Umisljanje bolesti

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

cvijet88
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Ned Avg 24, 2014 12:12 pm

Re: Umisljanje bolesti

Post od cvijet88 » Ned Avg 31, 2014 9:30 am

P.s. de mi molim te visegrad reci gdje ti to radis kad mislis da je i rad u skoli haram i prevara tu se u potpunosti ne slazem s tobom, moj zivotni san je da se zaposlim u skoli i da poducajem djecu i da im pomazem a to sto ti mislis da se i tu vara neznam sta je onda po tebi to dobar i halal posao??selam

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: Umisljanje bolesti

Post od visegrad_1 » Ned Avg 31, 2014 9:59 am

Selam izvini nemozes radit lose a nadatise dobru znas I vikat ja imam sihr ja imam diplomu znas sta je diploma I za koga je diploma sve vise skolovani a sv narod tup glup zar ne necemo se raspravljat klonise grije jel znas kad je dolazio turabi u skenderiju koga je najvise bilo diplomirani hoda Izena njihovi itd ucaci nece da kaze ljudima sta je problem nego sve sihr I daj novac itd

cvijet88
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Ned Avg 24, 2014 12:12 pm

Re: Umisljanje bolesti

Post od cvijet88 » Ned Avg 31, 2014 11:03 am

Boze sacuvaj sto i ti znas davat savjete pih, neznam ni sto se javljas na neku temu kad nemas sta korisno reci, jer vidis da si ti poptuno presao na drugu temu nego sto jest, a ja smatram da sam ja hvala Allahu zasluzila ovu diplomu a ne kao neki platili i poslije onda pametovali drugima kako im fakultet nevalja tako to, tako da te molim ako nemas sta korisno reci na ovu pocetnu temu da najbolje nista ni ne govoris ili da trazis druge teme za koje smatras da mozes dati normalne i korisne savjete....selam

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: Umisljanje bolesti

Post od visegrad_1 » Ned Avg 31, 2014 12:17 pm

Selam svatices sta je diploma ako ti Allah dz dozvoli da vidis upoznas itd I moj je bio san da radim u zdrastvu ili profisor istorije itd ali kad mi Allah dz dao da vidim istinu ondar mi je Allah dz dao da ucim prije50000god znanje itd I sretan sam posle svega odlucio sam da budem coban ovce itd AkoBogda ja tv nemam neslusam muziku nejdem u restoran kafic nista nejdem na more auto nemam hranu jedem voce I povrce med zitarice necitam.novine itd I tako sad neradim zena mi radi selam

Esperanza
pisem pomalo
Postovi: 26
Pridružio se: Sre Dec 25, 2013 1:25 pm

Re: Umisljanje bolesti

Post od Esperanza » Ned Avg 31, 2014 12:59 pm

Selam.

Cvijetiću, imamo slične tj skoro iste muke. :mrgreen:
Ja sam haman do sad sve bolesti ''preživjela'', hahah.
Malo me šta žigne, već si umislim 100 stvari.
A, imam i ja neki problem s grlom, nekad mislim da ne mogu ništa progutati ccc, al' nekad taj strah nekako oĆeram, pa skontam da to zaista i umislim. :mrgreen:
Jer, većinom mi se to javlja kad me strah uhvati.

cvijet88
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Ned Avg 24, 2014 12:12 pm

Re: Umisljanje bolesti

Post od cvijet88 » Ned Avg 31, 2014 1:05 pm

mah meni je to non stop svaki dan me nedaj Boze neka nova bolest safata hehe, i ja tako isto pocnem sebi govorit umisljam malo zaboravim ali svaki dan je isto, na pocetku sam na sav glas kukala svima i kad sam vise svima i dosadila s tim sad sutim i muku mucim sama sa sobom, ali eto odem ti neki dan na ucenje rukje kad kamara simptoma( drhtanje, trzanje, dizanje ruke u zrak, nekakkav trans, svasta nesto) pa sad kontam da to nije sve zbog toga...a evo ovaj me visegrad izbi malo iz takta, pa mi bezveze skrenusmo s teme:::selam

Odgovori