prelazak na islam

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
ta_sa
pisem pomalo
Postovi: 26
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 8:39 pm

Re: prelazak na islam

Post od ta_sa » Sre Apr 06, 2011 5:35 pm

Roditelj udari dijete jer ga voli i želi da ga odgoji, a u duši sam sebe kida. I to nije kazna, nego ljubav. Pa kako da tebe Gospodar tvoj mrzi, koji je stvorio i tebe i tvoje roditelje, i sve ostalo? On te voli, pa ti je dao sve ovo. To ćeš vremenom shvatit,,,dobro si to reko Harise,,Magdalena sretno,izdrzi,insaAllah bices ti dobro samo se drzi koliko vise mozes terapija sto ti pisu braca i sestre,,vidjeces ti negativci sto te napadaju ce postati nebitni ,nejaki kao musice najmanje,,molim Allaha Milostivog Samilostnog da ti olaksa stanje i ucvrsti te na pravom putu, i sviju nas,,AMINN

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: prelazak na islam

Post od Senad » Sre Apr 06, 2011 5:45 pm

Haris napisao: Roditelj udari dijete jer ga voli i želi da ga odgoji, a u duši sam sebe kida. I to nije kazna, nego ljubav. Pa kako da tebe Gospodar tvoj mrzi, koji je stvorio i tebe i tvoje roditelje, i sve ostalo? On te voli, pa ti je dao sve ovo. To ćeš vremenom shvatiti.
Esselamu alejkum

Ovo ko čita od Harisa mislim da mu je dovoljno da spozna i inšaAllah dovoljno da se izliječi,prevaziđe sve tegobe.

Allah te nagradio bošnjače.

mesha
Mlađi član
Postovi: 196
Pridružio se: Čet Sep 02, 2010 4:14 pm

Re: prelazak na islam

Post od mesha » Sre Apr 06, 2011 6:53 pm

zanimljivo http://sebil.eu/index.php?option=com_k2 ... Itemid=134
ima ih sve vise i vise,iako mi text djeluje isfabriciran.

mesha
Mlađi član
Postovi: 196
Pridružio se: Čet Sep 02, 2010 4:14 pm

Re: prelazak na islam

Post od mesha » Sre Apr 06, 2011 7:07 pm

i evo jos jedan linkic...doduse nisam ga jos stigao ni procitati al postam jer je nekako bio vezan za temu, premda sam joj bio rekao da se ne obazire na neke formalnosti bitno je da je unisten, sa kojim nijetom i u cije ime.
http://www.:..?"#4%.com/FIKH/unitenje-sihra.html
pffffff...doduse ovo je za sihir...druga tema, sorry.
magy, ti nista...nastavi po starom...nije ovo jos za tebe...:)

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: prelazak na islam

Post od Senad » Sre Apr 06, 2011 8:56 pm

mesha napisao:i evo jos jedan linkic...doduse nisam ga jos stigao ni procitati al postam jer je nekako bio vezan za temu, premda sam joj bio rekao da se ne obazire na neke formalnosti bitno je da je unisten, sa kojim nijetom i u cije ime.
http://www.:..?"#4%.com/FIKH/unitenje-sihra.html
pffffff...doduse ovo je za sihir...druga tema, sorry.
magy, ti nista...nastavi po starom...nije ovo jos za tebe...:)
OVaj link treba izbjegavat .

Zašto? Počev od autora teksta koji se predstavlja pod nekakvim nickom, do toga da se ne navodi izvori citrani tekstova , Umjesto da teme sihira redirekt na Enesovu www.lijecenje-kuranom.com privlači sebi posjete preko googla. Komplikuju bez potrebe .

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: prelazak na islam

Post od akhi » Sre Apr 06, 2011 9:17 pm

Tekst je neznatno izmjenjen odlomak iz knjige Abdusselama Balija, koja je napriznatija u svijetu glede smjernica za rukju.

Evo svima na citanje:

http://www.zumodrive.com/file/download/ ... 1296216200

MAGDALENA
Mlađi član
Postovi: 63
Pridružio se: Sub Apr 02, 2011 8:57 pm

Re: prelazak na islam

Post od MAGDALENA » Čet Apr 07, 2011 5:32 am

selam ja sam vam završila na hbo oko 17 h sam zaprimljena sa tahikardijom i bila do 6 ujutro sve u redu no moram neurologu jer sam se sva naravno grčila noge su mi bile u grču dobila sam ampulu za smirenje no ovi su i dalje me davili naravno bila sam bez abdesta jer sam krenula u kupaonu da ga napravim i ljudi dragi ko da mi je neko nogu postavil ja sam pala ko kruška i osjetila sam tešku bol u prsima lijeva ruka se kočila i gušenje mama je pozvala i odmah su mi dali adre,atropin a tko zna znat će šta je to i kad se daje taj lijek,mislim da se tek sad ovo probudilo sjećate kad sam rekla da se bojim da će me ubiti

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: prelazak na islam

Post od Haris » Čet Apr 07, 2011 10:15 am

Pokušaj što manje razmišljat o tome generalno.

Znam, prvo što ćeš pomisliti je "ja to ne mogu". Možeš, moraš, radi sebe.

Znam po sebi, kada razmišljam o tome, o problemu, o napadima, o njima, sve je gore, i dobijaš strah, i onda nemaš snage da se boriš.
A kad jednostavno ignorišeš i praviše se veća budala od njih, onda i ono što rade ti ne predstavlja problem.

