Tko su ti ljudi s bijelim licima?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Mirza1026
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Apr 24, 2012 9:06 am

Tko su ti ljudi s bijelim licima?

Post od Mirza1026 » Ned Feb 03, 2013 3:41 am

Es-Sellam Alekum Wa Rahmetullah We Berekatuhu
Zovem se Mirza, imam 27 godina I vec dugo imam pitanja na koje jos nisam mogo naci razuman odgovor i uputu ili savijet.
Vec ima par godina od tako trazim sebi Lijek koji nije potreban ljecenje (Medicinski) u Bolnici nego jest ljecenje Kuranom (Rukija)
Ko su ti Ljudi (djeca, zene, muskarci) Bijeloga lica koje ja vidim na javi (uzivo) kako hodaju po ulicama/cesti/putovima kao ostali ljudi?
Neznam kako na drugi nacin da pitam pitanje al samo razlika izmjedu "Njih" i ostali ljudi (bez-bijeloga lica) jest po licu. Ja sam te ljude
(mislim i na muski i zenski spol, isto mislim na mladije generacije kao sto su djeca i isto na starce. Pito sam jednog Hafiza i dobijo sam
odgovor Da ja imam Haulliciranje (veci stepen Sihra u kojem osoba kad boluje ili koja trenutno ima Dzina u sebi) pocinje da se otoj osobi Dzinovi prikazuju kao ljudi samo sto imaju i vide se sa Bijelim Licom) Dali iko ima od vas savijet, pouku, rijesenje za ovaj problem? Da vas ALLAH Dzelleshanuhu nagradi i da vam podari bereket u svemu. Samo na kratko da objasnim kako sam to primjetijo i posmatro.
Jedne noci u kasna dobah bio sam na polju. I kako sam isto sam, sam sam bio iz daljinje primetijo sam da mi ide osoba skroz bijelog-a lica, lice je bilo bijelo bas kao sir ili kao kretc kad se kuca odkreci. Kako se mi osoba bila priblizavala onda sam primjetio da nije bas bio razpolozen. Ja sam mislio da je osoba bolesna posto vidio sam da je lice bilo skroz bijelo, aman bas bijelo mislio sam da nestaje zrakah, da nece pasti ili tako nesto slicno, al interesanto je kako mu je lice bilo bijelo, ali ja kad sam odlucijo da mu prijdem u prolazu kako je glavu podigo nije bas bio razpolozan i bio je ljut. Tako da sam ja odlicjo da otu osobu ne diram.Kad, je osoba prosla pored mene onda sam vidio svojim ocima mnogo vise ljudi isto takvog bijeloga lica hodaju, neki sami neki u parr. Ja sam tad sztao i posmatro
tobehJaRabbi ucinilo se meni ko da vidim neki drugi svijet sto zivi sa nama, al samo oni su ljudi Bijeloga lica. To se meni par puta desilo pa eto odlucijo sam da podjelim ovo sa vama i ako Bog da (inshALLAH) ako tko ima od vas odgovor na ovaj moj fourm molim vas ostavite comment ili poslajte mi poruku privatnu. To je bilo halil te meni sto sam voliko napiso ali mozda ce i nekom drugom biti pomoc. Da vas ALLAH Dzelleshanu nagradi. Amin ya Rabbi. - a ALLAH samo istinu govori.

exorcist
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Jan 30, 2013 3:15 pm

Re: Tko su ti ljudi s bijelim licima?

Post od exorcist » Ned Feb 03, 2013 10:39 am

Ti brate imas dzina u sebi jednog ili vise,i sve sto oni vide iz tebe preslikavaju u tvoj mozak kao da to ti vidis,moje misljenje je da su ljudi sa bijelim licima koje vidzas ustvari pravi vjernici muslimani,lica su im bijela od pranja i abdesta dzini bas tako vide mumine,jedno je sigurno,tebi treba dobar ucac rukje...

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Tko su ti ljudi s bijelim licima?

Post od Haris » Ned Feb 03, 2013 11:05 am

Esselamu alejkum,

Ja bih prije dao da se uradi test rukja sa linka: http://lijecenje-kuranom.com/audio pa onda ćemo vidjet kako dalje ukoliko se nešto pokaže.

Mirza1026
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Apr 24, 2012 9:06 am

Re: Tko su ti ljudi s bijelim licima?

Post od Mirza1026 » Pet Feb 08, 2013 8:02 am

Hvala ti Harise za savijet. Posluso sam audio Rukiju I moje rekacije na slusanje Audio Rukije su sledece:

1) Oci trepcu, po nekad kad otvorim oci zaprecu I ljevo I desno oko, a par puta se desilo da desno oko kasni/sporije se otvora isto kao da je neko stavijo ljepilo za papir

2) Cudan osjecaj po tijelu, vecinom po Licu, Obrivima, Usnama, Kosi, Rukama I Nogama isto kao da mene neko dira rukom ili isto kao da po meni mravi hodaju.

3) Strah, Strah me slusati neke Ayete, osjecaj meni daje da ugasim ili stopiram Audio Rukiju da je neslusam

4) Sporo Dihanje, Stisce mene u plucima, takodije, jak pritisak

5) Znojim se po glavi, to jest po celu

6) Tuzan osjecaj I zalost za proslosti I proslim ljudima koji sam ja nekad znao, za ljudima koju su poginili u ratu, I za onima koji su poginuli, nestali ili umrli.

7) Tezak teret na Ljedima isto kao da meni neki sjedi na ljedima, otaj teret vuce mene prema zemlji I hocu da padnem.

8) Tuzan sam, hocu da zaplacem al suza nece da krene

9) Prazne misli, TobehJarabi I ako slusam ucenje Rukije, slabo se sjetim ALLAH Dzelleshanuhu samo kada njegovo ime se spomeni kod Uca’ca Rukije

To su bili moje ote reakcije/simptoni dok sam sluso Audio Rukiju.
-Mirza1026

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Tko su ti ljudi s bijelim licima?

Post od Haris » Pet Feb 08, 2013 11:08 pm

Više njih ukazuje na postojanje belaja, a ti si ih dobro prepoznao. Dalji je savjet da stupiš u kontakt sa ispravnim učačom. Ne znam odakle si i kako ti odgovara Enes (Zavidovići), Almin (Zenica), Nisad (Gradačac).. To su oni za koje se može garantovat..

Pa vidi sad kako ti odgovara. Volja ti na taj način, a volja i "mirnim putem".. Da praktikuješ samoliječenje, a to bi moglo potrajati pogotovo ako čovjek nema vjere u životu, i tu je sabur jako potreban.

Prije svega treba razlučiti neke stvari u životu.. Ovo je jedan od načina na koji Allah poziva svoje robove u vjeru. Treba uspostaviti namaz ako ga nema i krenut se lagano mijenjat shodno mogućnostima.

Odgovori