crna magija ili ne

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: crna magija ili ne

Post od Senad » Pet Okt 14, 2011 2:15 pm

Martinci napisao:Allejukum Selam

Maramicu cu zajedno za mojim muzem zapaliti...

Hvala vam jos jednom ,pa ako se jos neceka sjetim upitacu. :)
Esselamu alejkum!


Nemoj muža spaljivat, samo maramicu :wink:

Ako si mislila da će te ti i muž zajedno to da spalite to ti je dobra ideja kako bi izbjegla bilo kakvu svađu i sumnje.

Od tih kojekakvih zapisa,maramica ,čvorova za sreću i slogu nema ništa . To su čiste gluposti .. sve spaljuj i oslonise na Allah s.w.t. to vam je dovoljno.

Dozvolite sebi neka vjera uđe u vas a i vi u vjeru. Treba razdvojiti dobro od lošeg ,, a iz lošeg treba izvući dobro!

Selam

leila
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sub Okt 08, 2011 10:34 am

Re: crna magija ili ne

Post od leila » Pet Okt 14, 2011 8:54 pm

selam alejkum
ja bih ako moze da se vratimo malo na ovaj moj "problem" :)
ova zena sto sam ja pricala i ona misli da radi sa bijelom magijom,ali nebitno ja njoj ne smijem vjerovat zato sam se obratila vama.
Htjela sam da pitam sta vi mislite o mom stanju,koliko je to normalno biti toliko zatvoren i bezvoljan kao sto sam ja,vi imate dosta i znanja a i iskustva sa tim bolestima.Sta ako mi je bas neko nesta napravio,mogu da se zatvorim u kucu po nekolko dana,i da ne izlazim.Muz mi nije kod kuce stalno tako da sam bas sama sa djecom.Imam takav osjecaj u sebi da ne zelim da sam ziva,moja volja za zivotom je samo da mi neko drugi ne odgaja djecu samo da sam ziva za njih.Ja mislim da nisam depresivna,ne placem,osjecam se lijepo nisam tuzna.Slusala sam rukju,al sam bas citala da treba dosta puta slusati rukju pogotovo ako je dzin jak,osoba nema simptoma dok slusa.Vi to bolje znate ako mi mozete dati kakav savjet :)

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: crna magija ili ne

Post od Haris » Pet Okt 14, 2011 10:17 pm

Nekad audio rukja ne daje rezultate koje daje rukja uživo. Preporučujem ti da odeš kod nekog pouzdanog. Sad nisam siguran koga možeš naći u Americi.

Jessar
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Uto Sep 27, 2011 3:49 pm
Lokacija: Boise, Idaho, USA

Re: crna magija ili ne

Post od Jessar » Ned Okt 16, 2011 7:11 am

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Sestro,
A gdje se nalazis u Americi?

Odgovori