A što se tiče tahikardije, ne znam da li ti imaš medicinski neki problem vezan za to, da ti je dokazan, al' ako nemaš, nemoj ni tu puno obraćat pažnje, da se sad bojiš kad zalupa srce. U mene se ponekad desi, samo se nešto prolomi, blago mi srce zadrhti i prođe.

Kada sam dobro, to se ne dešava nikad, uvijek kada su neke X situacije.

Molim Allaha Uzvišenog da ti olakša muke, amin.

hurma
Mlađi član
Postovi: 115
Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 1:52 am

Re: prelazak na islam

Post od hurma » Čet Apr 07, 2011 10:22 am

Magdalena, prvo provjeri sa medicinske strane ako imas problema sa srcem, ako ne onda su oni. Meni i dan danas, kad se spremam za namaz, podje srce lupati, ali kao sto Haris rece, ne obracam paznju. Ali hvala Allahu, sve manje i manje se desava.

A to sto su napadi malo gori, kako da kazem, to je ''normalno''. Jer te zele uplasiti jos vise i odvratiti od svega sto radis. Ali ako mozes, probaj ignorisati neke stvari, te njihove ''opomene'' sto oni salju, jer ti ne mogu nista.

Isto sto se grcenja tice. Desavalo se i meni, ne samo noge nego citavo tijelo. Grc, ne mogu se pomaketi, onda kao da sam u nekom celicnom zagrljaju, i osjetim ogromnu tezinu na citavom tijelu.

MAGDALENA
Mlađi član
Postovi: 63
Pridružio se: Sub Apr 02, 2011 8:57 pm

Re: prelazak na islam

Post od MAGDALENA » Čet Apr 07, 2011 2:27 pm

u pon mi je rađen ekg zbog PREOPERATIVNE PRIPREME LIJEČNICA JE REKLA DA JE IZVRSTAN TAKO DA TO NIJE OD MED STRANE ŠEFICA MI JE KARDIOLOGINJA I VIŠE PUTA ME GLEDALA NIŠTA SRCE ZDRAVO DA NEMA ZDRAVIJE

MAGDALENA
Mlađi član
Postovi: 63
Pridružio se: Sub Apr 02, 2011 8:57 pm

Re: prelazak na islam

Post od MAGDALENA » Čet Apr 07, 2011 2:34 pm

NOGE SU MI KAO OD BETONA DANAS LEĐA I ZDJELICA VRAT I VRATNE ŽILE UŽASNO ME SMETAJU DANAS POČELI SU SVE JAČE ME NAPADATI PA KO DA IH JE CELA KOLONA NA MENI I KO DA SVAKI IMA SVOJE MESTO

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: prelazak na islam

Post od Haris » Čet Apr 07, 2011 2:52 pm

Ne misli o koloni. Smatraj da je to jedan, koji poznaje tvoje slabe tačke.

Kada krene na tebe 10 ljudi da te udaraju, prepadneš se više nego kad krene jedan insan.

Zato sama sebi otežavaš time što se opterećuješ brojkom i oni ti potaknu sumnju da ne možeš izdržat i kad ti se uvuče ta misao, oni više i nemaju utjecaja. Ti sama od sebe misliš da ne možeš.

Kaži sebi, ja to hoću, mogu i moram u ime Allaha i radi svog zdravlja.

MAGDALENA
Mlađi član
Postovi: 63
Pridružio se: Sub Apr 02, 2011 8:57 pm

Re: prelazak na islam

Post od MAGDALENA » Čet Apr 07, 2011 2:56 pm

ZNAM DA MORAM ALI I VI SAMI ZNATE KAKVI SU I ŠTA SVE MOGU NAPRAVITI NA MOMENTE ME ZAKOČE DA MI MOZAK NE RADI ILI RADI ONAK KAK BI ONI HTJELI DANAS SAM JEDVA SKORO PA OTPUZALA POPITI VODE TO JE MALO PREVELIKA BORBA ZA MENE SAMU JER SU NAPASNI JAKO NO IZDRŽATI ĆU BOG ĆE MI POMOĆI

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: prelazak na islam

Post od Haris » Čet Apr 07, 2011 3:10 pm

Pa sigurno, moraš biti ubijeđena da nisu jači pa koliko god ih ima. I da ne mogu uraditi ono što zamisle. Da mogu već bi uradili.
Ne mogu ništa, samo se oni najprije stacioniraju u mozak pa ti unose takve misli da ti misliš da ne možeš nešto što možeš.

Iskoristi priliku i kad si ok da radiš terapije, nemoj sam kad te napadne. Kad si ok oni odmaraju, eh i tad ih prži. Nedaj da napune baterije, od 24h dnevno, ti ih pritišći 25h.

Pa će inšaAllah skontati da nema tu hajra osim patnje (za njih). :)

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: prelazak na islam

Post od akhi » Čet Apr 07, 2011 3:50 pm

Namazi se naucenim maslinovim uljem od glave do pete, nece te vise obarati i pritiskati, inshaAllah!

Bolje jos kad bi uradila ovako: vruci cajevi (navedeni prije), tusiranje hladnom vodom, topla kupka (sastojci navedeni prije), mazanje m. uljem, slusanje sure el Beqare, pusti ezan dan i noc.

Odgovori