Simptomi

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
hasta_man
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Ned Mar 30, 2014 1:58 pm

Simptomi

Post od hasta_man » Sre Apr 09, 2014 10:16 pm

esselamu alejkum svima,

pisao sam vec u jednoj od tema na forumu al odgovora nisam dobio, pa evo otvaram novu temu...

Dakle imam problema sa "Njima"...pocelo je tako sto su mi se poceli desavati neki neobjasnjivi panicni napadi...tada nisam znao o cem se radi...ali pretrazivajuci po internetu malo uzrok takvom stanju naisao sam na ovu stranicu i citajuci neka iskustva utvrdio sam da se dosta slucajeva u neku ruku poklapaju s mojim.
Isao sam ucacu rukje koji mi je ucio sam jednu rukju i rekao da je problem rijesen,i naravno dao mi 1,5 l vode da pijem jednu sedmicu...jedina reakcija tokom slusanja rukje bila je smijeh...on je zatim jos nardio da ako ima nekog da se tijelo nagne nazad sto i jeste, a na ostale naredbe nije bilo nikakve reakcije i on je rekao da je rijeseno.
Ali nisam osjetio neko olaksanje dok nisam poceo klanjati...dakle dosta mi je lakse ali osjecam jos onu nelagodu pogotovo kada hocu da klanjam,naviru razne sumnje te ne mogu se usredociti na namaz, neznam kako da objasnim nije to ono iskreno, nekakav me očaj obuzme kada hocu da razmisljam o Allahu dz.s, kao da mi se vlastiti razum suprostavlja mislima i dosta puta mi dodje da batalim sve sto se kaze.
Slusam rukju ujutro i navece, reakcije su enormna vrtoglavica, te neka tezina u rukama kao da drzim veliki teret, pa me zanima na sto ukazuju te reakcije odnosno na kakvu vrstu problema, jer ucac mi nazalost nije objasnio o cem je rijec..halalite sto sam oduzio

selam

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Simptomi

Post od Haris » Sre Apr 09, 2014 11:28 pm

Ako je džinn izašao trenutno na učenju rukje, ili ako se primirio, ne mora značit da je riješen problem. Čim nađe priliku on će se vratit. Te "super efendije" sa specijalnim moćima haman mogu u roku od 3 minute riješit belaj. Ako si se riječio problema, što ti je dao vodu, nema potrebe ;)

Odgovori