Bojim se samoce i Bozije kazne

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Ivanka 99
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Pon Jan 11, 2010 7:31 pm

Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Ivanka 99 » Uto Feb 16, 2010 9:19 pm

Imam veliki problem. Zivim u Minhenu a rodjena sam u BiH. Dolazim iz mijesane familie. Nas jezik ne govorim vec 19 godina pa mi teze pada da se izrazim. Molim da mi oprostite i izvinjavam se unaprijed.

Dozivjela sam veliku nesrecu zbog koje i dan danas patim. Imam simtome kao i ostali narod koji su slicno dozivjeli: gusi me u prsima da ne mogu zrak da dobijem, Srce me boli i ubrzano radi...Radim 10 - 13 sati dnevno a nemam nista, uvijek se nesto desi da novci nestanu.

Prije 7 godina moja rodjena sestra me nagovorila da me odvede jednoj zeni ( Hajra) u Graz da je ta zena rekla da je meni napravljeno. To je bilo za vrijeme Uskrsa.
Nisam zeljela da sa tim stvarima posla imam ali sam ipak otisla jer sam probleme sa zdravljem i u braku imala.
Kad smo dosle kod te zene prvo me provukla kroz nekakav krug sa negativnim slikama 3 puta( zlo oko, mrtva glava, noz, pistolj, mac....).
Kada sam je pitala zasto je na tome sve tako nesto lose ona rece - da te od zla cuva. Imala sam veliki strah. Gledala je ona i u neku crnu knjigu. Dala mi vodu koja je vec bila pripremljena za mene da se sa tom vodom perem 30 dana ( lijeva ruka - desna noga i obrnuto i po licu), da poprskam po stanu sa tom vodom. Dala mi je i secer i rekla da na to stavim svoje krvi i dam covjeku u kafu i rekla da cemo imati lijepi zivot i da cemo dijecu imati i da ce on za mene sve da uradi.I flasu ulja mi je dala da odnesem i stavim pred Crkvu kao da mi sve podmazano ide.
Ja sam bila nekako zanesena ali pred svijesti pa sam mislila kad ja dodjem kuci sve cu ja da bacim jer mi je sve nesto cudno bilo i imala sam los osjecaj.

Posle sam bila kod moje setre u stanu a ta zena je navodno ucila- molila za mene preko noci. Tu noc sam mislila da cu da poludim od straha. Stalno me pratile neke crvene oci i zena u crnom slajeru iznad mene koja me plasila- kao vjestica. Ustala sam i nisam smjela da zaspem.
Slijedeci dan je ona dosla kod moje sestre i opet me kroz taj krug provuce 3 puta prije nego sto cemo mi nazad za Minhen. Kada me sestra nazad vozila meni je bilo jako lose, tresla sam se po cijelom tijelu a kada smo pauzu pravile nisam mogla normalno niti da hodam, nego kao pijana. Moja sestra nista nije reagovala. Iskreno receno nisam veliku sumnju imala jer nema razloga, nije bilo problema izmedju nas.
Kada smo kuci dosle ona je ostala par dana da ja sve pravilno napravim kako je receno, kao da je znala sta sam ja planirala.I u stanu me opet kroz taj krug 3 puta provuce. Mislim da je to vraziji krug bio.

Prvo zlo je bilo da je mene moj covjek napustio, nakon 9 godina braka. Meni nije bilo nikako dobro. Plakala sam dan i noc i mislila da ce da me prekine, na sve cetiri sam po stanu hodala jer me toliko tusilo a nemam nikoga u to vrijeme niti posla jer sam dvije nedjelje prije Uskrsa ostala bez posla.
Za godinu dana sam smrsala 9 kg. a i lice mi se promijenilo, kao da sam ostarila. Ta zena je rekla da meni moj covjek nece vjerovati . Tako je i bilo on meni niti dan danas nista ne vjeruje. Dodje samo kad mi pomoc treba.Sesra mi je priznala da su oni mog covjeka od mene poslali da on nije za mene. Onda mi je bilo jos gore.U ovom stanu vidim cesto neku maglu a ja kada nekoga gledam ko da tu osobu ne vidim.
Rastala sam se nakon 5 godina jer vidim da on mene vise ne zeli i da nece nazad da je sve unisteno. Samo dusmane imam i narod da nesto hoce od mene. Puno i dobro radim ali nisam priznata.

Prije godinu dana dodjem ja sebi i oporavim se. U to vrijeme upoznam covjeka kojem sam se ja svidjela a i on meni- covjek mojih djevojackih snova. Bio je dobar prema meni i zivot sa njim je tako lijep bio da moze svako da pozeli i da mu pozelim, ali samo prva 2-3 mjeseca. Onda se to zlo vrati. Meni nije bilo dobro,smrsala sam vise nego prije. Zelio je dijete a ja nisam mogla da zanesem. Stim su pocele svadje, da me udara, vara sa vise zena. Sve u toku jedne godine.Prekinula sam tu vezu teskog Srca i jako sam zalosna i tuzna zbog rastanka.

