Da li sam pod uticajem sihra?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

ALEN_H
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Čet Jul 12, 2012 6:58 pm

Re: Da li sam pod uticajem sihra?

Post od ALEN_H » Sub Jul 21, 2012 9:37 am

golub napisao:Es-selamu alejkum!

Citav ovaj post i ne mogu se nainbretiti...draga Meriam moras malo lakse...primjetio sam u mnogim tvojim postovima da si pocesto previse ostra i gruba u svojim odgovorima. Odmah prelazis kao na napad, ne valja ovo, ne valja ono, Subhanallah, estagfirullah, itd...da insan zaista istog trena i zazali sto je se uopste i javio i postavio pitanje. Treba polahko, smireno...nisu svi isti, pa tako ni u vjeri i njenom prakticiranju. Helem, polahko, smireno, i prije svega BLAGO!!!

Mahsus selam!
U pravu si potpuno brate. Ja i ako problema imam ja znam STA JE ISLAM, i da pogotovu ako si MUSLIMAN, moras da pazis sta ces kako kome na koji nacin govoriti. Nemuslimanima se ne moze zameriti nista. Muslimani imaju VECU ODGOVORNOST!

piramida
pisem pomalo
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Jul 16, 2012 4:47 pm

Re: Da li sam pod uticajem sihra?

Post od piramida » Ned Jul 22, 2012 10:06 am

merhaba braco moja i sestre ,malo sabura i netreba biti tako nagala na probleme necije ,ovaj djecko alen ako ima problema treba covjeku djecku dati malo vazduha da dodze do sebe ,pa mu dati lagano savijete pa ideju koju da ce covjek izbavi iz ovog belaja,a ne udri po njemu ,sto je ovakav sto je onakav jednostavno laganica sabur ,i to dodze na pravo mjesto,alene imao sam i ja nekih problema ,ali sve sam to lagano rijesavao polahko ,promasaja je bilo ,u lijecenju ,ali sve dodze na svoje mjesto,selam svima.

Odgovori