Madzionicar

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Pet Maj 06, 2005 3:16 am

Selam alejkum

Postoji mogucnost da ako madjionicar radi neke stvari sto izgledaju normalne onda je samo do vjestine i treninga u pitanju.
Slicna stvar kao sa bacanjem sibica, stvar je samo do treninga,prakse i brzine.

A to sto se dize od zemlje i dize papir to je ne sumnjivo da se radi o dzinima.

A Allah najbolje zna...

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Ned Maj 08, 2005 3:48 pm

Esselamu alejkum

Ja sam gledao na TV coperfielda kako iz studia izabere bacanjem predmeta slučajne gledaoce i prekriven platnom iz sekunde u sekundu iz new yorka prelazi na Havaje gdje ga več čeka masa gledaoca i to je snimano sve uživo pod masom posmatrača , to je za mene još jedan dokaz da se on služi sa svojim dzinima sa kojim je sklopio ugovor ali opet Allah dz.š. naj bolje zna.

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Sre Jun 22, 2005 8:16 am

Selam alejkum

Film Superman su snimali prije 30 godina na isti nacin i na taj nacin moze svako od nas biti madjionicar dok kamera ne hvata tamo gdje bih trebala.

Tazika
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Ned Dec 30, 2007 8:55 pm
Lokacija: Zagreb

Post od Tazika » Sre Jan 02, 2008 7:48 am

Moj rođak, vrlo realan, koji uviek traži ovozemaljsko objašnjenje za čudne stvari, gledao je Copperfielda u Beogradu, i bio mu sasvim blizu. Također je pratio i svoju majku kada je išla u Indiju kod Sai Babe (koji je snažan demon, neki kažu čak da je utjelovljeni sotona, u svakom slučaju pravi razna čuda, npr. zaista proizvodi/materijalizira onaj svoj prah koji dijeli ljudima, "izliječi" tj. sakrije medicinski potvrđenu bolest na do 3 godine - pa se onda bolest vrati u još gorem obliku itd.), i Sai Babu je također gledao skroz izbliza.
On kaže da su David Copperfield i Sai Baba jako slični, oči da imaju iste, kad bi postojali izvanzemaljci njih dvojica bi bili sa iste planete; ono sa putovanjem na drugi kraj svijeta isto radi i Sai Baba, i još neke iste stvari. Vjerujem da su dosta Copperfieldovih stvari zaista vrhunski trikovi, ali i da ima iste moći kao i Sai Baba (demonske).

