Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od slavuj » Pet Mar 08, 2013 6:43 pm

selam svima na forumu,allah vas nagradio insallah sve-hvala allahu prestalo je,sam da vam kazem da ja imam dzine u sebi,to mi je i utvrdio brat enes beganovic-ja sam bolesna al vjerujte ja nikakvih drugih problema nemam sem misli koje mi zaposjednu razum-pokusala sam danas odradit sta ste mi rekli i hvala allahu puno mi je bolje-samo bih vas molila ako nije problem da me jos posavjetujete sta da cinim,jer ja dok koristim terapiju budem lose,jer poustim imalo onda sam dobri-znaci skodi mi voda naucena

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Pet Mar 08, 2013 8:21 pm

we selam draga sestro mogu ti reci da ti nisi jedina sa tim problemom,i da nas ima jos sa istim simptomima, da nismo same ni ti ni ja vidis da imamo drustvo :D, i ja imam dzine weswese,razne misli,panicni strah i sta jos nemam i kad god odem na rukju oni su spremni na razgovor i na raspravu,, da nam se dragi Allah smiluje,,naravno da ti smeta naucena voda i sva terapija koju trenutno koristis jer je sve to reakcija od dzina,,ja trenutno korsitim svu tu terapiju vodu,ulje i med i hvala dragom Allahu mnogo mi je bolje,, Allah nam je spustio Kur*an kao lijek za sve bolesti samo ga treba iskoristit, nego potrudi se da budes pod abdestom sto vise,prije spavanja uzmi abdest,redovni namazi u njihovo vrijeme,jutarnji i vecernnji zikrovi,ucenje Kur*ana,slusanje Kur*ana dobro bi bilo sa slusalicama,narocito sure El-Bekare on tjera dzine,uci zastitna sura kul-euzubirabil-felek,nas i ihlas,Kursija,fatiha i dva zadnja sura od el-Bekare sva ta terapija i sabor-strpljenje,, a sto je najvaznije kao sto je Edin rekao mozes ti sve to koristiti i uciti ali treba steci Allahovo zadovoljstvo da bi nas Gospodar spustio milost na nas amin,, tako potrudi se sto vise mozes nadamo se da ce nam Allah pomoci amin
selammmmm ,,,

Ummah
Stari član
Postovi: 306
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 7:44 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od Ummah » Pet Mar 08, 2013 8:33 pm

Esselamu alejkum.

slavuj, najbolje da slijedis enesove upute. kad si bila kod njega vjerovatno ti je kazao sta da radis.

kad osjetis da ti biva gore tokom koristenja naucene vode, uci sto vise ajetul kursij. i meni smeta voda nad kojom sam ucila rukju, odvratnog je ukusa i mirisa, ali...trpim tu neprijatnost jer znam da je to njihova zamka. osobi koja nema problem sa sihrom/dzinima je voda sasvim ok, ali...opsihrenoj osobi nimalo nije.

vec si kazala da ti je ucenje sure kaf pomoglo u vezi sa vevesama, pa nastavi.

napravi sebi plan kojeg ces se pridrzavati svakodnevno i prati reakcije. neka ti neko od tvoje porodice bude asistent i zajedno sa tobom prati sta je to sto ti pomaze, a sta te dodatno uznemiri.

ja namjeravam poceti pisanje nekog kao dnevnika u kojem cu svakodnevno pisati sta sam tog dana uradila, da li se ista bitno desilo, da li je doslo do neke promjene i tako to. uz to se trudim da biljezim informacije o temi lijecenja sihra, tako da vec imam dosta zabiljeski.

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od slavuj » Pet Mar 08, 2013 8:47 pm

selam,drage moje duse bas ste me nekako napunile pozitivnom energijom,da nam allah olaksa svima insallah,hvala allahu koji me je uputio na ovaj forum,,,,,isto najvise nagon za povracanje imam kad radim dovu bissmilahi-evelihi-ve-ahirihi-pokusajte,al prije nego krenem da je radim klanjam 2rekata nafile,i stvarno su rezultati masallah,,kao sto sam i spomenula negde na pocetku bila sam bolesna poput vas koji se bojite prostora,hvala allahu meni je sve to prestalo sam ove misli koje mi ponekad okupiraju razum su ostale,al insallah i njih cu se kotarisat,citala sam kad se zikri zavezes prste,i to pali dzine,i kupanje slanom vodom-to sam sve praktikovala dok sam fobije,i sad to radim al ne cesto

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od slavuj » Pet Mar 08, 2013 8:52 pm

samo jos da kazem da kupanjem vodom naucenom,pocnem se gubit postanem agresivan i histericna,dobijem napad toliki jak da mislim da je kraj sveta i da to necu prezivet

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Pet Mar 08, 2013 9:02 pm

to su sve reakcije od dzinna, ma ja imam te lose misli te weswese stalno i stvarno se uzsno osecam zbog toga,, a nije mi bilo jasno ovo sto si napisal zavezes prste sto pali dzine kada zikris ,???

