KADA SE SVE OKO TEBE UBRZA!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Mirza1026
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Apr 24, 2012 9:06 am

KADA SE SVE OKO TEBE UBRZA!

Post od Mirza1026 » Uto Nov 04, 2014 4:36 am

ES-SELLAM ALEKUM WA RAHMETULLAH WE BEREKATUHU!
BISMILLAH!
NAJ LAKSI NACIN OBJASNITI OVU SITUVACIJU JEST, KAD COVIJEK GLEDA TV KASETU, I KAD HOCE DA UBRZA UNAPRED KASET A GLEDAJUCI NA TELEVIZOR ODPRILIKE GDJE DA STANE SA DALJINSKIM, TAKO JE MENI VEC PAR PUTA SE DESAVALO ALI UMJESTO DA GLEDAM TV JA SAMO IMO PRILIKU DA VIDIM TO UZIVO NA JAVI. SVE STO JE OKO MENE BILO PROLAZILO JE BRZO, PRVI PUTA SE MENI TO DESILO MOZDA PRIJE 10 GODINA PA SE DO DANASNJEG DANA OPET PO NEKAD PONAVLJA VECINOM U ZIMSKOM PERIJODU PRED AKSHAN I PO NOCI. BIO SAM U BOLNICI NA KONTROLI DA NIJE SLUCAJNO TUMOR/RAK STO SE TICE MOZGA, REZULTATI SU BILI NEGATIVNI TAKO DA MENE INTERESUJE DALI JE OVO ISTA UVEZU JINN-A TAKO JOS JEDAN PUTA, DA BIH MENE LAKSE SHVATILI PONEKAD DOJDU TI MOMENTI NEKAD TRAJU PO 2-3 MINUTE, NEKAD ZNAJU PO 2O DO 30 MINUTA A NEKAD DAN ILI DVA STA SE DESAJE TU JEST DA JA VIDIM SVE ISTO KAO I VI ALI KAKO JA VIDIM JEST "UBRAZNO" NA POCETKU SAM VAM DAO PRIMER TV I KAD COVIJEK UBRAZ SA DALJINSKIM STA TACNO VIDI NA T.V KAKO SLIKA PREMOTAJE NAZAD ILI U NAPRED OD PRILIKE TE BRZINE JA VIDIM LJUDE, ZENE, DJECU, AUTA, AUTOBUSE, OSTALA VOZILA I SVE STO SE POKRECE DA JE UBRZANO. AKO KO IMA KOJI SAVIJET ZAMOLIJO BIH VAS DA OSTAVITE NA KOMENT A NEZNAM DALI JE IKO OD VAS IMO O'VAKVU SLICNU SITUACIJU. HVALA VAM DA VAS ALLAH Dz. NAGRADI. AMIN YA RABBI.

Iman_Fe
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Nov 04, 2014 6:57 pm

Re: KADA SE SVE OKO TEBE UBRZA!

Post od Iman_Fe » Uto Nov 04, 2014 7:04 pm

Es-selamu alejkum. Ne mora značiti da se sve oko tebe ubrza (to je vjerovatno tvoje iskustvo).
Meni se zadnjih par godina dešava da se SVE OKO MENE USPORI. Kada pospremam po stanu, kada se kupam...
Ne postoji doba dana kada se to tačno dešava ali se dešava i jako je čudno.

Iskreno, ne znam kako bih to objasnila drugačije osim slow motion...

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: KADA SE SVE OKO TEBE UBRZA!

Post od Haris » Sre Nov 05, 2014 8:31 am

Možda neredovno spavanje i umor??

Odgovori