Pomoc!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
marin
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Mar 08, 2013 10:28 am

Pomoc!

Post od marin » Pon Mar 11, 2013 11:37 am

Postovani, volio bih ako mi mozete proslijediti broj od nekog provjerenog ucaca rukje u Sarajevu. Katolicke sam ispovijesti i potpuno sam neupucen, ali su me uputili na ovu stranicu. Nadam se skorom odgovoru! Veliko Vam hvala!

marin
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Mar 08, 2013 10:28 am

Re: Pomoc!

Post od marin » Pon Mar 11, 2013 12:01 pm

Mozda i nisam na pravom mjestu, pa cu objasniti problem pa ako neko moze da me uputi...naime, moj brat poceo se cudno ponasati u zadnje vrijeme. Inace je dosta osjetljiv, ali zadnjih mjeseci na svaku sitnicu samo place. Imao je uspjesnu vezu 4 godine i nedavno je upoznao drugu zenu. Poceo je lagati i mene i roditelje i svoju djevojku. Nekad mi se cini da zivi 2 zivota u svojoj glavi. Nedavno smo saznali za tu drugu zenu. Kad god pricamo sa njim o tome on place i govori da sam zna da nema smisla da ostane sa njom, prevelika razlika u godinama je u pitanju, druga vjera...ali kad god se odmakne ili od nas ili djevojke ode kod nje. Ne mogu ga vise gledati. Prijatelj mi je rekao da moze biti da mu je ta zena nesto nabacila...stvarno se ne razumijem u te stvari, ali kako nemam drugog izlaza odlucio sam pokusati i ovako jer bojim se za bratovo psihicko stanje! Nedavno sam kontaktirao po preporuci nekog momka iz Kaknja koji mi je rekao da mu posaljem sliku pa ce mi preko slike reci da li ima nekih problema...samo mi je napisao da nije dobro. Onda sam se malo vise raspitao i zabrinula me cinjenica da ima dosta ljudi koji pogresno upotrebljavaju ove metode. Oprostite mi na mom neznanju!!

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Pomoc!

Post od slavuj » Pon Mar 11, 2013 12:28 pm

selam.da allah olaksa tebi i tvome bratu insallah.vi jeste druge vjere,al kuran je objavljen kao uputa i lijek cjelom covecanstvu.tako da te to nebrine sto si druge vjere.sto se tice problema tvoga brata,nitko nezna sto je u pitanju osim allaha d.s,ako sumnjate na sihir-crnu magiju-najbolje je da se obratite osobama koje se bave tim problemom na ispravan nacin,jer odlazeci takozvanim proricateljima,bioenergicarima,osobama koje lijece zapisima,preko slike,mozete samo dovesti svoga brata u propast,i izazvat allahovu srdzbu,najbolje za vas i vaseg brata bi bilo da kontaktirate brata enesa beganovica pa da se posavjetujete snjim,jer on poznaje dobro tu tematiku,njegov broj cete naci na kraju stranice-da vam allah olaksa insallah

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Pomoc!

Post od slavuj » Pon Mar 11, 2013 12:31 pm

selam evo ti broj od brata enesa 061757819-brat je puno zauzet pa ako ti se odmah nejavi-pokusaj ponovo

marin
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Mar 08, 2013 10:28 am

Re: Pomoc!

Post od marin » Pon Mar 11, 2013 12:43 pm

Veliko Vam hvala!!

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Pomoc!

Post od slavuj » Pon Mar 11, 2013 12:46 pm

hvala allahu,,da allah olaksa insallah i podari vam izlaz iz te situacije-amin

Ummah
Stari član
Postovi: 306
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 7:44 pm

Re: Pomoc!

Post od Ummah » Pon Mar 11, 2013 8:24 pm

marine, enesu salji sms jer se ne javlja na poruke. on zivi u zavidovicima. imas u zenici almina omerasevica, broj je 061750059.

u sarajevu znam za abdurezaka, br. je 061540208. znam jos nekog u sarajevu,ali moram da provjerim je li dobar tj. radi li ispravno.

Ummah
Stari član
Postovi: 306
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 7:44 pm

Re: Pomoc!

Post od Ummah » Pon Mar 11, 2013 8:29 pm

enesu salji sms jer se ne javlja kad ga zoves na mob. :wink:

marin
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Mar 08, 2013 10:28 am

Re: Pomoc!

Post od marin » Uto Mar 12, 2013 12:05 am

Enes mi je preporucio da pregledam forum jer on ne zna nikoga osobno iz Sarajeva. Vama hvala od srca na pomoci!

Odgovori