Molim Vas za pomoc i savjet !!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Milka
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Čet Sep 20, 2012 7:20 pm

Molim Vas za pomoc i savjet !!

Post od Milka » Pon Dec 10, 2012 9:31 am

Postovana redakcijo molim Vas za pomoc i savjet

Kako da se zastitim i kako da postupim u ovoj situaciji?
Muz i ja imamo dugogodisnje probleme u braku,ali u zadnje neke dvije godine oni su toliko ucestali i izrazajni da svaki dan postaje sve teze.
Vec duzi par godina primjetila sam da moj muz kad ode kod svoje mame,narocito poslije smrti njegovog oca po povratku kuci je sasvim druga osoba.Konstantno po povratku postaje agresivan,a u putu do kuce vozi nekontrolisanom brzinom kao da je pijan,nadrogiran mada inace nekonzumira alkohol.Vrijeme koje on provede kod nje rekao mi da je tamo ili ne ja svakako osjetim,obrazi mi gore,noge i ruke postaju hladne,a stomak ogroman.Prosle godine shvatili smo da imamo problema sa sihirima.Navodno rijec je o njegovoj mami mada Alah najbolje zna.Trenutno se lijecimo,ja redovno obavljam namaz,ucim zastitne dove,zikr i molim Alaha za pomoc.Stanje se popravi i zivot postane idealan,medutim cim on ode kod te svoje mame ili ga ona nazove sto obicno radi izmedu ikindije i aksama on postaje nepodnosljiv,agresivan i obicna sitnica je dovoljna da plane.To je i sam primjetio.Ja takode dobijem glavobolju,nervozu,mrznju hladne noge i ruke,veliki stomak kao i pojacano znojenje.Jos samo da napomenem da moj muz vec godinu dana kod nje ne jede.
Zanima me samo kako da se ja zastitim od te zene i da li on na mene prenosi sihire,da li ocima,glasom,spolnim putem,cime vec jer ja ni ti je vidam ni ti sa njom uopste kontaktiram,a svaki put kad je on u njenoj blizini i ja dobijem nevolje,cime to ona na mene djeluje?
Sta da radim ,da odem od njega ,da ga nevidam,mada imamo dvoje djece koji takode imaju probleme,sta da radim da bi to prestalo? Redovno klanjam,ucim,ustajem na nocni namaz,frcam kucu naucenom vodom,ali se samo okrecemo u krug.
Molim Vas da mi pomognete!

Unaprijed zahvalna!!!

Odgovori