Savjet i pomoc ako moze

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
slynolanz
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Jun 08, 2014 12:57 am

Savjet i pomoc ako moze

Post od slynolanz » Ned Jun 08, 2014 1:16 am

Es selamu alejkum we rahmetulahi we berekatuhu
Zelio bi da vas pitam za savjet i pomoc

Sa djevojkom sam bio tacno godinu ipo dana,super smo se slagali i sve je lijepo bilo do prije nekih 2 mjeseca.
Kada se ona odjenom promjenila,poceli smo se svadjali radi nebitnih stvari.
Ubrzo je raskinula sa mnom i nije htjela da me uopste vidi. Ne mogu da shvatim da odjenom osoba koja me najvise voli to da uradi.
Bio sam u kontatku s njom samo preko FB-a jer uzivo nije htjela da prica!
Govorila mi je mnoge stvari kako vidi sama na sebi da se puno promjenila,da nije vise to ta osoba i kao da neko njome manipulise.
Nocu ne moze da zaspi sve dok ne zauci ezan za Sabah namaz.
Prije toga zalila mi se na veliku glavobolju i stalno je stomak mucio te je povracala.Takodjer ispod grudi osjecala je bol,
trazila za to pomoc kod doktora ali bez uspijeha. ( O tome sam citao kao simptome sihra)
Pricala mi je o svojim snovima a jedan cu vam ispricati: sanjala je 3 noci uzastopno kako zeli da me zagrli ali izmedju nas stoji crveni zid i nikako ne moze da uspije.
Govorila mi je da je 100x pokusala da mi poslati poruku kako joj falim i sve ostalo ali nesto joj dodje i odvrati je od toga.
Bili smo stvarno super par ono zavidili su nam svi na vezi i bas radi toga sumnjam da nije neko njoj napravio sihr da je rastave od mene.
Pokusavao sa da je nagovorim da odemo kod covjeka koji uci rukju,ali cim to spomenem ona se odma promjeni pocinje govoriti da ne smije i da se plasi.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Savjet i pomoc ako moze

Post od Haris » Pon Jun 09, 2014 3:26 am

Ima opciju da posluša audio rukju (http://lijecenje-kuranom.com/audio). Znat će da li doista postoji problem, i vidjet će da rukja nije strašna.

Odgovori