Hidzama

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

hz1969
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sub Mar 23, 2013 6:04 pm

Hidzama

Post od hz1969 » Pon Apr 01, 2013 11:03 pm

Selam alejkum ,

ako neko ima inters za Hidzamu neka se javi na broj :

+49 xxx

Selam

Nusmir
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Jan 20, 2012 7:15 am

Re: Hidzama

Post od Nusmir » Uto Apr 02, 2013 5:05 am

Selam brate ko god dasi.Ovo je ozbiljan Forum ljecenja Kuranom po Sunetu itd.Posto vidim da je ovaj tvoj broj isti kao i kod "Ef.... koji ljeci Kuranom (Rukya) u okolini Stuttgarta"zamolio bih te da nades drugi Forum gdje ces sve to promovisati.Mozda ce neko u svojoj Agoniji posjetiti ovog covjeka koji "ljeci Kuranom a pacijenta pita za ime Majke ".

hz1969
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sub Mar 23, 2013 6:04 pm

Re: Hidzama

Post od hz1969 » Uto Apr 02, 2013 10:37 am

Selam brate ,
ovo je i ozbiljna tema o kojoj ja govorim i pisem. A sve sto pisem je iz vlastitiog iskustva ,sve ono sto sam ja i moja familija dozivila i prezivila. Izgleda da si imao mnogo loseg iskustva sa drugim osobama kod kojih se trazi tzv. pomoc. Ovo nije nikakva promocija nego pokusaj da i drugim osobama kojima je stvarno do pomoci da pomognem .
Ali svaki covjek ima svoje misljenje i gledanje na odredjene stvari pa ti ko god si zelim da ti dragi ALLAH prosvijetli puteve tvoje

Selam alejkum

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Hidzama

Post od kamilica » Uto Apr 02, 2013 6:26 pm

hz 1968 brate ja sam danas mogao pasti u nesvijest koliko taj tvoj saban trazi za jednu rukiju ili jednu hidzamu,jos nemogu da dodzem do sebe selam.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Hidzama

Post od Enes » Uto Apr 02, 2013 6:39 pm

Ma sta je hiljadu eura za rukju, nije to nista, posten narod to ustedi za par mjeseci....
Da nas Allah sacuva od varalica.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Hidzama

Post od kamilica » Uto Apr 02, 2013 6:52 pm

selam alejkum ENESE ti ko da si izvirivo iza coska i sve slusao kad ljudi pricaju sa ovim sabanom,i bas potrefi cifra se vrti oko 1000-pa do 1500 evrica,aferim,enese,pogadzas,selam.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Hidzama

Post od Enes » Uto Apr 02, 2013 7:09 pm

Ma nisi ti prvi/prva osoba koja je ocajna pa nasjeda na reklamu.
Mnogi su pozalili sto su ga nazvali.Mani te se tog insana.

hz1969
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sub Mar 23, 2013 6:04 pm

Re: Hidzama

Post od hz1969 » Uto Apr 02, 2013 9:16 pm

Selam alejkum ,
ja koliko vidim ljudi ovdje ocijenuju rad drugih bez da su vidjeli ili dozivili sta i kako covjek radi .
Neznam na osnovu cega se ljudi zale , najvjerovatnije zato sto im je puno platiti .

Koliko ljudi idu od jednog pa do neznam koliko mijesta da traze pomoc pa kad sve to saberes plate kud i kamo vise . Ali jednostavnije je dati 50 pa opet 100 pa 20 pa 50 itd. a na kraju rezultat NULLA / ZERO .

Koliko se placa rukija tu u Zavidovicima i koliki je uspjeh lijecenja , to bi me stvarno interesovalo.

Ja cu ponoviti jos jedan put .

Meni i mojoj familiji je pomogao , dragi ga ALLAH nagradio.
I mogu svakome preporuciti da se javi kod Sabana .

Evo jos jedan put tel. broj +49 xxx nadam se da ga nece opet izbrisati neko !!!

