"Pucanje" zidova

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: "Pucanje" zidova

Post od elma np » Pet Okt 01, 2010 4:49 pm

hurma napisao:draga elma potpuno se slazem sa tobom. Allahova volja je bila da mi se ovo desi, da me opomene i na pravi put uputi, Allaha molim da me i izlijeci i da mi da strpljenja i snage dok prolazim kroz ovo. i hvala Allahu i na ovome jer mi je otvorio oci i na pravi put ukazo, jer kao sto rekoh bila sam pocela vjerovati i slusati sve sta ta osoba kaze, uvjek mi govorila protiv pojedinih ljudi, a ustvari ti ljudi koji toj osobi idu na zivce JESU pravi vjernici,to tek sad vidim. i tacno je sihirbaz moze biti svako samo treba biti glup toliko da mu je dunjaluk drazi od onoga svijeta, da ima pokvarenu, ljubomornu, zavidnu i zlobnu dusu. citam nedavno i kaze ovako nekako slicno'' ko fali pretjerano nekoga, a da pri tome ne spomene Allahovo ime, glavu mu je otkino'' i to mi se desavalo, hvalili me oni koji nisu trebali, to znam sigurno. ali Allahovom voljom i ovo ce proci, i bolje da me kusa i kazni na ovome svijetu. citala sam da je zena za vrijeme Muhameda a.s. trazila od njega da je izlijeci od padavice, a on joj reko'' ili ces se strpiti, pa ces u Dzennet, ili da te izlijecim" a ona mu rekla ''STRPICU SE". da nam Allah dragi svima dadne snage i strpljenja. AMIN
selam,ma bice sve u redu,i ja sam bila pod sihrima godinama,ali vremenom ojacam,hvala Allahu na iskusenju,neke osobe postanu cvrsci muslimani a neke odlutaju jos vise pa idu kod sihirbaza.nemoj mnogo razmisljati o sihru,koristi terapiju med,voda,ulje uvek,ma citav zivot,nista gore nece biti,zikri cesto,namaze na vreme klanjaj,oteraj tracare i sihirazice iz svog zivota,nikom nemoj govoriti o sebi i svojoj porodici,to ostaje izmedju tebe i muza i dece,najbolja ti je prijateljica tvoja cerka a i ti njoj,jer kazes da imas decu pa pretpostavljam da imas cerku :D :P devojcice su sladje od decaka :P,i tako,samo glavu gore i nastavi ziveti bez stresa,briga itd.

Odgovori