Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od maslina » Čet Okt 02, 2014 5:20 pm

Vidim skromnost ti je na nivou! Bil hajr. Da nas Allah uputi.

djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od djetelina » Čet Okt 02, 2014 5:37 pm

Selam haki,
Ne sumnjamo u tvoje znanje i bilo bi dobro da ako imaš vremena, napišeš ovdje neka svoja iskustva, nekako lakše nego na fb. Allah dž. š. zna što smo iskušani s ovime, ali evo konkretno moja porodica nas troje učimo Kur'an na arapski, doduše ja sam tek ima jedna godina, kad sam vidjela s čim imam posla.
Na ovoj stranici sam najviše čitala i našla dosta savjeta, koji su mi pomogli. To što si nabrojao, sve to radim, ima pomaka, ali nije gotovo, samo Allah dž.š zna kad će. Svako dobro

haki
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 02, 2014 12:02 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od haki » Pet Okt 03, 2014 11:47 pm

''Djetelina'' Esselamu alejkum ve rahmetullahi veberekatuhu. sto se tice tvog problema nisi navela u cemu je problem, da li je sihr ili opsjedanje ali necemo u detalje detalje. U svakom slucaju reci cu ti nesto ovako malo vise puta se istusiraj i uzmi abdest kad to uradis to oko tusiranja i abdesta pusti rukju na youtube i to rukju za sihr i izlazak dzina kupi sebi crni misk miris mi taj miris volimo a sejtani i dzini ga mrze organski ga ne mogu podnijeti njima on smrdi i spaljuje ih a nama mirise ma ljepsi miris ne postoji, znaci oni kad osjete miris miska on ih spali jednostavno oni zadrece zapomazu ali moras na taj crni misk uciti sledece sure i ajete, pod
1. Felek.
2. En-nas.
3. Kulhuvallah tj ihlas.
4. Elif-la-mim.
5. Ajetul kursiju
6. Ez-zizal.
I fatihu
Znaci na tom misku ima na vrhu onaj krug taj krug skini i kad skines i budes ucila primakni ga blizu usana suru kako koju suru proucis tako puhni bocicu inace je mal taj misk 3 ml al je izrazito jak taj misk koristi i po odjeci al obavezno mazi taj misk blizu nosa po nozdrvama i ispod ociju mozes i blizu usne da izmazes mozes i usta unutar po jeziku vjeruj spalit ces svakog dzina kojeg u sebi imas i taj misk ce ti pomoci mnogoo. Nije skup 3 €ura on kosta to je nekih 6 km u bosni. On taj misk svaki ucac rukja koristi jer je efikasan u lijecenju i kad imas na sebi na odjeci gdje god se pojavis od tebe dzini i sejtani bjeze na kilometre isto kad podjes leci namazi po odjeci i tisi bezbjedna.klanjaj redovno uci Kur'an i ti ces Akobogda biti sasvim ok.

djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od djetelina » Sub Okt 04, 2014 6:50 am

Hvala lijepo na odgovoru haki,
Mislim da je u pitanju sihir, pošto sam na sebi primjetila reakciju pri izbacivanju predmeta iz kuće, ali kao da je izbacivanjem počeo tek da djeluje, pošto ja tad nisam imala pojma o tim stvarima, nit sam šta proučila, nit koga pitala, već samo bacila kao sumnjiv predmet.
Nikako mi se nije dalo da kupim taj misk.
Allah te nagradio

haki
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 02, 2014 12:02 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od haki » Sub Okt 04, 2014 3:32 pm

''Djetelina'' prvo da ti cestitam Bajram serif mubarek olsun! i sve najbolje ti u zivotu zelim. mnogo zdravlja, srece, nafake, i bereketa. Amin i tebe Da Allah nagradi i svu nasu bracu i sestre sirom planete Amin! Dakle ovako kupi taj sebi misk ne moj da te je strah icega samo se Allaha boj i nicega vise. Koristi taj misk kako sam ti prethodno napisao slobodno. I znad sta mislim da kod tebe sestro nije sihr jer kazes ti si osjetila te simptome kad si predmet iz kuce izbacila da je sihr prisutan ti bi imala ranije reakcije mnogo prije nego sto izbacis predmet, ja ipak mislim da je mesh sejtansko'dzinski napadi i dodorivanje i uznemiravanje to je moguce. A vidi jednu stvar sto se tice i da je sihr na tom predmetu napravljen ti cim taj predmet izbacis iz kuce ili ga unistis zapalis ili razbijes automatski sihr nestaje i ti se osjecas bolje. Po mom misljenju ja mislim da nije sihr ali je mesh ili je moguce da je taj predmet neko urekao jer desava se da kad je neki predmet u kuci i neko ga urekao on daje energije te lose u vidu osobe al urok tjera u kabur to da znas. osoba se osjeca lose vrtoglavice ne moze da jede gubi na tezini ruzni snovi sve strasni onda osobi nije nidosta ruznoca u glavi samo bi osoba boravila u zatvorenim prostoru onda strahovi prisutni tu 24 sata sve osoba misli da ce joj se nesto dogoditi boji se smrti i td i td. To dvoje moze biti urok ili mesh. Moze ono i sihr al sumnjam da je.

djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od djetelina » Sub Okt 04, 2014 5:23 pm

Allah Razi Olsun, i od mene Bajram Šerif Mubarek Olsun,
Bitno je uz Božju pomoć da ovo nestane šta god da je, kako kod mene, tako želim i svima koji imaju ovo. Izacivanju onog predmeta je prethodila pojava iznenadne depresije, što nikad nisam imala, lahko zamaranje, u danu bi mi se javljala pospanost, noge teške, oticale. Negdje sam čitala da neke osobe vide neke konce, a ja ima nekoliko godina vidim kao neki konopac, pun čvorova, pogotovo na svjetlosti jasnije. Od kad sam shvatila da bi to moglo biti od toga, primjećujem kao da postaje sve kraći.

djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od djetelina » Sub Okt 04, 2014 7:37 pm

Hvala

haki
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 02, 2014 12:02 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od haki » Pet Okt 10, 2014 12:34 am

''Djetelina'' oprosti sto nisam prije odgovorio, nisam mogao biosam u nekim obavezama i tako. To sto ti se pricinjava da je sve krace i krace to je onda super nestaje pomalo. A ti simptomi ukazuju na sihr osobi se previse spava bol u kostima bol u rukama nogama, neki dio tijela moze se i paralizovati strasni snovi, strahovi kod osobe promjena raspolozenja, osoba je uvjek umorna ili osobi raste stomak kao da je trudna cak i kad ne jede, onda oslabljen apetit bljedoca u licu osobi nije do zivota. I td savjetujem ti da sebi jedno 5 dana uzmes 5 listova napises na tih pet listova sura felek, nas,kulhuvalah tj ihlas, fatihu i ajetul kursiju ali na arapski i da svaki dan po jedan list na tri litra vode ubacis i da se tih pet dana skvasis kao okupas sa tom vodom cijelo tijelo od glave do pete ali ne moj to raditi u kupatilu nego ako imas korito ili skaf i tu vodu prosipati na mjesto koje se ne hoda. Vjeruj mi to ce te ocistiti od toga mnogo ce ti pomoci . Isto tako kupi pet litara vode u trgovini napisi na papir suru en-nas ubaci u tu vodu i svaki dan po litar vode popij mozes popiti litar vode na dan. To ucini pomoci ce ti.

Odgovori