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Jan 02, 2008 10:03 am

Bismillah-U Ime Allaha

Tazika-Coperfildi,Sai Babe i njima slicni su nesto samo sto dokazuje Poslanstvo Muhammeda neka je Allahov mir i spas nad njim,koji o ovom i takvim slicnim osobama kaze;Prije Dedzala(Antihrista)doci ce 30 dedzalila koji ce obmanjivati svijet svojim cudima.Da bi znala ko su dedzalili moras znati ko je Dedzal
Dedzal je u Islamu opisan kao osoba kojoj ce Allah dati moc kako bi zavravao vjernike,cudima koja obicnom covjeku nisu normalna.Dedzal je onaj kog ocekuju Jevreji,jer Isa(Isus)neka je Allahov mir i spas nad njim svojim dolaskom i objavom kojom je dosao nije zadovoljila jevrejsku pohlepu i zakone koji su im bili nalozeni,pa su ih odbacili tako i Isusa.Posto je Isa(isus)neka je Allahov mir i spas nad njim,Uzdignut ZIV na Nebo, a objava koja mu je data od Allaha izmjenjena od strane ljudi,Allah salje zadnjeg Poslanika Muhammeda,neka je Allahov mir i spas nad njim,i Knjigu Kur`an koja je kao Cudo Poslata Muhammedu,koja se nece izmjeniti do Sudnjega dana. Jevreji kao ni Isa`a, tako i Muhammeda (neka je Allahov mir i spas nad njima ) ne priznadose niti njihove knjige,jer im nisu odgovarale,ocekuju njihovog zadnjeg "Mesiju"(Dedzala,Antihrista)koji ce povesti rat protiv nevjernika,Allahu hvala kada taj Antihrist bude dosao,vratice Uzviseni Allah,Isa`a alejhi selam na zemlju,bice spusten na bijeloj munari dzamije u Damasku,povesce se rat protiv jevreja,tako da ce Anthrist biti uhvacen od strane Isa`a zadrman rukom istopice se Dedzal(Antihrist)i umrijece,nakon toga ce Isa neka je ALlahov mir i spas nad njim umrijeti,i bice ukopan po jednom predanju,do Muhammeda (neka je Allahov mir i spas nad njim)u Medini gradu u kojom je zivio i umro Muhammed neka je Allahov mir ispas nad njim.Tazika.Ovaj Dedzal ce zivjeti na zemlji 40 dana.Prvi dan bice ko godina,drugi ko mjesec,treci ko nedjelja a ostali dani bice kao i ovi nasi dani.Nece ostaviti mjesto na zemlji u koje nece zaci,nece ostaviti copvjeka a da ga nece natjerati da u njega povjeruje,osim Allahovih robova(misli se na muslimane,jer je u Islamu kljuc i sifra za spas od njegovog zavodjenja.Tako da ce dizati iz mrtvih roditelje onih koji su lako vjerni,za Dedzalom ce ici Raj i Pakao,Zemlja ce se otvoriti i izbaciti svoja bogatstva za koja su ljudi zudjeli,varace Dedzal time svakog osim muslimana,Govorice za sebe da je bog,pa ce sresti jednog muslimana,pa ce mu narediti da mu se pokloni kao bogu,a musliman ce odbiti i reci da je on lazov,posto je Dedzal Corav,reci ce mu musliman,Bog nemoze biti corav,a ti to jesi,pa ce ga Dedzal sasjeci na pola svojom sabljom,pa ce ga ponovo sastvaiti i prozivjeti,kada musliman vidi svoje tijelo na pola kako se sastvalja tada ce ga Dedzal ponovo upitati dali ga sada priznaje kao Boga,a musliman ce mu reci,Ne Wallahi-tako mi Allaha sada si mi ucvrstio Ubjedjenje u Allaha i da si ti Dedzal,onaj na kojeg je upucivao Muhammed a.s da mu nevjerujemo.itd.Posto je Dedzal Kralj ovih Dedzalila,sigurno ce imati broj svojih pristalica,kao sto smo vidjeli i citali o saibabinim trikovima izvedenim pomocu sejtana i dzinna samo su obmanjivali ljude bez vjere jer tim osobama najlakse se je manipulisat.Neznam koliko ti je godina Tazika,al mislim da ti je vrijeme uzet istinu u ruke,Allah dz.s samo ljude Naziva ovim rijecima:O vi koji razuma imate...pa bih te i ja savjetovao o ti kojoj je Allah dao razum,o ti koja se razlikujes od ostalih stvorenja,razmisli o Allahu i Allahovoj vjeri svjesno sebe ne vodi u vatru,jer tim vjerovanjem svjesno uvodis sebe a i svoje voljene u vatru koja je vjecna,iz koje nema izlaska,prodji se slijepog vjerovanja dok je jos dusa u tebi,ocisti svoju dusu i vrati se Istini,a istina je da NEMA DRUGOG BOGA OSIM ALLAHA I DA JE MUHAMMED NJEGOV ROB I NJEGOV POSLANIK,trazi Islamsku literaturu za sebe vidjeces da vjerujes pogrijesno

medina22
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Čet Avg 18, 2005 1:29 pm

Post od medina22 » Sre Jan 02, 2008 5:08 pm

Tazika@

to sto radi taj Sai Baba rade i nasi sihribazi po Bosni,,,naprave neki zapisak,hamajliju...problemi nestanu,,ali nakon nekog vremena se vrate u gorem obliku

Tazika
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Ned Dec 30, 2007 8:55 pm
Lokacija: Zagreb

Post od Tazika » Pet Jan 04, 2008 5:23 am

Hvala za tekst, AbuAmRibnFadL; poučan je i čitat ću ga više puta. Prebacili smo se na drugu temu, sad vidiš da sam ja veliki neprijatelj Sai Babe, zavodnika i lašca i dedžalila, točno kako ga opisuješ.
I medina22 hvala za spominjanje sihirbaza po Bosni. Nažalost kršćanski svećenici često neznaju što bi sa opshrenom osobom, pa mnogi idu hodžama po hamajliju ili zapis, i kako ti kažeš-bude im bolje pa onda mnogo, mnogo gore. I moja prijateljica je u očaju išla Hodži (ne sjećam se gdje i kojem, ali rekla je "Hodža"), koji je tada u vrijeme rata imao tarifu od par stotina maraka!!! za zapis. I baš je tako bilo kako kažeš.
Na vašem Forumu sam u međuvremenu pročitala što Islam kaže o hamajlijama i zapisima, tako da sada znam sa sigurnošću koju ste mi ovdje dali savjetovati nesretnike pod sihirom/urokom da NE IDU hodžama po skupe!!! zapise, jer još dublje upadaju.
Znaš li možda smije li Kršćanin ići Muslimanskom Hodži po pomoć od uroka/sihira, i ako smije kako i kojem, u kojem slučaju i pod kojim uvjetima?
Oprostite ako sam vas nečim naljutila, ne želim to nego stvarno neznam...

Mido
Mlađi član
Postovi: 58
Pridružio se: Sre Mar 15, 2006 6:44 pm
Lokacija: Germany
Kontakt:

Post od Mido » Pet Jan 04, 2008 7:51 am

Tazika napisao: Znaš li možda smije li Kršćanin ići Muslimanskom Hodži po pomoć od uroka/sihira, i ako smije kako i kojem, u kojem slučaju i pod kojim uvjetima?
Oprostite ako sam vas nečim naljutila, ne želim to nego stvarno neznam...
Mir i spas Allahov
Bez obzira da li se radi o bratu ili sestri potrebno
je da ima neko prisutan ko im je u rodu a kod sestara
potrebno je ukoliko je udata suprug, a ukoliko nije
jedan od roditelja ili brat, sestra ali uz saglasnost
roditelja.

