Molim Vas da neko od vas odgovori

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Skopljanka-
Posmatrač
Pridružio se: Ned Sep 11, 2011 5:07 pm

Molim Vas da neko od vas odgovori

Post od Skopljanka- » Uto Sep 13, 2011 10:42 am

Selamu Alejkum braco i sestre :) Nasla sam ovaj forum i procitala sve postove ovde.. Htela bih da Vas pitam da li znate nekog hodzu u Skoplju koji lijeci Kur'anom?
Udata sam 2 godine, imam malu bebicu i meni je 20 godina. U zadnje vreme sve su cesce svadje izmedju mene i mog muza. On sam priznaje da kad je dalje od kuce jedva ceka da se vrati a kad dodje pocinje lomit stvari po kuci i zeljan je svadje, cak je par puta i digao ruku na mene a svadje su uvek za neke bezvezne stvari, cak mu smeta i kad ga gledam vise od par sekundi. Inace brak nam je isao dobro odjednom su pocele te promene kod njega a i kod mene.. Svaki drugi dan ga boli glavaa i tablete ne pomazu, svadja se takodje i sa njegovim roditeljima mnogo, nije onaj sto je bio, cesto razmislja o samoubistvu, misli da mu zivot nije vredan i bez iceg se iznervira da pocne lomit sto mu dodje na ruku a inace je pre nekih 4-5 meseci bio jako veseo covek, svima pomagao, voleo zivot.. Moze li svega ovoga da je razlog sihr ili dzini?

Haris
Veteran
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Kontakt:

Re: Molim Vas da neko od vas odgovori

Post od Haris » Uto Sep 13, 2011 3:13 pm

Esselamu alejkum,

Ako možeš sa njim razgovarat o odlasku nekom na rukju, dobro bi bilo. Očekuj da će odbijat. Pokušaj razgovarati telefonom ili poslati mu poruku kad nije kod kuće.

Ako je sve bilo dobro i odjednom se počelo dešavati to sve što si navela, onda je sigurno da postoji utjecaj sihra tu.

Bacite se što prije na rješavanje belaja.

Skopljanka-
Posmatrač

Post od Skopljanka- » Uto Sep 13, 2011 3:52 pm

Haris napisao:Esselamu alejkum,

Ako možeš sa njim razgovarat o odlasku nekom na rukju, dobro bi bilo. Očekuj da će odbijat. Pokušaj razgovarati telefonom ili poslati mu poruku kad nije kod kuće.

Ako je sve bilo dobro i odjednom se počelo dešavati to sve što si navela, onda je sigurno da postoji utjecaj sihra tu.

Bacite se što prije na rješavanje belaja.

Pricala sam sa njim al on nece ni da cuje, skinula sam sa neta audio rukju i kad sam pustila poceo se nekontrolisano smijat, kad se smirio zaspao je i nije doslusao do kraja. Inace kad je van kuce cujemo se telefonom i sve je ok sve dok ne dodje kuci.. Ne znam kako da ga ubedim da odemo kod nekog hodze jer bas kad smo to slusali on je zaspao, nakon toga se probudio i izbrisao i rekao mi nikad vise da ne skidam takve stvari jer ko zna sta je to, subhanAllah :S
Druga stvar je sto sam se raspitivala za hodze, svi oni rade sa hamajlijama i zapisima a znam da je to pogresan nacin zato sam pisala ovde ako iko zna nekog hodzu iz Skoplja sto lijeci Kur'anom da mi da ime, jer stvarno ne znam gde da se obratim

Senad
Veteran
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Kontakt:

Post od Senad » Uto Sep 13, 2011 5:47 pm

Esselamu alejkum

Pretresi kuću od -do svaki ćošak , predmete odjeću sve , sve, dvorište pšretresi komplet ,, sve što ti je sumljivo spali ono što nemože da gori pospi naučenom vodom ,, pokušaj razbiti , rastočiti , neka ide sve na vatru,,

-namaz
-zikrovi
-dove

ipsrskati cijelu kuću naučenom vodom osim kupatila,, nemoj ga mnogo opterećavat.

Ako nenađeš ništa , pokušaj sa njim da živiš u nekom drugom objektu van te kuće pa češ vidjeti , da li je pojeo ili ima nešto u vašem dvorištu ili kući .

NAvali na posao pa nam javi šta ima

selam

Haris
Veteran
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Kontakt:

Post od Haris » Uto Sep 13, 2011 8:18 pm

Kao što sam i pretpostavio, i kao što ti rekoh. Pokušaj ga telefonom upitati o tome kada ode od kuće.

sadaka
Mlađi član
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Post od sadaka » Uto Sep 13, 2011 8:50 pm

Selam alejkum Sestro.

Ovde na forumu Brat AbuAmRibnFadl je ucac rukje,mada sam pre nekoliko meseca cuo da On vise ne uci,ali ipak potrazi njega u neku Dzamiju u Skoplju.On se zove Kemal.

