trazim pomoc i misljenja 2

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
marina
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sub Sep 28, 2013 11:32 am

trazim pomoc i misljenja 2

Post od marina » Sub Sep 28, 2013 1:23 pm

Cenjeni,
zamolila bih Vas za pomoc,imam problem dve godine,upisala sam skolu,gde sam upoznala doktora koji je virtuelno uticao na mene,u pocetku pozitivno,a kasnije vise nije podnosio mog verenika,te me je razdvojio od njega manipulisuci mojim telom i osecanjima,kada me je razdvojio mucio me je fizicki virtuelnim putem,kada sam mu se obratila e-mail-om,rekao je da idem da se lecim,nije me vise kontaktirao e-mailom,nego je rekao da je njegova devojka u drugom stanju,i da ne zeli da abortira,te da ce ostati sa njom,ali je i dalje bio telepatski sa mnom u kontaktu,osoblje iz skole mi je napravilo pakao od zivota,jer su virtuelno prikazivali da se on ubio zbog mene,ja sam se potresla ,dozivela sam sok,koji je potresao moje ukucane.Odredjeno vreme kasnije,pojavio mi se u virtuelnom svetu,direktor iz firme u kojoj sam pocela da radim.U pocetku je flertovao sa mnom,i pruzao mi moralnu podrsku,rekao je da zivi sa sestrom i mamom,nije govorio da je ozenjen,rekao je da ima epilepsiju i da ne zeli da ima decu,da su deca za njega reptili i da nema vremana za njih,jer je video da ja zelim da imam dete ako udjem u ozbiljnu vezu. Kasnije sam,gledajuci njegove slike preko facebook-a,saznala da ima zenu i decu.Rekao je,potom da zeli sa mnom da ima dete,ali da ga gaji sa svojom zenom,meni to nije odgovaralo i poceli smo da se sukobljavamo,posle sam ga videla na seminaru,nisam ga licno poznavala i ne znam kakav je covek,jako mi je sumnjiv,jer nema ciste i zdrave namere,ili bar tako izgleda.Povredjivao me je emocionalano tako sto mi se virtuelno udvarao a fizicki sa mnom nije kontaktirao,izgedao je kao da nema hrabrosti za to,ja sam ga ignorisala jer nisam znala njegove namere,bio mi je ne jasan. Izbacio me je iz firme virtuelnim putem,opet je pocela manipulacija na daljinu,rekao je da radim svoj posao,a on ce svoj.Presla sam u drugu firmu,gde sam bila prezadovoljna,ljudi iz te firme su mi puno pomogli,upoznala sam mladica koji mi se svideo na prvi pogled,medjutim direktor iz prosle firme je izmanipulisao da se tamo izblamiram i obrukam pred svima,i prestanem da radim taj posao.U medjuvremenu me je proganjao i pravio ljubomornom.Ne daje mi slobodu misljenja,vec manipulise kako njemu odgovara,on je u braku,njegova zena me maltretira,a ja ne zelim da nekog razdvajam,ne znam sta da radim,jer covek mi se svakodnevno mesa u zivot,manipulise sa mnom,a ne zeli da se razvede od svoje zene,meni to ne odgovara.Ja zelim ili da se razvede ili da me vise ne kontaktira,jer ne mogu da zivim u trouglu,zelim svoju intimu,zelim da se udam kad tad i da imam decu.Ne zelim da trpim maltretiranje,ni psihicko ni fizicko jer su se oni meni umesali u zivot a ne ja njima.Ne znam kako da se oduprem manipulaciji koju ne zelim,kako da eliminisem ljude iz svog zivota koji mi ne prijaju.Ne vidim ih sta rade ali ih osetim,i to me ometa u svakodnevnom aktivnostima i radu. Bicu Vam zahvalna za pomoc ili bar savet uz duzno postovanje. Hvala unapred!!!

Ummah
Stari član
Postovi: 306
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 7:44 pm

Re: trazim pomoc i misljenja

Post od Ummah » Ned Sep 29, 2013 2:22 am

Marina, ti očigledno ili nekog zezaš ili nisi nimalo dobro.:) U svakom slučaju, VIRTUELNO ću da ti pomognem tako što ću zamoliti Onoga Ko te je stvorio da te 'popravi'.

P.S. Ne kontam otkud ti ideja da od nas sa ovog foruma tražiš kao neke 'savjete' kad fino možeš da 'prošetaš' VIRTUELNIM svijetom i nađeš svoju bašču.

zegulja01
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 10:33 pm
Lokacija: svedska

Re: trazim pomoc i misljenja

Post od zegulja01 » Ned Sep 29, 2013 10:05 am

sta ti bi virtualna

Odgovori