Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Ummah
Stari član
Postovi: 306
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 7:44 pm

Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od Ummah » Pet Mar 08, 2013 9:20 pm

Esselamu alejkum.

aishaalisa, shvatila sam da je bolje otvoriti novi topik. pliz, odgovori ovdje.

hoces li, molim te, podijeliti svoje iskustvo i put do izlijecenja. zivo me zanima. evo nekih pitanja:

- prije svega, ako nemas nista protiv, voljela bih da znam koji je sihir bio u pitanju kod tebe,
- koliko dugo si imala taj sihir/je li bio star
- kako si saznala za svoj problem,
- kako se manifestovao,
- koliko dugo si se lijecila,
- koliko puta si isla na rukje,
- sta si ti sve uradila tj. kako je teklo samolijecenje i
- sta je bilo najkorisnije u tvom slucaju?

nadam se da ces naci vremena da odgovoris i hvala unaprijed.

IzMahale
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 1:09 pm

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od IzMahale » Pon Mar 11, 2013 7:48 pm

ev da ja podijelim svoja iskustva, ( hahaha, iako nisam prozvana), citala sam na stranici n-um mescini, da je kao pomocno sredstvo pri lijecenju rukjom dobro korisitti masazer, i zaista sam se uvjerila u djelotvornost ( ja koristim neki jaki, s udarcima i infracrvenom lampom), to navodno dzinnima smeta, i takodje kao pomocno sredsvto, narocito kod treptanja ociju ( to mi se znalo desavati i danju, i bez rukje), jako efikasno sredstvo je ukapavanje zemzema, tako da su to sad moje kapi za oci. kod trenjenja, masirati mjesavinom naucene vode i domaceg jabukovog sirceta, pola-pola omjer. eto,mozda nekome bude od korisiti.

Ummah
Stari član
Postovi: 306
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 7:44 pm

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od Ummah » Pon Mar 11, 2013 8:11 pm

Esselamu alejkum.

napokon neko da se javi. :) i stvarno je korisno. Allah te nagradio. amin.

meni je curokotovo ulje pomoglo za dvije crvene fleke na kozi, mazanje 2-3 puta dnevno.

mjesavina meda i samljevenog curokota mi pomaze kod problema sa grlom i nosem. naravno, proucila sam rukju i nad jednim i nad drugim.

Ummah
Stari član
Postovi: 306
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 7:44 pm

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od Ummah » Pon Mar 11, 2013 8:33 pm

izmahale, poslala sam ti privatnu poruku. ne odgovaras, pa... deder procitaj i odgovori. :)

Ummah
Stari član
Postovi: 306
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 7:44 pm

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od Ummah » Pon Mar 11, 2013 8:52 pm

Šta smeta džinima u tijelu

Hidžama

Hidžama je sunnet Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem, a uopće jedan od najboljih lijekova. Bilo da se radi o fizičkom zdravlju bilo o bolesti izazvane uticajem džina. Posebno je korisna kod zastarjelih slučajeva. Kod nekih pacijenata ogroman je broj džina, a dugo su vremena proveli u tijelu pa i preko 30 godina. Jedna hidžama nekad zamjeni 10 termina rukje kod takvih slučajeva ako se tako može reći i porediti radi pojašnjenja učinka hidžame. Oni koji žele više saznati o hidžami dosta materijala je dostupno na internetu.

Masaža

Džinima jako smetaju udarci ili masaža tijela. Po cijelom čovjekovom tijelu nalaze se krvni sudovi po kojima se kreću džini ukoliko uđu u čovjekovo tijelo. Posebno za onog koji ima više tegoba jako je dobro da nabavi masažer za tijelo i na taj način oslabi džina ili ga potpuno izbaci do idućeg tremana rukjom. Na taj način će ubrzati proces liječenja. Dobro je izmasirati cijelo tijelo ali najčešće: desno i lijevo duž cijele kičme, vrat, ruke u ramenima do lakta, sredinu prsa, lijeva strana plućnog krila oko srca, stomak, vanjski dio bedara, listovi u nogu. Gdje je tkivo zdravo masažer pri normalnom pritisku nebi trebao boljeti, a gdje se osjeti bol tu treba nastaviti jer su tu prisutni džini.

ovo je vazan dio sa jedne od numovih stranica, koju mi je proslijedila izmahale. :)

rukja01
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 1:09 pm

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od rukja01 » Sre Mar 13, 2013 12:51 pm

Selamun alejkum,

da dodam svaka fizička aktivnost pri kojoj se povećava cirkulacija i frekvenca srčanih otkucaja u većini slučajeva smeta džinima, zato svakome ko ima problema sa njima preporučujem bavljenjem fizičkom aktivnošću posebno aerobnim vježbama kojima se srčana frekvencija podiže iznad 120 otkucaja u minuti i te vjezbe je dovoljno raditi i 20 minuta.

