selam

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
aldinl
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Uto Avg 30, 2011 9:52 pm

selam

Post od aldinl » Pon Dec 12, 2011 11:04 am

Obracam vam se s nadom da cete mi moci odgovoriti na pitanje.Moja supruga se lijeci 3 mjes.od sihra za kojeg ucac po svim simptomima kaza da je pojeden ili popijen,i prosla je kroz razne faze...zadnjih 20-tak dana pocela je povracati,te cesto ima napade,kao prvo osjeti slabost te izgubi svijest i dzin progovori iz nje(vecinom se to desi tokom ucenja Kurana i zikra,medjutim u zadnje vrijeme ima napade iz cista mira).Molio bih vas da mi date savjet sta da radi u ovakvim situacijama,i kakvo je vase misljenje po pitanju ovih napada?
Da vas Allah dz.s.nagradi svakim dobrom!

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: selam

Post od Senad » Pon Dec 12, 2011 2:35 pm

aldinl napisao:Obracam vam se s nadom da cete mi moci odgovoriti na pitanje.Moja supruga se lijeci 3 mjes.od sihra za kojeg ucac po svim simptomima kaza da je pojeden ili popijen,i prosla je kroz razne faze...zadnjih 20-tak dana pocela je povracati,te cesto ima napade,kao prvo osjeti slabost te izgubi svijest i dzin progovori iz nje(vecinom se to desi tokom ucenja Kurana i zikra,medjutim u zadnje vrijeme ima napade iz cista mira).Molio bih vas da mi date savjet sta da radi u ovakvim situacijama,i kakvo je vase misljenje po pitanju ovih napada?
Da vas Allah dz.s.nagradi svakim dobrom!
Selam

Gdje ide na rukje?

aldinl
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Uto Avg 30, 2011 9:52 pm

Re: selam

Post od aldinl » Pon Dec 12, 2011 2:48 pm

Dva puta smo bili kod Enesa,međutim zbog velike udaljenosti nismo u stanju vise da dolazimo.Sada joj rukje uci jedan sejh koji je zavrsio skolovanje u Siriji bas po tom pitanju.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: selam

Post od Senad » Pon Dec 12, 2011 4:35 pm

aldinl napisao:Dva puta smo bili kod Enesa,međutim zbog velike udaljenosti nismo u stanju vise da dolazimo.Sada joj rukje uci jedan sejh koji je zavrsio skolovanje u Siriji bas po tom pitanju.
Selam

Imali ime taj , gdje se nalazi , koje su njegove metode , šta preporučuje,koja je terapija, Ako želite da Vam se pomogne trebate biti više otvoreni , MOžda naizgled svakisihir izgleda isto međutim svaki slučaj je i sam za sebe bez obzira na simptome .

Selamim Vas

aldinl
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Uto Avg 30, 2011 9:52 pm

Re: selam

Post od aldinl » Uto Dec 13, 2011 2:53 pm

Halali brate,nisam znao da je toliko vazno njegovo ime i gdje zivi....terapija mu je slicna Enesovoj...
on se s tim ne bavi profesionalno kao neki ucaci,nego nam pomaza Allaha radi.
Hvala vam na savjetu...da vas Allah nagradi za vas trud!

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: selam

Post od Senad » Uto Dec 13, 2011 4:06 pm

aldinl napisao:Halali brate,nisam znao da je toliko vazno njegovo ime i gdje zivi....terapija mu je slicna Enesovoj...
on se s tim ne bavi profesionalno kao neki ucaci,nego nam pomaza Allaha radi.
Hvala vam na savjetu...da vas Allah nagradi za vas trud!
Selam

Brate nisi mi ništa dužan niti se moraš zahvaljitvati. Općenito, da ne bi mislio da te nešto gnjavim praktičnih primjera ja veliki broj kao i oni koji traže neki savjet na ovom forumu.
..žele da im se na neki način pomogne a od informacija samo se provlači riječ sihir i još par simptoma.
Veoma je važno ime učača gdje stanuje ,koje metode koristi , šta preporučuje. Koliko je slučajeva koji su bili kod Enesa ili NIsada par puta i tempo liječenja neide onako kako to oni zamišljaju i onda se okrenu ka pogrešnim osobama da ih sada ne nabrajam .

Ja sam dugo na ovom forumu i nikada mi nije jasno zašto neko ko traži pomoć prešućuje prethodnog iscjeljitelja kod kojeg je bio , da li on bio ispravan ili ne. Ovo se provlači konstantno kroz teme , A evo i primjera neću navoditi imena ovih koji su sumljivi da ne bi bila reklama a dugo se i provlače njihova imena na forumu, kome ići odgovor je;

Sra..... ili Enes odovori je Enes
Kle... ili Enes odgovor je Enes
Pek.... ili NIsad odgovor je Nisad


Nisad ili Enes gdje vam je bliže obadvojica ispravni

Enes ili Almin gdje vam je bliže obadvojica ispravni.

itd.

Ako se spomene ime nekog iscijeljitelja i neko kaže da je sumljiv ili neradi ispravno dovoljno je reći da se klone dotičnog , a isto tako ako je neki ispravan da se zna ime i gdje ordinira .


Selamim vas

Odgovori