Molim za HITNU POMOC!!!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
edina1985
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Apr 04, 2010 7:00 pm

Molim za HITNU POMOC!!!

Post od edina1985 » Ned Apr 11, 2010 1:34 pm

Esselamu alejkum,

nadam se da mozete nekako pomoci, problem je ovaki: ja sam sa mojim muzem skoro 2 godine u braku i brak je pred Allahom dz.s spojen tj. mi smo serojatsko vjencani.
Prvo da spomenem da mi zivimo u Njemackoj, ovde sam ja od moje 9 godine, muz mi je ovdje rodjen.Moj muz i njegovi roditelji su veoma pobozni ljudi, a on u zadnje vrijeme neklanja nikako samo od dume do dzume, a i ja sam iz jedne islamske Famelije, posjecala sam Mejtef, naucila citati Kur`an a i znam da klanjam ( mada sam u zadnje vrijeme malo napustila al opet se natjeram da klanjam a tobe jarrabi ko da mi nesto nada, a kad klanjam osjecam mir u dusi i bas mi lijepo) itd. Nego moj problem ja ovakav: kako smo u braku ove gotov 2 godine, ja i moj muz se svadjamo 90% vremena kako smo u braku, nema hefte da se neposvadjamo i to me toliko muci, ja mu uvjek nudim mir ( da se pomirimo) , a on to odbija i dalje me provocira.
Moj muz je po mom smislu pogresno odgojen, ne sto se tice vjerskih propisa nego sto se tice ponasanja u drustvu ili kad nam musafiri dodju: nezna gotov nikako bosanski da prica i kad ga zamolim on to na kratko primi, osim toga je veoma sutljiv, uvjek kada nam musafiri dodju, nezna nikako da razgovara sa narodom samo suti i gleda tv, a mene bude stid mislit ce narod na nije normalan i na to ga ljiepo pomenem da promjeni a on nikad nista da primi od mog savjeta.Nego to je manje vise, nego moj nagtezi problem je da je moja svekrva bila kod nekog hodze ( zove se Asan Ismailovski) ovde u njemackoj i da je se ljecila, ona je pitala i za nas rakao joj je da ja na nama veliki sihr i da sto brzo dodjemo.ja sam meni se cini sve procitala sto se pise o sihrama na strani: lijecenje kurànom.com osim toga sam se takodje informisala na strani: n-um.com, pa sam se odlucila da odem nekome u njemackoj, ali neznam kome da se obratim???Ja sam mom muzu i prije nego sto je svekrva isla tom cojku sto lijeci rekla da su na njemu mozda sihre, jer brate meni se cini on bez svadje nemoze da zivi, sad pa sad se naljuti i onda po heftu neprica samnom. Citala sam one simtome opsihreni osoba i nasla sam sebe u onoj sekcija kad mi je spolin odnos sa mojim muzem gadan ( halalite ovaj izraz) i da ga vise mrzim nego sto volim u stanju svadje. muz mi ima jos vise simptoma al brate kad mu ja to napomenem on odma ide da se svadja samnom. Ja smatram da ja nisam obsihrena ( a Allah najbolje zna ), jer ja sebi tu mrznju opisujem samo kad me on nervira i nece da prihvati moje savjete kao da prica metarnji jezik i da je raspolozan kad mu gosti dodju. Ja veoma volim da sam u drustvu i da nam neko dodje u goste, uvjek sam dobrodosla u drustvo i imam osjecaj da me narod voli, jer sam uvjek vesela i raspolozna, a moj muz nije takav, on izbjegava narod a i narod meni se cini ne daje mnogo na njegovo prisutsvo u drustvu, zbog toga sto je veoma sutljiv. On se protivi sada posle neke svadje da ide hodzi i opet smo u svadji, nemam vise strpljenja jer niko nezna o mojim zivotu sa takvim muzem osim moji roditelji i oni mi kazu da saburim, al ja vise nemogu ovako izdrati.

Nego da vas pitam dali poznajete nekog u Njemackoj ko ispravno lijeci Kur`anom i ko nije sihirbaz, toga me najvise strah. Ja nemogu cekati do odmora ljetos kad dodjemo u BiH da se lijecimo, jer mi je svaki dan u svadji uzasan!!!

Hvala vam unaprijed na pomoci i nek te Allah nagradi dzennetom.

Esselamu alejkum

sestra Edina

Odgovori