Naisla sam na samolijecenje Kuranom. Iz interneta sam izvadila potrebne molitve pa pokusavam sa vodom, uljem i medom da sebi pomognem- olaksam.Ja molim samo nocu jer danju nemam vremena.
Jeli to u redu? Moze li meni iko da pomogne da mi kaze sta je meni napravljeno?
Pozdravljam i zahvaljujem

Esselamu alejkum

senci
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od senci » Sre Feb 17, 2010 6:38 pm

We alejkumu selam.

Draga ivanka, vrlo mi je žao što prolaziš kroz teške trenutke. Ali hvala Allahu dž.š. došla si do pravog foruma, gdje ti moremo sigurno pomoći. Za početak da ti kažem, da toj ženi što si išla je sihirbaz. Znači osoba koja će da ti uradi sihir, osoba koja je nevjernik, osoba koja suradjuje sa zlim šejtanima i džnima.

E sad u tom trenutku to nije važno kuda si išla. To što se bojiš, to te uznemiravaju prokleti šejtani i džini. Svi ti simptomi ukazivaju na to. Neznam koliko si upućena u islamsku vjeru. Po tome da si navela, da se moliš samo naveče nerazumijem, dali klanjaš ili ne. Najprije da te malo razveselim i da ti kažem, da nisi jedina koja imaš takve probleme. I sam sam ji imao nedugo nazad, pa sam uz pomoć foruma i uz pomoć dobri ljudi došao na pravi put i započeo ako se mogu tako izraziti novi život.

Najvažnije što moreš sad da uradiš je to da ako imaš šta od te žene da spališ i da uz to učiš Fatihu i Euzu te Bismilu. Nesmije ti ostati ama ništa od te žene. To ti je prva zadaća. Druga zadaća je da se smiriš i da rečeš sama kod sebe da je sad kraj toga i da hoćeš da ideš na pravi put i da započneš bolji život. A to ćeš steći samo uz Islam. Počni da klanjaš. Znam da je teško raditi i obavljati namaz. Za početak si daj cilj jutarnji sabah namaz i večerni jacija namaz. Ostale namaze moreš da naklanjaš, samo farz. U vrlo kratko vrjeme ćeš jedva čekati da dodjes kući i da počneš klanjati.

Rekla si da puno radiš i da nemaš ništa te da novci brzo nestanu. To je vječiti problem kod nas sviju. Ali pazi, nikad ti nemore biti najgore. Sjeti se djece u Nigeriji kod koji je imetak ono što imaju na sebi, znači ništa. Što se tiče novca netroši u ono što ti nije nužno. Neznam koji posao obavljaš, ali Njemačka je velika država sigurno se more naći bolji posao od tog što radiš.

E sad treća zadaća je koja je vrlo bitnog značaja jeste to, da odeš pravom lječniku koji lječi pomoću Kur'ana, lječenje se zove rukja. Tome insanu netrebaju nikvi krugovi ni zapisi niti bilo kakve čarolije. To je čist način lječenja. Neznam dali ima učača rukje u tvojoj blizini. Moreš i da se obratiš na kakvu islamsku zajednicu u Njemačkoj pa da tamo pitaš. Budi oprezna kod koga ideš. Ako budeš koga našla prvo se raspitaj koje, šta je napiši i na ovaj forum, pa ćemo možda skupa vidjeti dali je to ispravna osoba.

Za kraj, da ti kažem neboj se ti prokleti šejtana i džina. To jim je zadaća da uništavaju nas insane i da nas vode na krivi put, da nas uznemirivaju, da nam otežavaju život. Imaj vjeru u Allaha dž.š. jer on sve more i inšAllah doći ćeš na pravi put.

Esselamu alejkum.

senci
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od senci » Sre Feb 17, 2010 6:47 pm

Upravo sam pročitao na poučne priče, da si tamo pisala isto ali si tamo navela da nisi muslimanka. Što znači, da ćeš možda malo teže razumjeti ovaj moj prošli odgovor. Nisam pristojan niti imam pravo, da ti govorim da promjeniš svoju vjeru ali svakako znaj da je Islam jedina prava vjera.

Normalno, da će to reći svak za svoju vjeru. Ali islam kao vjera, za razliku od ostali vjera priznaje sve druge vjere. Znači u našoj svjetoj knjizi Kur'an je objavito, da sve knjige koje su bile prije Kur'ana da su od jedinog i jednog Boga to je Allah dž.š. Kroz vrlo dugo stoljeća ljudi su npr. u katoličkoj vjeri dopisivali, izmenjivali i neznam šta još radili od svjeti knjiga, samo za svoj interes. Ali Kur'an gleda negleda na taj interes, nego interes da se vjeruje u jednog Boga i da se samo njemu obraćamo a ne nekim kipovima ili slično.