Selam

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Hidzama

Post od Enes » Uto Apr 02, 2013 9:33 pm

Nije nikakav problem da naplati te novce, svi ce mu platiti, ali neka da bar 15tak dana poslije terapije. Ako je toliko siguran u sebe, zasto trazi pare unaprijed.
Sto tebe brine koliko se placa rukja u ZAvidovicima, ti si inako rijesio/la svoj problem, neka se drugi sikiraju kolika je tarifa.

hz1969
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sub Mar 23, 2013 6:04 pm

Re: Hidzama

Post od hz1969 » Uto Apr 02, 2013 10:00 pm

Jesam hvala dragom Allahu ja sam se rijesio belaja i moja familija .
Ja nisam platio unaprijed , covjek je svoj posao uradio i ja sam platio.
A da nisam bio zadovoljan nebi mu ni platio .
Covjek daje i na rate da se plati i ja sam na rate platio .

A kakvih ima ljudi pa nece da plate nikako, pomogne pa onda nemam sad nemam za mjesec nemam za dva itd. o tome niko ne razmislja.

Onome kome je stvarno stalo do pomoci ce platiti nakon terapije .

Neznam otkud vam takve informacije da trazi pare unaprijed .

Za informaciju :

Covjek lijeci jednom sjednicom ( Oducavanje , istjerivanje Dzina , otklanjanje Sihira , Hidzama ) i to nekima skupo .

Hajde neka bude tako , neka i dalje traze pomoc i neka se muce godinama bez uspijeha.

Ako nije nikakav problem zasto brisete onda telefonski broj ???

Nesto mi je to cudno !!!

Selam

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Hidzama

Post od Enes » Uto Apr 02, 2013 10:06 pm

Zato sto je nemoguce rijesiti problem sa jednom rukjom, nemoguce!
Jako rijetko neko uspije da rijesi svoj problem samo jednim ucenjem i od nekoliko sati otjerati dzina.

Broj je cenzurisan i autmatski se brise iz razloga sto prvo covjek nije dovoljno provjeren, drugo zato sto je cijena pretjerana, trece svi ostali ucaci ispadaju budale a jedini je on sposoban da rijesi problem.Tvrdim da to ne moze uraditi niti sihribaz koji je napravio taj isti sihr a kamo li taj neki sa unapriejd ogromno definisanom tarifom.

Tvoj nacin pisanja je nerealan, ti si prosto ''zaljubljen'' ili si i dalje opsihren sa tim covjekom.Nisi prvi koji se pojavi sa zaljubljenoscu u nekoga tko mu je ''pomogao'' pa kasnije, za kratak period(od par mjeseci) dode i kuka na ovom istom forumu kako je taj i taj sihrbaz, kakao ga je prevario, oteo mu sve pare itd.

Pretrazi forum naci ce puno takvih primjera.
A navrati nam za jedno 5-6 mjeseci pa nam kazi sta je sa tvojim strucnjakom.

Ummah
Stari član
Postovi: 306
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 7:44 pm

Re: Hidzama

Post od Ummah » Uto Apr 02, 2013 10:48 pm

e, sabane, sabane! hajde, pliiiiiiiiiz, ne zamaraj vise! vidis da smo te provalili.

taman cemo se sad natezati oko placanja, a nusmir, cini mi se, rece da je saban pitao za ime majke. tako rade sihirbazi i nema vise price.

u zavidovicima se placa onako kako je pravo (pacijent je uvijek zadovoljan), ali nisi ti bio te srece da odes u zavidovice, pa da ti se uci rukja na ispravan nacin.

ja bih samo da zakljucim kako se sabanu treba prouciti rukja. sam sihirbaz je najpreci da mu se uci rukja! molim Allaha da te uputi i tako sprijeci da siris zlo. amin.

voljela bih da imam kakav tekst, ili video snimak, opomene, pa da dalji razgovor sa tobom ide u tom smjeru, ali... do vidjenja dok ne nadjem nesto prikladno za tebe.

zegulja01
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 10:33 pm
Lokacija: svedska

