Dali prisustvo dzina u covejku utjece na krvni pritisak??

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
muslim27
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Ned Jun 03, 2012 1:51 pm

Dali prisustvo dzina u covejku utjece na krvni pritisak??

Post od muslim27 » Pet Sep 14, 2012 8:48 pm

Selam,samo bi zelio da pitam dali moze prisustvo dzina u covjeku(sihr)utjecati na krvni pritisak,mozda je netko imao iskustvo s tim problemom!!!selam

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Dali prisustvo dzina u covejku utjece na krvni pritisak?

Post od Senad » Pet Sep 14, 2012 9:06 pm

muslim27 napisao:Selam,samo bi zelio da pitam dali moze prisustvo dzina u covjeku(sihr)utjecati na krvni pritisak,mozda je netko imao iskustvo s tim problemom!!!selam
We selam

Ne samo na krvni pritisak već prouzrokuje niz bolesti, od poremećaja tiroidne žljezde, razne isuficijencije do stvaranja masnoća. Žarišta sihira utiču na pravilan rad srca, jetre, bubrega, imunološki sistem , CNS, izazvati moždani i srčani udar do distrofije mišića i još mnogo toga

Selam

piramida
pisem pomalo
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Jul 16, 2012 4:47 pm

Re: Dali prisustvo dzina u covejku utjece na krvni pritisak?

Post od piramida » Sub Sep 15, 2012 6:28 am

pa izgleda mnoge bolesti uzrukovane u ljudskom organizmu djela su ovih dusmana,samo sto narod nije svijestan,kad ga nesto zaboli odmah udaraju po tabletama,i tablete pomognu neko vrijeme i tako sve u krug,ali me zanima jedno,zasto nas narod u bosni onoliko kahve pije po 3-4 puta na dan pored toliko lijepih i zdravih cajeva,narod nije svijestan da cajevi isto mogu pomoci u mnogim bolestima,recimo zara ,kunica,neven,kamilica,i mnogi cajevi za ciscenje ti necasnih sila u tijelu,ne razumijem stvarno selam.

prolaznica
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Ned Dec 02, 2012 12:20 pm

Re: Dali prisustvo dzina u covejku utjece na krvni pritisak?

Post od prolaznica » Pet Dec 07, 2012 1:14 pm

Senad napisao:
We selam

Ne samo na krvni pritisak već prouzrokuje niz bolesti, od poremećaja tiroidne žljezde, razne isuficijencije do stvaranja masnoća. Žarišta sihira utiču na pravilan rad srca, jetre, bubrega, imunološki sistem , CNS, izazvati moždani i srčani udar do distrofije mišića i još mnogo toga

Selam
Selam alejkum.
Pročitah to da sihir ili džin može prouzrokovati i distrofiju mišića?
Naime, ja imam taj problem, dijagnosticirana mi je ta bolest ali ispostavilo se da nije u pitanju bolest.
Išla sam nekoliko puta i na učenje, bilo je reakcija ali šejtan nije dao da se to nastavi.
Tako već godinama, počnem i ne da se nastaviti.
Svi kažu da je to kod mene dosta zastarjelo i da se ne bi moglo izliječiti. :|
Da pitam i ovo, da li je moguće da džin izazove i neke deformacije, npr, kičme, ili nemogućnost da se skroz ispruže noge?

puno hvala

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Dali prisustvo dzina u covejku utjece na krvni pritisak?

Post od Haris » Pet Dec 07, 2012 3:40 pm

Za svaku bolest ima lijeka osim za smrt.

Znači ne postoji to, zastarjelo, ne može se riješit. Poenta je da džini kad uđu u tvoje tijelo počnu ga upoznavat, i traže tačku na kojoj si najslabija da bi te mučili. Ako su oni dugo tu, oni se jesu zakačili za tebe, ali ima tu lijeka. Ne može neko govorit u kontradiktornosti hadisa. A ovo gore je hadis. Samo treba tragat, i borit se..

prolaznica
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Ned Dec 02, 2012 12:20 pm

Re: Dali prisustvo dzina u covejku utjece na krvni pritisak?

Post od prolaznica » Pet Dec 07, 2012 3:56 pm

Haris napisao:Za svaku bolest ima lijeka osim za smrt.

