HITNO!! Potreban savjet

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Sarajka24
Posmatrač
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 10:46 am

HITNO!! Potreban savjet

Post od Sarajka24 » Pon Nov 29, 2010 3:53 pm

Eselamu Alejkum!

Prije nekoliko dana sam dobila broj jedne zene koja klanja Istihare. Nazvala sam je i pitala me je za moje ime i ime moje majke. Zatim je rekla da ce klanjati i da je nazovem sutra. Kada sam je nazvala rekla je, da su napravljene sihre razne meni i mojoj familiji.
Zena mi je rekla da joj posaljemo slike posto nismo u Bosni i nemamo mogucnosti da dodzemo do nje.
Strah me je posto mi je zena svast rekla sto nije mogla znati.... a naj vise sam se zabrinula kada mi je rekla da moj muz i ja nemozemo imati dijece sve dok se te sihre ne odklone.

Vjerujem u Allaha dzs i njegovo davanje. Neznam sada kako da postupim i dali da vjerujem u to sta mi ta zena kaze.
Molim vas za savjet kako da postupim.

Senad
Veteran
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Kontakt:

Re: HITNO!! Potreban savjet

Post od Senad » Pon Nov 29, 2010 4:13 pm

Esselamu alejkum

Makni se od te žene, i ako imaju sihiri ona to ne može riješiti. Ne zna ona ništa!

Koji je vaš problem pa ste tražili info kod te žene.?

Esselamu alejkum

Sarajka24
Posmatrač

Post od Sarajka24 » Pon Nov 29, 2010 4:38 pm

Zahvalna sam Allahu dzs. sto sam pronasla ovaj Forum i zahvalna sam za odgovor i savjet.

Nas najveci problem je sto nemamo dijece- a u braku smo skoro 4 godine (ja imam 24 godine a muz 25)
I sa sestrom sa kojom sam se do sada divno slagala... U zadje vrijeme vise ona nije ista osoba koja je bila. Okrenula je glavu od porodice i sasvim se cudno ponasa.
Pricajuci rodici svoje probleme ona mi je dala broj te zene koja je navodno i njenog brata
"lijecila".
Do sada nikada nisam razmisljala o sihru ili slicnim stvarima. Jednostavno sam se uvjek pouzdala u Allaha dzs. i dalje to radim.
Vjerujem da sejtan postoji. Neznam kome da se obratim da "saznam" dali su sihire u pitanju. Ili sta sama da ucinim u vezi toga?

Allah vas nagradio

Sarajka24
Posmatrač

Post od Sarajka24 » Pon Nov 29, 2010 4:40 pm

Sarajka24 napisao: Allejku mu sellam
Zahvalna sam Allahu dzs. sto sam pronasla ovaj Forum i zahvalna sam za odgovor i savjet.

Nas najveci problem je sto nemamo dijece- a u braku smo skoro 4 godine (ja imam 24 godine a muz 25)
I sa sestrom sa kojom sam se do sada divno slagala... U zadje vrijeme vise ona nije ista osoba koja je bila. Okrenula je glavu od porodice i sasvim se cudno ponasa.
Pricajuci rodici svoje probleme ona mi je dala broj te zene koja je navodno i njenog brata
"lijecila".
Do sada nikada nisam razmisljala o sihru ili slicnim stvarima. Jednostavno sam se uvjek pouzdala u Allaha dzs. i dalje to radim.
Vjerujem da sejtan postoji. Neznam kome da se obratim da "saznam" dali su sihire u pitanju. Ili sta sama da ucinim u vezi toga?

Allah vas nagradio

Haris
Veteran
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Kontakt:

Post od Haris » Pon Nov 29, 2010 5:16 pm

Možeš i ti klanjat istiharu. U pravilu istihara se i klanja za sebe. Kad nas nešto muči, ili smo u nedoumici itd., pa želimo da nam Allah da neki znak, odgovor na ono šta nas muči.

http://www.lijecenje-kuranom.com/teksto ... hara-namaz

Znakovi po kojima se raspoznaje sihirbaz
Kod koga se nađu neki od slijedećih znakova, znaj da je on sihirbaz bez ikakve sumnje.

