HITNO!! Potreban savjet

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Sarajka24
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 10:46 am

Re: HITNO!! Potreban savjet

Post od Sarajka24 » Uto Nov 30, 2010 7:54 pm

akhi napisao:Ve alejkumusselam, Harisaga!

Jesi li ti odista uvjeren da je tvoja metoda ispravna? Nekada naveo svojom metodom ljude da pocnu klanjati? Ijednog? Ikada? Neko tvojim sebebom izgovorio sehadet?

Ostavi isprazne rijwci, brate! Uci na pogreskama sebe i drugih da bi nasao pravi metod!

Ja jesam, davno, mashaAllah!

Selam alejkum!
Esselamu alejkum!

Hvala vama na lijepim savjetima i zaista su me rijeci i pomoc koju sam dobila preko ovog foruma razveselile i utvrdile vjeru u Allaha!

A mislim da nije pitanje ko ce koga "nagovoriti da klanja". Svako za sebe. Podrazumjeva se da su vjernici oni koji iskreno klanjaju 5 puta dnevno.

Slazem se sa Harisom da ljudima koji neklanjaju treba dati kao sto kaze "morala" i slast vjere. Ja sam jedna od tih ljudi.

Esselamu alejkum

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: HITNO!! Potreban savjet

Post od akhi » Uto Nov 30, 2010 8:17 pm

Najvaznije je, sestro, reci ljudima na cemu su. Mnogi znaju da je Islam istina, ali nisu muslimani(npr. sejtan l.a.-djelo ga je izvelo iz vjere!)! Djela su koja uz srce i rijec cine covjeka muslimanom!

Nazalost, mnogi gaje lazne nade ubacene u njihova srca od sejtana l.a. kojemu je cilj sto vise nj povuci u propast sa sobom! Zavjetovao je se na ovo!

Tesko je ljudima u ovom vremenu biti dobar jer fale primjei drugih... Cesto covjek rezignira jer shvati da nema niti jednog dobrog vjernika oko sebe-pa, sta veli, ne mora ni on biti! No, svako za se odgovara!

Molim Allaha da se smiluje ljudima i uputi ih na pravi put, amin!

Sarajka24
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 10:46 am

Re: HITNO!! Potreban savjet

Post od Sarajka24 » Pet Dec 03, 2010 4:19 pm

Esselamu alejkum!

Prihvatila sam vas savjet i poslusala ucenje rukije 2 dana za redom zajedno s muzom.
Prilikom prvog slusanja ucenja i muz i ja smo se osjecali ugodno i opusteno.
Ali kad smo drugi dan slusali meni je glava trnila i imala sam osjecaj kao da mi glava raste ogromna i bilo me je puno strah i osjecala sam se nemocna. To je trajalo od prilike 3 minute.

Mislim da sam vidila raznih slika pred ocima ali neznam sta i muz takodjer.

To je odprilike sve

Esselamu alejkum

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: HITNO!! Potreban savjet

Post od Haris » Pet Dec 03, 2010 4:33 pm

Nastoji još par dana tako. Poslije sabaha, u akšam, u vrijeme ikindije i td.

Nekad audio rukja nije dovoljna da se pokažu simptomi, nego je potrebno posjetiti učača.

Allah zna najbolje.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: HITNO!! Potreban savjet

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Dec 15, 2010 1:06 pm

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Dati ime Majke i slike je dati Informacije dzinnu kojeg ta Zena posjeduje,pa taj dzinn dodje u posjetu i vidi u kakavom si stanju,proseta niz tvoje tijelo,pa se vrati svojoj gazdarici te je obavijesti,koliko da trazi,koju vrste hamajlije da ti nacini,koliko dzinna uz tu hamajliju da ti posalje,pa dobijes jos vecu bolest,udaljis se od Allaha subhanehu we te`ala koji ti je vec odredio kada ces imati djecu.Zatrazi da ti Allah oprosti to sto si uradila,i kada budes legla sa svojim suprugom u postelji,uzmite abdest oboje i prije intimne veze neka tvoj muz stavi svoju desnu ruku na tvoju glavu.i neka kaze ovo..Allahumme dzenibni sejtane,we dzinnibi sejtane ma razaktena..jer ovo je dova koja tjera dzinne i sejtane koji se uplicu supruznicima u intimnom odnosu,tako da ce te biti sami bez okruzenja dzinna i sejtana koji koriste ove trenutke ne bili naudili

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

ado2405
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sre Apr 06, 2011 8:25 am

Re: HITNO!! Potreban savjet

Post od ado2405 » Čet Jun 09, 2011 10:11 am

imam slican problem daj molim te posalji mi broj od te zene sto klanja istihare-hvala puno

ado2405
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sre Apr 06, 2011 8:25 am

Re: HITNO!! Potreban savjet

Post od ado2405 » Čet Jun 09, 2011 10:11 am

evo mi moj email ado@schwaz.net

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: HITNO!! Potreban savjet

Post od akhi » Čet Jun 09, 2011 3:07 pm

Procitaj kaninu, MAGDALENINU, Adyaninu
temu, i slusaj predavanja o akidi sa
:..?"#4%.com.
Kreni obavljati namaz.
Da vidi imas li sihr, musliman uci rukju bez
sirka. Gatanje, salijevanje strave, otvaranje
zvijezde, reiki, Tai chi, Torabi, Vasvija,
vefkovi, vidovitost, hamajlije, crveni konci
sa napuhanim cvorovima, bioenergija,
horoskop, ljubavni napitci, kabala,
numerologija, istjerivanje dzina dzinima, klanje zivotinje u necije tudje ime-ne
Allahovo, zecije sape, samanske hamajlije,
tarot, cigansko gatanje, "vidovitost"
sufijskih sejova(taana), gatanje pod izgovorom "klanjanja istihare" (parola stravarki-SIHRIBAZICA!) su SIRK!
Samo Allah Subhane poznaje gajb!

Istihara se klanja jedino ZA SEBE i NIJE GATANJE!

Odgovori