IzMahale
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 1:09 pm

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od IzMahale » Sre Mar 13, 2013 6:43 pm

rukja jako zanimljiva informacija, hoces biti ljubazna reci nam gdje si do nje dosla? hvala :)

rukja01
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 1:09 pm

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od rukja01 » Sre Mar 13, 2013 9:45 pm

Biću ljubazaN buduci da sam muško heh

iskustvo u učenju rukje+knjige učača rukji+forumi vezani za džinsko-šejtanske probleme

IzMahale
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 1:09 pm

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od IzMahale » Sre Mar 13, 2013 11:32 pm

xxx napisao:Biću ljubazaN buduci da sam muško heh

iskustvo u učenju rukje+knjige učača rukji+forumi vezani za džinsko-šejtanske probleme

hvala na informaciji, bas zanimljivo...

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od Haris » Čet Mar 14, 2013 8:56 am

Uglavnom, najbolji način rješavanja sihra je da čovjek spozna u kojim segmentima života mu pravi problem te da se suprostavi baš u tome. Sve što ti je teško, baš se tjeraj da to radiš. To je iz ličnog iskustva. Svi već znaju ovdje da sam imao velike mučnine kada se trebam vidjet sa djevojkom, ali nisam osjetio pravi napredak sve dok se nismo počeli viđat. Jedan izvjestan period se nismo nikako viđali, jer ja nisam mogao (da se natjeram), i tek onda, bilo je povraćanja, natezanja, ali na kraju, trud se isplatio. A da se nisam suprostavio na taj način, ko zna koliko bi to još trajalo.

Logički razmišljano. Džinni te usporavaju, ubijaju volju za životom, ko kad se najedeš pa ti pritisak padne :D Tako ako se ti njima suprostaviš na taj način i trudiš se bit fizički aktivan, to je ono što je u suprotnosti sa onim što ti daju.

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od slavuj » Čet Mar 14, 2013 1:24 pm

selam svima,da vam javim da sam masallah dobro,zdrava sam hvala allahu i kad slusam rukiju nemam nikakvih simtoma,sasvim malo mi struji u stopalu,ama bas nista hvala allahu..la ilahe ila ente subhaneke inni kuntu minezalimin,hvala vam svima na savjetima, neka je zahvala allahu,i salavat na naseg miljenika poslanika muhameda a.s,,da nam allah svima olaksa amin--

rukja01
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 1:09 pm

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od rukja01 » Čet Mar 14, 2013 4:18 pm

we selam,

elhamdulilah, samo malo upozorenje sada ga baš najviše pritisni i ne dozvoli da te obmane da si izliječena, jer ce se opet vratiti. Nastavi i dalje primjenjivati to što si primjenjivala čak i kada vidis da više apsolutno nema ničega jer oni se znaju vratiti čak i kada izadju ili se prikriju u jednom dijelu tijela i tamo učahure.

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od EdinM » Čet Mar 14, 2013 5:29 pm

Draga sestro de mi reci samo kako se sad osjecas :) Mnogi sto su se izljecili kazu da se nakon izljecenja osjecaju kao da su novorodjeni :)

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od slavuj » Čet Mar 14, 2013 5:35 pm

selam svima.vallahi lijepo subhanallah ma neznam taj osjecaj kad si rodzen nije nista naspram ovog mir u glavi bez misli,bez straha,ma neznam da allah da da svi mi to dozivite od srca,al sad me je brat rukija malo prepao sta ako se ponovo vrati-nedo mi allah,il ako je jos u meni al nenapada,il mozda je jak sejtan pa me nenapada i nesmeta mu kuran brate rukija demi molim te pojasni

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Iskustva izlijecenih/Put ka izljecenju

Post od slavuj » Čet Mar 14, 2013 5:38 pm

selam svima,ma neznam brate allah ti dao ovakav osjecaj ma nije to ravno osjecaju kad si se rodio zamisli mir u glavi nema straha,misli ma subhanallah nemam rijeci.da allah da da ovako ostane i da insallah svak osjeti ovo amin-samo me je brat rukija prepao sta ako su jos u meni a nereaguju na ucenje-brate rukija pojasni mi molim te

Odgovori