To su ovi znakovi:

1. Raspituje se o bračnim podacima roditelja bolesnog.
2. Uzima privatne bolesnikove stvari kao što su (odjeća, maramice, kapa itd.)
3. Ponekad zahtijeva da mu se dovede životinja određenih osobina i da se zakolje, bez spominjanja Allahovog imena. Ponekad njenom krvlju namaže bolesna mjesta ili baci žrtvu na pusto mjesto.
4. Piše talismane (vradžbine, zapise).
5. Uči čarolije i izgovara nerazumljive talismane.
6. Daje bolesniku zapise koji se sastoje od četverouglova na kojima su slova i brojevi.
7. Naređuje bolesniku da se izdvoji od ljudi jedan određen period, boraveći u sobi u koju ne ulazi sunčeva svjetlost.
8. Ponekad traži od bolesnika da se ne pere vodom jedan određen period, uglavnom 40 dana, a ovaj znak upućuje na to da se radi o džinu kršćaninu koji služi sahira.
9. Daje bolesniku stvari koje će zakopati u zemlju.
10. Daje bolesniku papire koje će spaliti i nakaditi se njima.
11. Priča nerazumljivim govorom.
12. Ponekad sihirbaz obavještava bolesnika o njegovom imenu, imenu grada iz kojeg je i o problemu zbog kojeg je došao prije nego mu ovaj i saopšti to.
13. Piše bolesniku isprekidana slova na papir (zapis) ili na posudu od grnčarije bijele boje a onda naređuje bolesniku da to rastapa i pije.

Ovdje nije navedeno pitanje za ime roditelja i traženje slike, ali svakako se podrazumijeva.

Senad
Veteran
Kontakt:

Post od Senad » Pon Nov 29, 2010 5:33 pm

Sarajka24 napisao:Zahvalna sam Allahu dzs. sto sam pronasla ovaj Forum i zahvalna sam za odgovor i savjet.

"lijecila".

Allah vas nagradio
Esselamu alejkum

Da li ste se obadvoje podvrgli nalazima ? Šta kažu nalazi kod doktora?,

Ti ćeš najbolje sama sebi pomoći. Pokušaj da se testiraš rukjom d a se vidi imali koji simptoma pa nam javi,, http://www.lijecenje-kuranom.com/audio .

MOje je mišljenje da bi trebali napraviti jednu sveobuhvatnu terapiju što se tiče tog problem. KAda kažem , sveobuhvatnu terapiju podrazumijevam ,POslanikovu a s. medicinu ,apiterapiju ( neizostavno matičnu mliječ i propolis ) nutricione sastave posebno ulje ćurokota i još neke plodove. Ako nigdje ne nađete pčelinje proizvode, možete kod mene, ja to radim profesionalno linijski i namjenski. http://www.pcelarstvo-nahl.com/forum/vi ... .php?id=14
http://www.pcelarstvo-nahl.com/pcelinji_proizvodi.php

Testiraj se pomogućnosti i muž pa namjavi rezultate pa će mo dalje sa preporukama

Esselamu alejkum.

Sarajka24
Posmatrač

Post od Sarajka24 » Pon Nov 29, 2010 10:01 pm

Esselamu alejkum!

Hvala na brzom odgovoru! Zaista su nas obradovale vase rijeci i lijepi savjeti! Neka vas Allah nagradi!

Prve prilike ce mo zakazati termin kod doktora da vidimo jeli sve u redu, insAllah.

Brine me sto sam toj zeni poslala slike! Neznam da li ih ona moze zloupotrebiti???

U svakom slucaju cu insAllah klanjati istihare i trazit pomoc od Allaha.

Esselamu alejkum

Senad
Veteran
Kontakt:

Post od Senad » Pon Nov 29, 2010 11:26 pm

Sarajka24 napisao:Esselamu alejkum!

Hvala na brzom odgovoru! Zaista su nas obradovale vase rijeci i lijepi savjeti! Neka vas Allah nagradi!

Prve prilike ce mo zakazati termin kod doktora da vidimo jeli sve u redu, insAllah.

Brine me sto sam toj zeni poslala slike! Neznam da li ih ona moze zloupotrebiti???

U svakom slucaju cu insAllah klanjati istihare i trazit pomoc od Allaha.

Esselamu alejkum
Eselamu alejkum

Što se tiče slika zaboravi to ,ne zna ta žena ništa ,,, da zna valjda bi sebi prvo obezbjedila loto i bingo . Ne se sikirat. Pokjanje i nevraćat se više tim uslugama. Dovoljna ti je tvoja konekcija s Uzvišenim ,Plemenitim Gospodarom svih Svjetova

Uradite detaljne nalaze,obavezno spermogram, ti obrati pažnju na eventulane ciste,zakrčenje jajovoda, koje može dolaziti od hlamidije, onda endometrioza,, uradite detaljno sve, obratiti pažnju na hormanalne poremećaja.
Kada sve sagledate nemoj te se zalijetati, bitno je tačnu diagnozu utvrditi, INšaAllah svi ti problemi mogu se riješiti premanentnom primjenom Poslanikove a.s. medicine, apiterapija, fitoterapija, nutricioni savjeti. Sretno pa nam javi šta ima.

