Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Miran
pisem pomalo
Postovi: 36
Pridružio se: Pon Avg 02, 2010 10:59 am

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Miran » Ned Nov 20, 2011 1:12 pm

To sto kod tebe Enese nisam imao problema, ne znaci da nisam imao prije i da sam glumio.
Kasnije sam pricao sa Abdurezakom, on mi je rekao da mora tako, ne mogu u sekundi svi problemi nestati.
Mozda je to tebe zbunilo, pa imas moram reci pogresno misljenje.
Malo kasnim s odgovorom, imao sam zdravstvenih problema.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Enes » Čet Feb 09, 2012 9:21 pm

kader napisao:Da se opet upetljam :) ,bas zato sto sam bila na rukji kod tebe malo me je iznenadio komentar. Ali ako "predpostavljas" :) (znaci nisi siguran) o kome se radi onda je to valjda uredu ali Allah je taj koji zna najbolje. Ok eto samo to ,ali mi je drago sto si malo bolje pojasnio. Nekako je izgledalo .... nekako :) .
Mislim da jedan ovakav snimak puno govori o onome sto sam na grub nacin preznetovao:


Senad5
Mlađi član
Postovi: 120
Pridružio se: Ned Jan 15, 2012 8:07 pm

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Senad5 » Sre Feb 15, 2012 5:44 pm

Miran napisao:To sto kod tebe Enese nisam imao problema, ne znaci da nisam imao prije i da sam glumio.
Kasnije sam pricao sa Abdurezakom, on mi je rekao da mora tako, ne mogu u sekundi svi problemi nestati.
Mozda je to tebe zbunilo, pa imas moram reci pogresno misljenje.
Malo kasnim s odgovorom, imao sam zdravstvenih problema.
Džini letači, vrsta prkosnog marid šejtana napada ali ne zaposjeda osobu. Znači pola dana, ili 15 dana osoba je u redu, sve dok iznenada ga ne napadne kada ne očekuje i to traje privremeno, recimo par sati.
Imao sam slučaj da učim rukju jednoj osobi i da pokaže mnoge reakcije. Džin je i na mene udario, utrnule su mi bile ruke i vrat. Nisam odustao i poslije joj je bolje bilo od učenja.
Ali simptomi su se vratili jer osoba nije htjela da se zaštiti i posluša. Otišla je zatim hodži u Palanku kod Brčkog i on je proučio rukju i rekao da nema problema već da se obrati psihijatru.
Zato braćo, postoje lakši i teži slučajevi. A slučaj je dodatno otežan ako osoba ne želi da praktikuje Islamske dužnosti.
Nekada nije u pitanju sihr već nemarnost spram vjeri, a Allah kaže u Kur'anu da će šejtan biti određen kao drug onome koji ne bude htio veličati Allaha.

43:36-37 Onome ko se bude slijepim pravio da ne bi Milostivog veličao, Mi
ćemo šejtana natovariti,
pa će mu on nerazdvojni drug postati; oni će ih od Pravoga puta odvraćati, a ljudi će misliti da su na Pravome
putu.

kader
Mlađi član
Postovi: 52
Pridružio se: Sre Okt 05, 2011 7:50 am

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od kader » Čet Feb 16, 2012 12:14 pm

Selam.Hvala Enese na snimku. Bolje mi je i da ne zalazim u neke rasprave jer sam takva osoba da jednostavno nemogu da zamislim da bi neki ljudi dosli i pretvarali se i glumili tako nesto starasno.Takvi sigurno na svojoj koze nisu osjetili sta je to i neka ih Allah dz.s. zastiti da nikad i ne osjete. Ali eto izgleda da nas ima svakakvi. Da nas Allah dz.s. ucini boljima i onakvima kakvi su Njemu dragi, insAllah.Ja sam se Enese tad umijesala samo zbog tvoje rijeci "predpostavljam",jer mnogi od nas traze sa sigurnoscu neke odgovore i zato mislim kad se nesto iznosi i tvrdi da treba da bude sigurno i provjereno. Izvini ti si vjerovatno to i znao pa si zato to i napisao,ali ja sam na rijec "predpostavljam" malo zastala ,iz tog razloga sto je ja koristim bas onda kad nisam sigurna ili kad neznam da li je nesto tako. Ipaka na ovo sve da dodam ono najvaznije, Allah dz.s. zna najbolje.

