zaspala dok sam slusala rukju?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
emira
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Uto Maj 30, 2006 7:22 am

zaspala dok sam slusala rukju?

Post od emira » Sub Jun 10, 2006 3:03 pm

Nekoliko sam puta vec preslusala rukju, i kao da sam gubila svjest. Nisam skroz zaspala, jer sam i dalje cula ucenje ali nisam ni bila pri sebi. Dali neko zna jeli to znaci da nije nesto uredu??

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Sub Jun 10, 2006 9:30 pm

otprilike ukazuje da imas problme,jer
na taj nacin dzinni lakse podnose rukju, tj sto uspavaju osobu dok slusa kur'an

emira
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Uto Maj 30, 2006 7:22 am

Post od emira » Ned Jun 11, 2006 6:35 pm

dali znas kome bi se mogla obratiti u holandiji, da lijeci kuranom a ne ostalim zabranjenim nacinima?

mesha
Mlađi član
Postovi: 196
Pridružio se: Čet Sep 02, 2010 4:14 pm

Re: zaspala dok sam slusala rukju?

Post od mesha » Sre Sep 08, 2010 4:42 pm

U ime Allaha Milostivog, Samilosnog,
ja skoro vazda zaspim, cim se opustim i zazmirim - zaspim.
I onda se probudim, pa se osjecas...kao kad te neko prepadne jako, boli u prsima, steglo, skupio te neko i cuva ti srce u saci, treses se iznutra, preplasen...e, tako se osjecam..evo i sad se to desilo.
Nista, hajmo ponovo...pa cemo vidjet ko je tvrdoglaviji, ja il on :-)

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: zaspala dok sam slusala rukju?

Post od Haris » Sre Sep 08, 2010 5:27 pm

Bra'o. Pametniji popušta :P

Desi se i meni zaspim, al ima tu i umora.

hurma
Mlađi član
Postovi: 115
Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 1:52 am

Re: zaspala dok sam slusala rukju?

Post od hurma » Pon Sep 27, 2010 5:55 pm

mesha ne daj se, zaspem i ja ali ne kod rukje nego kad slusam "EL-Bekara", samo ti njega muci

mesha
Mlađi član
Postovi: 196
Pridružio se: Čet Sep 02, 2010 4:14 pm

Re: zaspala dok sam slusala rukju?

Post od mesha » Uto Sep 28, 2010 6:08 am

Ma muci i on mene, sto preko mene samog sto preko zene, pa imas dzehennem u prsima i u kuci....sad imam osjecaj da mi se neke stvari na koje sam se zgrazao kad su ih drugi cinili - vracaju, kao da sam ja kriv za njihove grijehe pa ono eto i tebi sad...bolje mi je da mi niko nikad nista ne kaze kako mu je, jer imam osjecaj da se meni sve vraca.Al ko sto rece 34rzerz, ovaj svijet je tamnica za vjernika, sve je ovo iskusenje da se vidi kako cemo se ponasat, sta trebam na sebi jos popravit, kolika je snaga mog imana. Pa ako i nije dobra, neka mi je Allah svt zamijeni cestitijom i boljom. Amin.
nije mi dobro...trudim se da saburim i da odagnam zle misli, slutnje...od ljudi nema nikog da pomogne, ko sto rece Ibrahim a.s. i ne treba mi pomoc od stvorenja, treba se uzdat u Allaha svt. Lahko je sve pricat, pisat...al kad stisne, ko sto je mene sada...e, na muci se poznaju junaci.
Bice sta Allah svt bude htio da se desi i covjek se treba pomiriti sa tim, ne dat sejtanu l.a. da se nasladjuje, iako bitka traje do kraja zivota, neka gad l.a. bude porazen. amin.

hurma
Mlađi član
Postovi: 115
Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 1:52 am

Re: zaspala dok sam slusala rukju?

Post od hurma » Uto Sep 28, 2010 11:37 pm

amin na te tvoje dove
evo mene opet. rekla sam ni meni nije dobro, a sto kazes za zenu, tako jadan i moj muz sa mnom, sta se sve nagleda, boji se sad ostaviti me samu kod kuce, kaze da ne izludim ne daj Boze. Jeste, samo Allah dragi nam moze pomoci, pa insanu je nekako lakse kad s kim razmjeni misljenje , neko ko prolazi kroz isto i razumije. zikr mome podstanaru plaho smeta, "El-Bekare'' ne gasim, rukju slusam i radila sam dovu koju sam procitala u "Kuranska Hamajlija''. e to mu se nikako nije svidilo, dobro me izrazvlacio i na plac natjero, poslje toga sam bila isto da me voz pregazio, ali sam mogla bar disati. ne daj se, muci ga i dalje, ja bih ga mucila da mogu i dan i noc.i shvatam kako se osjecas, isto mi je bilo, ali ustraj

Odgovori