Esselamu alejkum

akhi
Stari član
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Kontakt:

Post od akhi » Uto Nov 30, 2010 1:54 pm

Lijek je samo od Allaha swt! Zato, popravljajte svoje stanje u vjeri! Bez svih pet farz namaza niste vjernici po konsenzusu svih mezheba! Ucite o vjeri sa strance :..?"#4%.com. Imate dosta literature u download, kutubhana sekciji.

Naravno, idite ginekologinji i urologu na pregled ako niste! Farz je traziti lijek!

ZENE KOJE KLANJAJU ISTIHARE PO NARUDZBI SU SIHRIBAZICE!

Haris
Veteran
Kontakt:

Post od Haris » Uto Nov 30, 2010 2:53 pm

Čekaj brate akhi, prvo eselamu alejkum.

Lakše malo upadaj. Pokuca se. Ti odmah pa kjafirima prozivaš sve. Daj malo upute i morala ljudima da izdrže problem. Ti možda i ne znaš kako je to kad te pritisnu pa ti sve čine mrskim i mrsko ti klanjat namaz. Hvala Bogu ako ne znaš i nisi osjetio, al malo razmisli kako je.

Stoji to da je razlika između vjernika i nevjernika namaz, po hadisu. Ali nemoj tako napadat, Allaha ti.

akhi
Stari član
Kontakt:

Post od akhi » Uto Nov 30, 2010 3:02 pm

Ve alejkumusselam, Harisaga!

Jesi li ti odista uvjeren da je tvoja metoda ispravna? Nekada naveo svojom metodom ljude da pocnu klanjati? Ijednog? Ikada? Neko tvojim sebebom izgovorio sehadet?

Ostavi isprazne rijwci, brate! Uci na pogreskama sebe i drugih da bi nasao pravi metod!

Ja jesam, davno, mashaAllah!

Selam alejkum!

Haris
Veteran
Kontakt:

Post od Haris » Uto Nov 30, 2010 3:12 pm

Pitam ja tebe isto:

Jesi li ti odista uvjeren da je tvoja metoda ispravna? Nekada naveo svojom metodom ljude da pocnu klanjati? Ijednog? Ikada? Neko tvojim sebebom izgovorio sehadet?

:)

Nisam mislio na tu vrstu upute. Ne upućuješ ni ti, ni ja. Ja evo ostavljam isprazne riječi i trudim se da pomognem sestri.

Svako dobro.

IslamSunni
pisem pomalo
Pridružio se: Pon Nov 01, 2010 9:31 pm

Post od IslamSunni » Uto Nov 30, 2010 3:51 pm

moja draga osoba iz familije je htijela da da datum mog rodjenja nekom njihovom poznaniku koji to kao nekako kroz Kur'an pogleda o cemu se radi, ona kaze da je to mistika i da je on to studirao, naplacuje to 150eura....

ja znam samo da je zabranjeno davati te informacije, kao imena majke, oca, datume rodjenja i ostalo, tako da ja tu opciju ne zelim uzeti u obzir!!!

akhi
Stari član
Kontakt:

Post od akhi » Uto Nov 30, 2010 4:21 pm

Izgovarali su sehadet, vracali se namazu, mashaAllah!

Brate, uci od iskusnijih!

Sarajka24
Posmatrač

Post od Sarajka24 » Uto Nov 30, 2010 7:51 pm

akhi napisao:Ve alejkumusselam, Harisaga!

Ostavi isprazne rijwci, brate! Uci na pogreskama sebe i drugih da bi nasao pravi metod!

Ja jesam, davno, mashaAllah!

Selam alejkum!
Esselamu alejkum!

Hvala vama na lijepim savjetima i zaista su me rijeci i pomoc koju sam dobila preko ovog foruma razveselile i utvrdile vjeru u Allaha!

A mislim da nije pitanje ko ce koga "nagovoriti da klanja". Svako za sebe. Podrazumjeva se da su vjernici oni koji iskreno klanjaju 5 puta dnevno.

Slazem se sa Harisom da ljudima koji neklanjaju treba dati kao sto kaze "morala" i slast vjere. Ja sam jedno od tih ljudi.

Esselamu alejkum

Odgovori