Ovako kada čujem ljude katolike kada kažu da je Isuz ili Isa a.s. Bog neuzbillah, meni je to vrlo smješno. Kako more biti Bog osoba, koje je rodjena, koja je bila iz mesa i iz krvi ko svi ostali ljudi. Već tude ako imaš imalo logike znaš da je to nemuguće. Neću da sad ulazim u ovu tematiku, šta hoću da kažem je to, da primi Islam neboj se ničega i samo uz Islam ćeš imati ako Bog da bolji život.

Neka te dragi Allah dž.š. usmjeri na pravi put i neka nas spasi od prokleti šejtana. Amin.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Senad » Sre Feb 17, 2010 6:59 pm

Dozivjela sam veliku nesrecu zbog koje i dan danas patim. Imam simtome kao i ostali narod koji su slicno dozivjeli: gusi me u prsima da ne mogu zrak da dobijem, Srce me boli i ubrzano radi...Radim 10 - 13 sati dnevno a nemam nista, uvijek se nesto desi da novci nestanu.
Prije 7 godina moja rodjena sestra me nagovorila da me odvede jednoj zeni ( Hajra) u Graz da je ta zena rekla da je meni napravljeno. To je bilo za vrijeme Uskrsa.
Kad smo dosle kod te zene prvo me provukla kroz nekakav krug sa negativnim slikama 3 puta( zlo oko, mrtva glava, noz, pistolj, mac....).


Kada sam je pitala zasto je na tome sve tako nesto lose ona rece - da te od zla cuva. Imala sam veliki strah. Gledala je ona i u neku crnu knjigu.

Dala mi vodu koja je vec bila pripremljena za mene da se sa tom vodom perem 30 dana ( lijeva ruka - desna noga i obrnuto i po licu), da poprskam po stanu sa tom vodom.

Dala mi je i secer i rekla da na to stavim svoje krvi i dam covjeku u kafu i rekla da cemo imati lijepi zivot i da cemo dijecu imati i da ce on za mene sve da uradi
I flasu ulja mi je dala da odnesem i stavim pred Crkvu kao da mi sve podmazano ide.

Ja sam bila nekako zanesena ali pred svijesti pa sam mislila kad ja dodjem kuci sve cu ja da bacim jer mi je sve nesto cudno bilo i imala sam los osjecaj.
Posle sam bila kod moje setre u stanu a ta zena je navodno ucila- molila za mene preko noci. Tu noc sam mislila da cu da poludim od straha.

Stalno me pratile neke crvene oci i zena u crnom slajeru iznad mene koja me plasila- kao vjestica. Ustala sam i nisam smjela da zaspem.
Slijedeci dan je ona dosla kod moje sestre i opet me kroz taj krug provuce 3 puta prije nego sto cemo mi nazad za Minhen. Kada me sestra nazad vozila meni je bilo jako lose, tresla sam se po cijelom tijelu a kada smo pauzu pravile nisam mogla normalno niti da hodam, nego kao pijana. Moja sestra nista nije reagovala. Iskreno receno nisam veliku sumnju imala jer nema razloga, nije bilo problema izmedju nas.

Kada smo kuci dosle ona je ostala par dana da ja sve pravilno napravim kako je receno, kao da je znala sta sam ja planirala.I u stanu me opet kroz taj krug 3 puta provuce. Mislim da je to vraziji krug bio.

Prvo zlo je bilo da je mene moj covjek napustio, nakon 9 godina braka. Meni nije bilo nikako dobro. Plakala sam dan i noc i mislila da ce da me prekine, na sve cetiri sam po stanu hodala jer me toliko tusilo a nemam nikoga u to vrijeme niti posla jer sam dvije nedjelje prije Uskrsa ostala bez posla.

Za godinu dana sam smrsala 9 kg. a i lice mi se promijenilo, kao da sam ostarila. Ta zena je rekla da meni moj covjek nece vjerovati . Tako je i bilo on meni niti dan danas nista ne vjeruje. Dodje samo kad mi pomoc treba.Sesra mi je priznala da su oni mog covjeka od mene poslali da on nije za mene. Onda mi je bilo jos gore.U ovom stanu vidim cesto neku maglu a ja kada nekoga gledam ko da tu osobu ne vidim.