Skopljanka-
Posmatrač

Post od Skopljanka- » Sre Sep 14, 2011 9:43 am

Selamu Alejkum

U kuci nista nisam nasla neobicno osim izmedju mojih stvari imala je moja majica na kojoj su par kapljica krvi i te mrlje nisam nikako mogla sklonit, bacila sam majicu, a mom muzu je nestao shorts i to isto kao da je propao u zemlju, nikud ga nema. Potrazicu tog ucaca Kemala pa ako ne bude ucio, idem dalje...
Allah Vas nagradio

elma np
Stari član
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Post od elma np » Sre Sep 14, 2011 1:21 pm

Skopljanka- napisao:Selamu Alejkum

U kuci nista nisam nasla neobicno osim izmedju mojih stvari imala je moja majica na kojoj su par kapljica krvi i te mrlje nisam nikako mogla sklonit, bacila sam majicu, a mom muzu je nestao shorts i to isto kao da je propao u zemlju, nikud ga nema. Potrazicu tog ucaca Kemala pa ako ne bude ucio, idem dalje...
Allah Vas nagradio

Majicu si trebala zapaliti.samo bacanje majice ne unistava sihre,kada trazis sihre po kuci budi pod abdestom,i uvek imaj abdest kad unistavas sihre.budi oprezna koga pustas u kucu,i kome dajes dozvolu za uzimanje tvojih stvari.Jel mi mozes reci koje boje je ta majica bila?Brat Kemal je jedan od najboljih ucaca ali nazalost ne uci vise,medjutim nije vazno sto ne uci rukje ipak ti savetima moze punp pomoci,mozes mu poslati privatnu poruku na ovoj stranici.njegov nik je abuamribnfadl.najvaznije ti je da obavljas namaz na vreme,da si pod abdestom stalno,da naucis na 1kg meda,1l vode,al maslinovog ulja po 7 x el fatihu,7x el felek,7 x nas,7x ihlas,7x ajetul kursiju znaci po 7 puta nauci na med,pa na vodu pa zatim na ulje.pij casu vode,kasiku meda,kasiku ulja posle sabah namaza,posle aksam namaza i pre spavanja.muzu nemoj ni da pricas,on je opsihren i nezeli da zna.daji mu krijuci da pije,npr napravi mu caj i stavi kasiku ucenog meda,ucenu vodu mozes koristiti za limunadu ili umesto obicne vode,maslinovo ulje koristi umesto obicnog ulja kada pravis jela.pocni tako sa terapijom i polako trazi sumnive stvari po stanu.npr,garderobu isecenu,poprskanu krvlju,garderoba moze biti isecena na veoma male okrugle krugice,to sihirbazima treba jer se kade time,tako da dobro pregledaj svako parce garderobe,mozes naci neke konce,vezice zavezane u cvorove,slike isecene,ako nista nije vredno onda zapali,ako je odeca koju nosis onda je potopi u ucenu vodu i ostavi 3 dana posle toga je iscedi osusi i nosi.ako imas jos kojih pitanja pitaj na privat. :)

Skopljanka-
Posmatrač

Post od Skopljanka- » Sre Sep 14, 2011 2:58 pm

elma np napisao:
Skopljanka- napisao:Selamu Alejkum

Allah Vas nagradio

Majicu si trebala zapaliti.samo bacanje majice ne unistava sihre,kada trazis sihre po kuci budi pod abdestom,i uvek imaj abdest kad unistavas sihre.budi oprezna koga pustas u kucu,i kome dajes dozvolu za uzimanje tvojih stvari.Jel mi mozes reci koje boje je ta majica bila?Brat Kemal je jedan od najboljih ucaca ali nazalost ne uci vise,medjutim nije vazno sto ne uci rukje ipak ti savetima moze punp pomoci,mozes mu poslati privatnu poruku na ovoj stranici.njegov nik je abuamribnfadl.najvaznije ti je da obavljas namaz na vreme,da si pod abdestom stalno,da naucis na 1kg meda,1l vode,al maslinovog ulja po 7 x el fatihu,7x el felek,7 x nas,7x ihlas,7x ajetul kursiju znaci po 7 puta nauci na med,pa na vodu pa zatim na ulje.pij casu vode,kasiku meda,kasiku ulja posle sabah namaza,posle aksam namaza i pre spavanja.muzu nemoj ni da pricas,on je opsihren i nezeli da zna.daji mu krijuci da pije,npr napravi mu caj i stavi kasiku ucenog meda,ucenu vodu mozes koristiti za limunadu ili umesto obicne vode,maslinovo ulje koristi umesto obicnog ulja kada pravis jela.pocni tako sa terapijom i polako trazi sumnive stvari po stanu.npr,garderobu isecenu,poprskanu krvlju,garderoba moze biti isecena na veoma male okrugle krugice,to sihirbazima treba jer se kade time,tako da dobro pregledaj svako parce garderobe,mozes naci neke konce,vezice zavezane u cvorove,slike isecene,ako nista nije vredno onda zapali,ako je odeca koju nosis onda je potopi u ucenu vodu i ostavi 3 dana posle toga je iscedi osusi i nosi.ako imas jos kojih pitanja pitaj na privat. :)

Hvala ti puno na savetima, uradicu to sto skorije. Inace majica je bila bijele boje, od onih sto se nose pod kosulju.. Kao sto sam rekla drugo nista nisam sumnjivo nasla a uvek radim po kuci tako da znam svaki deo i gde sta ima. Njemu sam par puta napomenula odlazak kod hodze ali zadnji put je postao bas agresivan i vise ne smem. Opet hvala vam puno, Allah vas nagradio. Ne znam kome bi se obratila i saznala koliko znam da nije vaseg foruma.
Sellam

AbuAmRibnFadL
Veteran
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Uto Okt 04, 2011 8:02 pm

Selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Reci mi u privatnoj poruci gdje zivite u Skoplju,ostavite broj telefona,javit cu vam se inshaAllah.

Odgovori