Ljecnik u Njemackoj

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
RIM
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Uto Jun 16, 2009 12:40 pm
Lokacija: Njemacka

Ljecnik u Njemackoj

Post od RIM » Pet Mar 22, 2013 5:43 pm

Selam Aljekum braco i sestre,

moja rodica koja zivi ovdje u njemackoj je imala jako veliki problem. Od doktora je bila vec deklarirana sa naj tezom psihickom bolesti sicofrenijom. Bila je vec jednom u kliniki i nije se izljecila. Tek kad je srela Hodzu "Sabana" koji je iz makedonije i bude uvjek neko vrjeme u Njemackoj u prostoru Stuttgarta. Hodza joj je pomogo i kompletno je sa Allahovom pomoci izljecio. Covjek radi po serijatu, sto sam se sam usvjedocijo.

Ako nekome treba pomoc, evo broj pod kojim ga mozete dobiti +xxxxxxxx

Pa da insallah sestre i braca koja imaju probleme se mogu njemu obratiti.

Mahsuz selam
RIM

kani
pisem pomalo
Postovi: 31
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 12:07 pm

Re: Ljecnik u Njemackoj

Post od kani » Ned Maj 26, 2013 7:25 pm

Selam Alejkum

Nemoj se ljutit ali covjek nikako ne radi po serijatu,ja sam kontaktirala doticni trazi ime majke datum rodenja,i meni je lupio cifru da me zaboli glava
kaze ti kad on pogleda dodes i tvoj Problem je rijesen,hahaha jest da je tako da neko moze Problem rijesiti odjednom ne bi se mi svi a i ja patili toliko
da se izljecimo,zato pisem ovo javno da ne bi neko slucajno nasjeo na ovo i kontaktiro doticnog i ponadao se.

Samo Allah zna skriveno i zna sve i daje lijek kome hoce,al uz uvjet da covjek radi ispravno,a ne neki sihirbazi.
zato vas molim kad nekog preporucujete provjerite da ne bi neko naiso ko ja, i mislim evo u blizini mocni hodza pa da odemo
SubhanAllah.....

Selam svima

Odgovori