Iman281
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Sre Dec 22, 2010 9:36 pm
Lokacija: Sarajevo

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Iman281 » Pon Apr 23, 2012 11:08 am

Selam :)
Ako sam mogla shvatiti, vi niste još niti jednom naveli učača rukje, koji je ispravan a nalazi se u Sarajevu i/ili okolini Sarajeva?
Slušala sam audio rukju, koju sam preuzela na ovoj stranici... Prvo slušanje je bilo hmmm, imala sam trzaje lijeve ruke tj. kažiprsta, bol u leđima kao da mi nešto gori na njima, crveno pred očima iako su bile zatvorene, gušenje tj., izgledalo je kao da hrčem a ustvari nisam spavala i kao da mi mravi kolaju tijelom. Danas sam opet slušala istu, maloprije i nisam imala iste simptome. Počelo je sa trzajem lijeve noge, zatim sa trzajima obje noge da bi mi se počeo stomak grčiti i izdizati se gornji dio trupa a par puta i skupa sa nogama. Bilo je prisutno i ubrzano disanje. U dva navrata sam se zakašljala i drugi put fol šlajm ispljunula.
Ukoliko znate ispravnog učača rukje, bila bih vam zahvalna!

Reci: "On je Allah - Jedan!
Allah je Utočište svakom!
Nije rodio i rođen nije,
i niko Mu ravan nije!"



rukja01
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 1:09 pm

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od rukja01 » Uto Okt 02, 2012 5:35 am

Učenje rukje Sarajevo

Liječenje Kur`anom i ostalim metodama sukladno sunnetu Allahova Poslanika sallallahu alejhi we sellem

062/ ***-860 Edin

e-mail: ****
skype: xxx

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Enes » Uto Okt 02, 2012 6:45 am

A moze li koja informacije vise o tom ucacu?
Meni djeluje jako neozbiljno, jer vidim postoje oglasi na pik.ba market.ba itd....
Mislim da takva vrsta oglasavanja djeluje jako ne ozbiljno.

piramida
pisem pomalo
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Jul 16, 2012 4:47 pm

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od piramida » Uto Okt 02, 2012 3:49 pm

edine majstore postavi cijelo ime i prezime pa odakle si pa ko si sta si zavrsijo prestavi se ko covjek a ne ko neka da nekazem,budi muskooooooooooooo da te vidimo,pa ja ti ko u skrivenoj kameri,imate nejma te,selam

piramida
pisem pomalo
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Jul 16, 2012 4:47 pm

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od piramida » Sub Okt 06, 2012 8:04 pm

edine sta bih sa onim arapom sto si rekao da ispravno pomaze i lijeci kazes zivi on u tuzli reci njegovo ime da ljudi znaju ako kome treba pomoc ,ljudi pa dokle ce te biti tajnestveni,budite konkretni odmah ime i prezime,i mjesto ko hoce nek izvoli selam za sve dobre ljude.

jasmin-jasko
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Čet Okt 18, 2012 10:55 am

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od jasmin-jasko » Pet Okt 19, 2012 3:55 am

Es sellamu aleykum braco i sestre!
Covijek moze da se lijeci samo sam sa ucenjem iz Qurána!
Zatrazi pomoc od Allaha dz.s. neka ti pomogne ako vec imas nekih sumnja ili problema.
Allah je stvoritelj svega on sve vidi i sve zna !!!
La illahhe illallah !
Neznam zasto nas narod uvijek trazi od nekog pomoc osim od Allaha dz.s. ???
allahu akbar

Odgovori