KRV IZ NOSA

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
kani
pisem pomalo
Postovi: 31
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 12:07 pm

KRV IZ NOSA

Post od kani » Ned Sep 18, 2011 7:48 pm

Selam Alejkum

Imam jedno pitanje,radi se o mojoj kcerki,sest godina ima
Zrtva je sihira i vec dugo se lijecimo,samo sad sam pojacala terapiju
Sad sam samo njoj naucila na vodu i pustam joj intenzivno rukju
danas se nesto poslje rukje popravilo,i dijete je se nasmijalo nakon dugo vremena
ali poslje te rukje mozda petnaest minuta pocela joj je curit krv iz nosa
pa vas molim ako neko zna,da li je to ciscenje ili je nesto opasnije?

Hvala na odgovoru
Selam

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: KRV IZ NOSA

Post od Enes » Ned Sep 18, 2011 8:11 pm

We alejkumusselam
Allah najbolje zna ali mislim da je to ciscenje.
Desaje se da se tokom godina pod problemima nakupi svega i svacega u tijelu, pa lijecenje krene na bolje mora na neki nacin da izade ono sto je u tijelu.
Desavalo se da, tokom ucenja rukje kod ljudi potece krv iz nosa i to intezitetom kao da tece...nije sve jedno za vidjeti ali nakon toga ljudi osjete olaksanje.
Jedne prilike, jedna djevojka, koja je imala dosta problema a izmedu ostalog, dzini su spomenili da je ona puna neciste krvi tj krvi koju su oni unijeli u tijelo i koja joj se nalazi u glavi.
Na moj upit, kako to moze najlaske da se izbaci?
Odgovor je bio, da ona licno, sto bude vise sama zikrila, da ce to izlaziti na taj nacin, da ucenje rukje ima vise djelovanja na same dzine nego na sihr u njenom tijelu.
Nakon toga, zikrila je poslije aksama od pola sata do sat, kako bi kad imala vremena, i desavalo joj se da osjeti nesto vrelo u ustima.Kada ode do WC-ea i ispljune, bila je to krv.Provjeravala je, je li to od zuba ili da nema bilo gdjeu ustima ranu ali bezuspjesno.
Jedne prilike ucio sam jednom covjeku koji je ljekar i nakon rukje, danima je iskasljavao krv.
Prepao se, jer kaze u medicini kada povracas krv, nije dobro a ja se osjecao sve bolje i bolje.
Tako da mislim da i u slucaju tvoje kcerke, pozitivna stvar i da nema razloga za brigu.
Ali da ne prepustite sve slucaju, vi uradite i medicniske pretrage da bi bili sigurnu da je sve ok kod djeteta.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: KRV IZ NOSA

Post od Senad » Ned Sep 18, 2011 8:16 pm

kani napisao:Selam Alejkum

Imam jedno pitanje,radi se o mojoj kcerki,sest godina ima
Zrtva je sihira i vec dugo se lijecimo,samo sad sam pojacala terapiju
Sad sam samo njoj naucila na vodu i pustam joj intenzivno rukju
danas se nesto poslje rukje popravilo,i dijete je se nasmijalo nakon dugo vremena
ali poslje te rukje mozda petnaest minuta pocela joj je curit krv iz nosa
pa vas molim ako neko zna,da li je to ciscenje ili je nesto opasnije?

Hvala na odgovoru
Selam
Selam

Otiđi kod doktora i neka napravi pregled djetetu,,malo izgleda nevjerovatno ali sve je više slučajeva da djeca oboljevaju od šećera ,visokog pritiska itd. MOže da udera krv na nos od visokog pritiska.

Nemoj djete previše forsirat na rukje, pusti neka se igra a kroz igru pokušaj da pomogneš..

Selam

kani
pisem pomalo
Postovi: 31
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 12:07 pm

Re: KRV IZ NOSA

Post od kani » Ned Sep 18, 2011 8:34 pm

Selam

Hvala vam na odgovorima

Bila sam s njom kod doktora napravili su sve moguce preglede,pa i na autizam
ali sve je bilo u redu,pa oticu jos jednom da vidim,
a ja nju ne tjeram na rukje,dijete mi je bilo ko da nema zivota u sebi
niti da se igra niti prica niti nista,samo je sjedila i gledala u tocku,i zato sam pocela svaki
dan sa rukjom jer mi je bilo dodijalo,svi govore u redu je,a dijete vidim nije u redu.

E sad danas vidim poboljsanje hvala Allahu Gospodaru svjetova,poce se igrati danas samnom a i prica vise,
i nekako ko da se probudilo dijete u zivot,pa je vjerojatno to bila ta krv.
Hvala vam svima na savjetima
Esselamu Alejkum

Odgovori