Re: Hidzama

Post od zegulja01 » Uto Apr 02, 2013 11:29 pm

Ako je tako dobar zasto mora ici po forumima i na youtube pa ispod tudjih video snimaka vrsiti svoju promidzbu:)kao uspjesnog iscjeljitelja. ja sam izbrisao bar tri komentara na youtube gdje se nude tel. brojevi od nik saban iz njemacke,za nekog hodzu okolina frankfurta ili wissbaden a i ostavio sam tri sa naznakom da je to malo onako... a i napomenu da dodje na ovaj forum pa da malo poprica :)
hocu da kazem:ljudi nece da kazu aferim,elhamdulilah,mashala....sto to dobro ili fino radite, vec prakticno omalovazavajuci tudji napor i trud kazu:a sto ja imam jednog dobrog sto rijesava sve probleme: samo se javite i sutra se pije kafa sa rahatlukom :)

hz1969
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sub Mar 23, 2013 6:04 pm

Re: Hidzama

Post od hz1969 » Sre Apr 03, 2013 12:02 am

Vidi , vidi kako se cuva vlastiti posao !!!

Ko je rekao da ostali ucaci neznaju nista ili da ispadaju budale .

Ko to odlucuje dali je neko dovoljno provjeren ??? A ko vas provjerava ???

Tvrdis da nije moguce od jedan put da se pomogne ljudima.

Ako ti nisi u stanju ne znaci da to drugi ne mogu !!!

Ali vi i dalje naplacujte svaku rukiju i dopustajte da se ljudi tresu,povracaju, lupaju , da iz njih dzini govore i da se smiju .

Pa kad dodje covjek jedno 10-20 puta kod vas onda ste mu naplatili dovoljno i covjek izlijecen !!! Ahaaaa

Nema zaljubljenosti u nikoga moj Enese, nego nevolim kad mi neko govori da lazem ili pisem lazi !!!!!

Od moga lijecenja je proslo vec vise od 1,5 godina pa jos uvijek sa Allahovom voljom zivim u miru i ljubavi isto tako ostali clanovi moje familije .

Sami Allah da ili uzima , vidjeti ce se ko je u pravu .

Neka vas dragi ALLAH cuva neka vam prosvijetli puteve i neka vam prosiri horizont .

Selam alejkum braco i sestre

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Hidzama

Post od Enes » Sre Apr 03, 2013 8:34 am

Da je tako kao sto si ti zamislio(da je posao u pitanju) prvo ovaj forum ne bi ni postajao, nego bi se svugdje samo vrtio moj broj telefona a posto ne bi ni forum postojao ni ti ne bi ima priliku da nesto napises o svom ''spasitelju'' i ne bi imao priliku da kazes nista o njemu, pobrisao bih tvoj akaunt odmah.

Da je biznis u pitanju, javio bih ti se privatnom porukom i trazio i ja par hiljada za reklamu doticnog jer, oglasavanje se ipak placa.
A ako me sjecanje ne vara, primjetio sam da ovdje ima spomenut veliki broj ucaca i njihovih brojevi tel a ne znam da mi je itko od njih platio ali je svojim radom dokazao da je koliko toliko sposoban da pomogne.I zanimljivo bez kojekavih cifara od par hiljada eura.

Tako da nije bas kao sto si zamislio.

Ti svojim pisanjem si rekao da on resava sve iz prve sve slucajeve pa je time i receno da su svi oni koji prouce vise od jedan puta nekome rukju neznalice i varalice.

Ako ce ti biti lakse, na ovom forumu ja odlucujem kad je neko dovoljno provjeren ili ne, jer ipak ja sam vlasnik ove domene i foruma pa smatram da imam pravo na tako nesto i da donosim odluku o nekom da me drugi ljudi ne posistovjecuju sa navedenim. ;)

Ako si rijesio svoj problem, odakle da bas sada nakon 1.5 godine ti se zainteresujes o lijecenju i pocnes da reklamiras nekoga a nisi to uradio u tom vremenu?
Ako me sjecanje ne vara, ovaj forum, sa ovom bazom podataka, postoji jos davne 2005 godine a ljudi koji rijese svoj problem, jako rijetko dolaze i pisu na ovom forumu.

Odgovori