Kontakt informacije za Hafiza Mustafu iz Brooklyn, New York?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Mirza1026
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Apr 24, 2012 9:06 am

Kontakt informacije za Hafiza Mustafu iz Brooklyn, New York?

Post od Mirza1026 » Pon Jun 04, 2012 9:38 am

Re: Ucac Ruk`je u New Yorku
Sellam Alekum

Dali iko ima od vas informacije za brata Hafiza Mustafu koji je ucac Ruk'je u Brooklynu, New Yorku. Ja sam cito ove starije forume i video sam da je jedna osoba ostavila broj ovaj (917) 412-0597 ali otaj broj je bio postavijo neko 10/17/2011 god. Ja samo znam toliko sam video i cito po forum-a da se Ucac Ruk'je zove Mustafa da je iz Egypta, zivi u Brooklynu, New Yorku ali nisam siguran za ovaj broj (917) 412-0597 Molim vas ako ima tko od nove konktat informacije posaljite meni privatnu poruku ili ostavite na formu tako da i ostali koji trebaju pomoc mogu otog brata konktaktirati. Da vas ALLAH Dz. nagradi amin ya rabbi.

lavica21
Musafir
Postovi: 77
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 6:08 am
Lokacija: jos uvijek na dunjaluku

Re: Kontakt informacije za Hafiza Mustafu iz Brooklyn, New Y

Post od lavica21 » Čet Okt 18, 2012 1:00 am

Alekimu selam

Ja sam bila kod njega, ali jako davno tako da neznam njegov broj. On mi je ucio i nakraju mi rekao da mi nije nista, sto nije istina. Poslje njegove Rukje mi je bilo lakse Alhamdolilah, jedan od mnogih moji problema je otisao, al mi se drugi pojavio.

Ako trazis Raqija odnosno ucaca Rukje u Americi, ima Ebu Mujahid u Chikagu, ja ga poznajem dugo vremena i dosta mi je pomogao, ne samo meni vec mnogim Bosancima. On je prije udarao tokom Rukje, but sada je skroz promjenio metodu i terapiju.

Ako hoces klanjaj istiharu i moli Allaha swt da ti posalje ucaca Rukje preko kojeg ce ti olaksati i izljeciti te insAllah

Odgovori