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od slavuj » Pet Mar 08, 2013 9:06 pm

selam zavezes palce jedan uz drugog i onda zikris,to mi je preporucio brat enes ,-nozne prste

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Pet Mar 08, 2013 9:23 pm

aha to nisam znala Allah da te nagradi, sad cu i to da primenim :)
selam ,,, :)

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od samko » Ned Mar 10, 2013 11:41 am

Sellam nina,reci mi kad si radila krvnu sliku,jesil je radila jos kad si imala bolest?ako jesi kakva je krvna slika?ako nisi odi uradi krvnu sliku pa se javi.Sestro kad je slaba krvna slika,siptomi su bol u grudima,nokti laku pucaju,pucaju dlake na glavi,nervoza,depresija,sve ti smeta na mozak,mucnine u zelucu,brzo kucanje srca itd..pitaj Dr.ako mi ne vjerujes.ako ti je slaba krv,to ti utjece na sve.Osoba koja ima slabu krv,nedostatak krvi zove Anemicar.Ja cu ti napisati jednu pricu moje komsinice,ona je osjetila da nije dobro,otisla hodzi i ne znam sta joj ucio,al znam da je nosila zapis.Poslije ga bacila.Otisla je pred Dr.spec.psihologa,prepisao joj lijekove 20mg za Akrofobiju,znaci strah od ljudi i otvorenog prostora.Ti joj lijekovi nisu djelovali.Ode kod druge doktorice izvadi nalaze imala slabu krv,sad je bolje,tako mi pricala njena sestra.

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Pon Mar 11, 2013 12:06 am

selam, hvala dragom Allahu sto se ona spasla te muke, ma nisam odavno bila u bolnici uopste :) hvala Allahu bar sam zdravstveno dobro :( ali krvnu sliku nisam proverla odavno, moram otici proveriti krv insAllah,,nego samko slusaj u zadnje vreme sam bila kod ucaca na rukju 4-5 puta, imam dzinna u sebi koji kaze da nece da izadje iz mene nikad :( i koji me voli i sve mi to on pravi i da je godinama tu ne zeli da me ostavi, jako je tuzno kada znas da duhovno bice ne zeli da te ostavi,,sada ne znam da li je on tu od stresova i soka iz djetinjstva ili putem sihra,on kaze da je dosao putem sihra ali njima ne mozemo vjerovati,jer meni sto je najveci problem ti panicni napadi to mi je najgore sto me dovede do nekog stanja koje ja nikako ne mogu vise opisati sta je,, sad sam mnogo bolje nego na samom pocetku ali uvjek je je u iskusenju da se to ponovo vrati,,Allah da nam se smiluje i pomogne da izadjemo iz svih ovih problema,,,Allah da vas nagradi amin ,,,
selam,,,

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od samko » Pon Mar 11, 2013 1:24 am

Allah zna nina kako je usao,samo ti njega stisni izaci ce on,klanjaj,zikri najvise,to ga muci,uci jasin,ihlas,felek,nas,zaboravio sam koje sure ga muce,moram vidjeti,izaci ce,ponasaj se kao da nije u tebi,svima nama sejtan kola kroz organizam,udje izadje.a u tebi bude,imao sam i ja panike,i nema ih vise.lijecim se i ja od sihra,slusaj bekare svaki dan i ezan,pa ces vidjeti hocel ostati,bekare pale sihr i tjeraju sejtana iz covjeka.slusaj svaki dan el bekare,umorit ces ga izaci ce,ili ce ga ucac rukje istjerati.a o panicnim napadima procitaj cijeli sajt www.anksioznost.net citav sajt procitaj i prestat ce napadi.Da te Allah dz.s izljeci.Amin

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Pon Mar 11, 2013 3:37 pm

Hvala Samko , Allah da te nagradi sto mi pokusavas pomoci meni je onako hvala dragom Allahu bolje ali dok je tu nemam mira, ali uz Allahovu pomoc ce izaci ,,,ima da izadje :)
selam za tebe ,,, :)

sevdah
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Nov 19, 2012 7:04 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od sevdah » Pon Mar 11, 2013 5:33 pm

nina111 napisao:Hvala Samko , Allah da te nagradi sto mi pokusavas pomoci meni je onako hvala dragom Allahu bolje ali dok je tu nemam mira, ali uz Allahovu pomoc ce izaci ,,,ima da izadje :)
selam za tebe ,,, :)

selam

mozda sestro da promjenis ucasa i to nekad puno znaci ,Allah najbolje zna ali ,nemislim daje tvoj ucas neispravan nemoj me pogrsno svatiti ali i tu ima nesto tako sam barem ja cuo iz izkustva pisem.

selam

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Pon Mar 11, 2013 7:14 pm

we selam, bila sam kod jednog 2 puta pa sam posle bila kod drugog i kod njega sve isto, dzinn iz mene progovori i kaze da nece da izadje nikad, ali je i rekao da je sihr u kupatilu u cigli, jel moguce da laze, i ako je tu sta treba da uradim da ga nadjem i unistim samo, mozda je meni sve uticaj od tog sihra koji je odavno tu Allah da pomogne,,, hvala puno ,,
selam,,

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od EdinM » Pon Mar 11, 2013 8:11 pm

Ne trebas puno se osvrtati na rijeci dzinna jer su oni lazljivci i prevaranti itd itd. Sto se toga tice, ne kosta te nista pokusati na neki nacin da vidis da li je tu u cigli, i koliko znam da se uz bismilu sihr pali. Selam

Odgovori