Znači ne postoji to, zastarjelo, ne može se riješit. Poenta je da džini kad uđu u tvoje tijelo počnu ga upoznavat, i traže tačku na kojoj si najslabija da bi te mučili. Ako su oni dugo tu, oni se jesu zakačili za tebe, ali ima tu lijeka. Ne može neko govorit u kontradiktornosti hadisa. A ovo gore je hadis. Samo treba tragat, i borit se..
Ne znam, tako su mi svi govorili, kao da je to već u kosti ušlo. :|

Nego, mogu li džini izazvati deformacije koje sam napomenula i može li se to riješiti?

hvala na odgovoru.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Dali prisustvo dzina u covejku utjece na krvni pritisak?

Post od Senad » Pet Dec 07, 2012 4:01 pm

prolaznica napisao:
Selam alejkum.
Pročitah to da sihir ili džin može prouzrokovati i distrofiju mišića?
Naime, ja imam taj problem, dijagnosticirana mi je ta bolest ali ispostavilo se da nije u pitanju bolest.
Išla sam nekoliko puta i na učenje, bilo je reakcija ali šejtan nije dao da se to nastavi.
Tako već godinama, počnem i ne da se nastaviti.
Svi kažu da je to kod mene dosta zastarjelo i da se ne bi moglo izliječiti. :|
Da pitam i ovo, da li je moguće da džin izazove i neke deformacije, npr, kičme, ili nemogućnost da se skroz ispruže noge?

puno hvala
Selam

Ako može poremetiti rad štitne žljezde ( hormonalni poremećaj) , ako može pritisnuti venu iz koje krv izlazi ( kao kod mjesečnog ciklusa) ukočenost određenog djela tjela tako može i da poremeti pokretljivost kičme i nogu. U svakom slučaju prvo treba posjetiti doktora da se uradi nalazi,snimanja i da se dadne stručno medicinso mišljenje ,

Oni koji znaju da imaju problem sa SIHIRMA poželjno je periodično raditi medicinske pretrage bez obzira što se zna da je bilo sve OK na zadnjim nalazima, Jako je poželjno raditi fizikalne terapije uključujući manualne terapije , struja i lasere za dubinsku masažu!

Svakodnevni zikrovi i namaza obavezan
Selam

prolaznica
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Ned Dec 02, 2012 12:20 pm

Re: Dali prisustvo dzina u covejku utjece na krvni pritisak?

Post od prolaznica » Pet Dec 07, 2012 4:07 pm

Senad napisao:
Selam

Ako može poremetiti rad štitne žljezde ( hormonalni poremećaj) , ako može pritisnuti venu iz koje krv izlazi ( kao kod mjesečnog ciklusa) ukočenost određenog djela tjela tako može i da poremeti pokretljivost kičme i nogu. U svakom slučaju prvo treba posjetiti doktora da se uradi nalazi,snimanja i da se dadne stručno medicinso mišljenje ,

Oni koji znaju da imaju problem sa SIHIRMA poželjno je periodično raditi medicinske pretrage bez obzira što se zna da je bilo sve OK na zadnjim nalazima, Jako je poželjno raditi fizikalne terapije uključujući manualne terapije , struja i lasere za dubinsku masažu!

Svakodnevni zikrovi i namaza obavezan
Selam
We selam

Nalaza imam koliko god hoćete :| ali nema to veze s vezom.
Već evo neko vrijeme koristim naučenu vodu, to zaboravih reći i imam reakcija i na to.
Mene iskreno najviše brinu te moje deformacije, kad bih to bar riješila ali sumnjam, to je već dugo tako :|

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Dali prisustvo dzina u covejku utjece na krvni pritisak?

Post od Haris » Pet Dec 07, 2012 5:03 pm

No sikirli, be hairli :)

Ima slučajeva da su ljudi završavali na postelji, nisu mogli ustat na noge pa ih rukja sabere.. :)

prolaznica
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Ned Dec 02, 2012 12:20 pm

Re: Dali prisustvo dzina u covejku utjece na krvni pritisak?

Post od prolaznica » Pet Dec 07, 2012 6:59 pm

Haris napisao:No sikirli, be hairli :)

Ima slučajeva da su ljudi završavali na postelji, nisu mogli ustat na noge pa ih rukja sabere.. :)
Stvarno?
Zaista bih voljela da uspijem u liječenju.

puno hvala :)

Odgovori