Podrazumijeva se da bolesnik mora biti propisno
obučen tj ako je sestra u pitanju: mahrama, duga
suknja i rukavi a sve mora biti ne prozirno i široko
da ne ocrtava konture tijela.

Onaj ko je bolestan dolazi kod liječnika i prvo
porazgovara sa liječnikom o svom problemu, pri
čemu će mu liječnik postaviti nekoliko
pitanja, kao na primjer: šta sanja, ima li bolove u
stomaku, ima li glavobolju, da li je tražio pomoć
od liječnika medicine i sl?

Nakon obavljenog razgovora bolesnik i svi koji
prisustvuju liječenju moraju da se abdeste a
načini liječenja koji se koriste su:

Prvi način - bolesnik stoji u pravcu kible:

Onaj ko je bolestan ustane, okrene se prema kibli,
opusti se i zažmiri a liječnik počinje da
uči kur'an na uho bolesnika. Bolesnik ne treba da
ponavlja išta od onoga što liječnik uči. U
toku učenja bolesnik može da osjeti da mu trne
dio tijela, strujanje kroz tijelo, bolove u nekim
dijelovima tijela, otežano disanje i da ga nesto obara
da padne naprijed ili nazad.

Bolesnik ne treba da se suprostavlja ukoliko dolazi do gubljenja ravnoteže. Liječnik ili neko ko pomaže liječnikuće uhvatiti bolesnog i spustiti ga u ležeći
položaj. Liječnik i dalje uči kur'an a u određenim trenutcima govori na maternjom jeziku (u ovom slučaju na bosanskom) prevod kur'anskihajeta i opominje džina da se pokaje i da napusti tijelo oboljelog.

Džin može da napusti tijelo i nakon jednog tretmana a
isto tako može se desiti da je potrebno više puta da
se uči pa da napusti tijelo a isto tako kao i kod
svake bolesti u savremenoj medicini, da nema lijeka
nego samo da se olakša oboljelom, ali da nikada
neće biti u potpunosti zdrav.

Ukoliko džin želi da napusti tijelo, ovisno od
liječnika, on ga pušta da izađe ili na usta
ili mu otvori prolaz sterilnom iglom na nekom od
prstiju a najčešće kažiprst lijeve ili desne
ruke da džin izađe.

Ukoliko je džin iskren i iskreno se kaje, on sa svojim
izlaskom nosi bolesti koje je prouzrokovo bolesnom a
to se manifestuje u vidu špricanja krvi i do 1m u
daljinu od prsta na kojem je otvoren prolaz.

Nakon tretmana kod liječnika, on daje terapiju,
bez obzira da li je gotovo ili ne, koje bolesnik mora
da se pridržaje. Kako će terapija izgledati ovisi
o liječniku i o vrsti bolesti.

Drugi način - dizanje ruku

Kod ovog načina liječenja bolesnik sjedi,
ispruži noge, a ruke ispruži na koljena i zatvori
oči. Tada liječnik stane ispred njega ili sa
strane i na uho bolesnika uči kur'an. Ruke
pokazuju određene znakove. To može biti u jednom
momentu i da odmah prestane, pa se neće pojaviti
dok se ne ponovi cijelo učenje.

Bolesnik mora bit miran i opušten i dobro slušati
učenje kur'ana. Ne smije opirati pokret ruku ili
prstiju.

Treći način - pregled posmatranjem

Ovaj način pregleda je veoma efikasan. Neki su
zlouoptrijebili ovu metodu, vidjevši priliku u njoj da
gledaju ženama u oči.

Tajna ovog pregleda leži u bogobojaznosti onoga ko
liječi, a zatim u nuru (svjetlosti) koja
zrači iz njegovih očiju, te u Poslanikovim
riječima:

'Vjernik je ogledalo vjerniku.' U ovom slučaju
liječnik je ogledalo bolesniku. Ako bolesnik
gleda u liječnika dok uči određena kur'anska ajeta, džin će gledati i u očima liječnika vidjeti sebe i svoju pokvarenost, a to će se odraziti na bolesnika pa će osjetiti da je vidio majmuna, crno lice sa rogovima, glavu zmije, glavu psa ili neko sasvim drugo nestvarno lice, može osjetiti vrtoglavicu, toplotu ili hladnoću u
tijelu, bol u nekom dijelu tijela i sl. Bolesnik može
i da padne u nesvijest a onda se liječenje
nastavlja učenjem rukje.

To su najčešći načini a Allah najbolje zna koliko ih još ima, najviše se koriste ove tri metode a prva metoda najčešće.

prof. Jasmin Djanan

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Pet Jan 04, 2008 9:57 am

da ne bude zabune, navedeni teks je sa stranice:
http://www.lijecenje-kuranom.com/nacin_ ... sihra.html
:D

Odgovori