Ma da je to sa udajom moj manji problem, jer nemam tu zelju za brakom ko sto je imaju moje drugarice. Ustvari imam zelju, ali veci mi je strah, tako da mi je svejedno.

Razlog zbog cega sam otvorila ovaj topic je ovaj:
Putujem dosta vozom po velikim gradovima gdje ima puno ljudi. Uvijek kad sam na ulici medju narodom stvore mi se u sekundi sasvim cudne slike/misli u glavi:
-Kada neko hoda iza mene zamisljam kako ce mi svakog trena noz u ledja zabosti i plus vidim i krv kako prsce na sve strane
-Kada cekam voz zamisljam kako ce me neko gurnuti pod voz i kako ce sva moja krv poprskati staklo od voza
-Kada sretnem nekoga sa psom stvori mi se slika kako ce me taj pas raskomadati
-Jednom sam sjedila sa jednom od najboljih drugarica u autu kod nje kad su mi dosle misli kako me ona davi
-Obicno koga god nepoznatog na ulici sretnem odmah imam sliku da ce mi nauditi
-Kad nemogu da zaspem i kad mi je vruce zamisljam sebe u sobi kako gorim

Samo hocu da znam imajul te misli veze ikako sa sihrom/urokom? Ne gledam nikakve horor filmove a psihicki sam stabilna, znam da mi te misli molazze cim izadjem iz kuce pa sam naucila da se branim protiv njih. Ali ipak mislim da to nije bas normalno?

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Ozbiljno pitanje za one koji se ozbiljno bave ovom temat

Post od Haris » Pon Dec 15, 2014 9:53 pm

Esselamu alejkum,

Mnogo ljudi izbjegava tu temu iz nekog straha. To je sasvim normalna stvar koja se može svima desiti i prisutna je oko nas.

Evo za početak možeš postupiti prema uputama:

http://lijecenje-kuranom.com/audio

neznam
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Dec 15, 2014 1:35 pm

Re: Ozbiljno pitanje za one koji se ozbiljno bave ovom temat

Post od neznam » Uto Dec 16, 2014 7:56 pm

Hvala na odgovoru ali prije nego sto pocnem sebi nesto da umisljam volila bi znati dal iko zna dal ove moje misli, koje sam gori navela, mogu imati veze sa sihrima i dzinima?

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Ozbiljno pitanje za one koji se ozbiljno bave ovom temat

Post od maslina » Sre Dec 17, 2014 5:42 am

Sasvim moguce da imaju veze. Da bi ustanovila da li je tako poslusas rukju sa stranice koju je Haris naveo. Veoma brzo ces vidjeti da li ima veze ili ne, a po svemu sudeci nesto ima.

Odgovori