Sumjiva slika?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Sumjiva slika?

Post od evlad67 » Sre Maj 25, 2011 7:41 pm

Selam aleikum,
imam jedno pitanje u vezi ovog u naslovu najavljenog!
Poradjujuci stan neki dan nadjem jednu moju slicicu malu, onako velicine kao za pasos sto su nekad bile prije ovih cipsovih ili kako se vec zovu.
Tu sliku nisam vec zadugo vidio kod mene, u mojim stvarima, i zaborvio sam da je imam.
A evo sta mi je cudno u tome, slika je bila sa zadnje strane isarana cudnim nekakvim "krivinama" krivim ostrim crtama a u krug, kao EKG samo u krug onako povezano, vise puta, a u sredini tih krugova su bila dva znaka, kao dva slova, onako nopako okrenuto slovo W i C.
A sa prednje strane gdje je lice, su bila tri kruga, zaokruzili moje lice onako od brade pa gore preko obrva!
Neobicno mi je to sto, bas to mjesto u kuhinji gdje sam nasao to, to je mjesto neki dan cistila moja sestra isto, i sve potrebila odatle da nista ne ostane i ja je pitam jel ona tu sliku ostavila tu a ona kaze da kad je ona zavrsila sa poradjivanjem tu nista vise nije bilo, a pogotovu ne slika!!!
A i majku pitam onda i ona isto se zacudila odkud slika tu i odkud da je posarana??

Evo jos nesto interesantno, onog momenta kad sam ja dodirno sliku tu, meni se zamantalo odma, ja sam toliko bio pospan odjedanput da sam mislio da mi glava je od olova!
Ta pospanost je trajala sigurno pola sata, jedva sam se odrzo da ne zaspim!!

Hajd sad onda da ispricam do kraja kad sam vec zapoceo.
Kad sam naso tu sliku ja onda jos malo pogledam po stvarima i to. I nadjem u jednom loncu u jednoj serpi, au toj serpi jenda manja a ispod te manje jos jedna manja serpica a sve poklopljeno, jedan koncic, on je na sebi imao nekako cudne cvorice, ne mogu tvrdit da su to bili zaista cvorovi koje je neko svezo, al jesu nekako neobicno bili zamrseni, nisam mogao tacno da prepoznam, a u dijelu konca gdje je bilo najvise zamrseno je konac bio tamniji, kao da je "pao u kecup" pa to malo izblijedilo od stojanja, nije bilo vise crveno nego onako tamno malo!!
E sada, to mjesto gdje sam nasao konac, nije moguce da sam pane, garantujem, jer dugo to nisam otvorio i ako je konac sam pao u tu serpu, onda bi moralo bit jos vise prasine unutra i svasta nekog trunje, al nista osim tog konca nije bilo posudje bilo cisto i bez druge prljavstine i prasine!

Pa konacno i pitanje, ja sam sliku izrezo bismilu uceci, i zapalio je onda, a konac sam koliko sam mogao razvezo i zapalio isto!
Jel to bilo mozda pogresno???

Selam aleikum
evlad67

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: Sumjiva slika?

Post od akhi » Sre Maj 25, 2011 9:45 pm

Nije, inshaAllah!

Pojacaj ibadet, inshaAllah!

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Sumjiva slika?

Post od Senad » Sre Maj 25, 2011 9:51 pm

Selam

Sve što može goriti neka gori,, samo pali.. Nemoj na to misliti ,,potrudi se daživiš islamskim životom
*namaz
*zaštitne dove
*ako imaš pri sebi sujevjerja odbaci to
*sumnja može biti od koristi akose znaš rukoviditi u životu , ali isto tako zna da bude kobna i da uništi čovjeka.

Kada u srce ugradiš osjećaj da se ništa ne dešava mimo Allahove volje i znanja bit ćeš rahat. PA tamam da se svi sihirbazi sruče na tebe , neće moći ništa napraviti.

sretno

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sumjiva slika?

Post od Haris » Sre Maj 25, 2011 10:23 pm

Ko sveže čvor i puhne u njeg, napravio je sihr.

Nadam se da ti to malo pojašnjava taj končić.. :)

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Sumjiva slika?

Post od elma np » Čet Maj 26, 2011 3:01 pm

evlad67 napisao:Selam aleikum,
imam jedno pitanje u vezi ovog u naslovu najavljenog!
Poradjujuci stan neki dan nadjem jednu moju slicicu malu, onako velicine kao za pasos sto su nekad bile prije ovih cipsovih ili kako se vec zovu.
Tu sliku nisam vec zadugo vidio kod mene, u mojim stvarima, i zaborvio sam da je imam.
A evo sta mi je cudno u tome, slika je bila sa zadnje strane isarana cudnim nekakvim "krivinama" krivim ostrim crtama a u krug, kao EKG samo u krug onako povezano, vise puta, a u sredini tih krugova su bila dva znaka, kao dva slova, onako nopako okrenuto slovo W i C.
A sa prednje strane gdje je lice, su bila tri kruga, zaokruzili moje lice onako od brade pa gore preko obrva!
Neobicno mi je to sto, bas to mjesto u kuhinji gdje sam nasao to, to je mjesto neki dan cistila moja sestra isto, i sve potrebila odatle da nista ne ostane i ja je pitam jel ona tu sliku ostavila tu a ona kaze da kad je ona zavrsila sa poradjivanjem tu nista vise nije bilo, a pogotovu ne slika!!!
A i majku pitam onda i ona isto se zacudila odkud slika tu i odkud da je posarana??

Evo jos nesto interesantno, onog momenta kad sam ja dodirno sliku tu, meni se zamantalo odma, ja sam toliko bio pospan odjedanput da sam mislio da mi glava je od olova!
Ta pospanost je trajala sigurno pola sata, jedva sam se odrzo da ne zaspim!!

Hajd sad onda da ispricam do kraja kad sam vec zapoceo.
Kad sam naso tu sliku ja onda jos malo pogledam po stvarima i to. I nadjem u jednom loncu u jednoj serpi, au toj serpi jenda manja a ispod te manje jos jedna manja serpica a sve poklopljeno, jedan koncic, on je na sebi imao nekako cudne cvorice, ne mogu tvrdit da su to bili zaista cvorovi koje je neko svezo, al jesu nekako neobicno bili zamrseni, nisam mogao tacno da prepoznam, a u dijelu konca gdje je bilo najvise zamrseno je konac bio tamniji, kao da je "pao u kecup" pa to malo izblijedilo od stojanja, nije bilo vise crveno nego onako tamno malo!!
E sada, to mjesto gdje sam nasao konac, nije moguce da sam pane, garantujem, jer dugo to nisam otvorio i ako je konac sam pao u tu serpu, onda bi moralo bit jos vise prasine unutra i svasta nekog trunje, al nista osim tog konca nije bilo posudje bilo cisto i bez druge prljavstine i prasine!

Pa konacno i pitanje, ja sam sliku izrezo bismilu uceci, i zapalio je onda, a konac sam koliko sam mogao razvezo i zapalio isto!
Jel to bilo mozda pogresno???

Selam aleikum
evlad67

Esselamu alejkum,uvek kada nadjes nesto tako sumnjivo uzmi abdest i zapali.Sto se konca tice ja sam isto pre nekolko godina nasla crven konac na 7 cvorova zavezan,bio mi je sihr razdvajanja od momka za kog sam se planirala udati,sihr je napravila moja polusestra inace iskusna sihirbazica,medjutim nisam imala pojma o sihru tad pa sam samo pogorsala stvari,pokusala sam da razvezem cvorove ali nisam uspela pa sam tako to ostavila i sutra dan saznala da ga je moja "draga seka"bacila u wc solju.Pozdrav veliki za nju ovom prilikom jer stalno dolazi na ovaj forum,bira nove zrtve i pokusava da udje u moj profil ne bi li saznala o meni nesto vise jer sa njom sam prekinula svaki kontakt od dana kada sam saznala da je sihirbazica.Molim dragog Allaha dz.s da pomogne mojoj porodici da vide njeno pravo lice,da sacuva svakog muslimana i muslimanku od njenih vradzbina,i hvala Allahu dz.s koji mi je otvorio oci te sam videla ko je ona.selam alejkum

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sumjiva slika?

Post od Haris » Čet Maj 26, 2011 7:17 pm

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Sumjiva slika?

Post od elma np » Pet Maj 27, 2011 11:30 am

Haris napisao::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Da ti se Allah dz.s smiluje harise.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sumjiva slika?

Post od Haris » Pet Maj 27, 2011 2:08 pm

Amin, također sestro elma np :-)

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Sumjiva slika?

Post od elma np » Pet Maj 27, 2011 8:29 pm

Haris napisao:Amin, također sestro elma np :-)

Amin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odgovori