Prije godinu dana dodjem ja sebi i oporavim se. U to vrijeme upoznam covjeka kojem sam se ja svidjela a i on meni- covjek mojih djevojackih snova. Bio je dobar prema meni i zivot sa njim je tako lijep bio da moze svako da pozeli i da mu pozelim, ali samo prva 2-3 mjeseca. Onda se to zlo vrati. Meni nije bilo dobro,smrsala sam vise nego prije. Zelio je dijete a ja nisam mogla da zanesem. Stim su pocele svadje, da me udara, vara sa vise zena. Sve u toku jedne godine.Prekinula sam tu vezu teskog Srca i jako sam zalosna i tuzna zbog rastanka.

Naisla sam na samolijecenje Kuranom. Iz interneta sam izvadila potrebne molitve pa pokusavam sa vodom, uljem i medom da sebi pomognem- olaksam.Ja molim samo nocu jer danju nemam vremena.
Jeli to u redu? Moze li meni iko da pomogne da mi kaze sta je meni napravljeno?
Pozdravljam i zahvaljujem
Esselamu alejkum




We alejkumu selam
Mir božiji

Ivanka iz kakvog si mješanog braka( koje religije ), odakle si iz Bosne kako bi ti mogli preporučiti najbližu destinaciju od ispravnih šejhova .

Ivanka moje mišljenje a Allah s.w.t. najbolje zna ti si pod teškim sihirima , kakvi i u kojem obliku za to bi trebala da posjetiš nekog od ispravnih pouzdani šejhova koji se bave ispravnim načinom liječenja Kur'anom,,,,, znači ispravni,,,

Sve gore što sam ofarbao u crveno ,,grozno da ne može biti groznije, ti si bila kod osobe koja te mogla odvesti u smrt. Takva stanja graniče sa ludošću i smrću, dobro je da si ikako živa.....

TA žena je, Allah s.w.t. najbolje zna vještica, da nas Allah s.w.t. sačuva od svakog zla.

Ti si vjerovatno i prije odlazka toj ženi imala na sebi nekakve sihire, još si zakomplikovala svoj život odlaskom kod te žene.

Sve što imaš u stanu od te žene bacaj to, što može da gori zapali, vodu , ulje od te žene u rijeku prosuti, ako imaš haamajlije sve popaliti, Detaljno stan očisti , sve kipove, piramide, figure izbaciti iz stana, sve slike poskidati sa zidova, Sve što ti je sumljivo od poklona koje si dobila pali, bacaj, i sve što ti bude sumljivo od odjeće,predmeta pali i bacaj.

Prije nego ti se daju preporuke gdje da potražiš pomoć ako želiš da odgovoriš na ovo pitanje:

.....kada ti je rekla da mužu daš kocku šećera na kojoj je krv,,, da li je ta krv menstrualna , iz vene ili iz prsta?!

.... da li si učinali to kako ti je rekla sa krvi,? !



preporučio bi ti da što se tiče organizma koristiš med, maslinovo ulje piti i mazati cijelo tjelo,, nađi sebi obavezno matičnu mliječ kao i polen da popraviš organizam, krv, poboljšat imunitet, dosta jesti zlene salate kao i morske plodove,,

Što se tiče duhovnog lijeka morat ćeš posjetit nekog od šejhova koji se bave ispravnim načinom liječenja Kur'anom. Morat ćeš se dobro potruditi da to sve razvališ , I od sad slušaj šta ti srce kaže , sestra na stranu , nemoj da te emotivni dio odvede u belaj, Tvoja sestra nije upućena i ona nezna šta je ispravno a šta ne...

Ivanka 99
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Pon Jan 11, 2010 7:31 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Ivanka 99 » Sre Feb 17, 2010 9:41 pm

Zahvaljujem senadu i senci da su mi odgovorili.
Ja se i sama cudim da jos zivim ali vjerovatno zato sto puno platcem sam prezivjela, poslije placa mi je lakse u srcu.
Moja majka je Hrvatica a oca nisam upoznala, ocuh mi je musliman i dva rodjaka su muslimanke vjencali.
Senad, ti ces da se iznenadis ali ja sam rodjena u derventi.
Rekla mi je da mu dam iz prsta i menstrualnu krv.Stavila sam mozda samo ali niti jedan mili. samo sam dodirnula taj secer ali je na njega djelovalo.
Sto se tice klanjanja, ne znam da klanjam ali po potrebi mogu iz interneta da ucim. Ja sam uvijek govorila da je samo jedan Bog za sve nas, samo narod je to nesto podjelio
kako je kome odgovaralo.
Problem je da ja vec godinu dana nemam pasos, i to ce potrajati jos par mjeseci jer sam u novcanoj krizi.
Mogla sam da se obogatim ali mi je sve unistila. Bila sam otvorila svoju sivaonu ali zena sto mi je prostor iznajmila nije me podnosila, tako da sam morala da napustim.
Mene niko ne podnosi, kao da nesto na sebi imam sto narod odbija iako sam jako dobrog srca i duse.Sada radim iz malog stana a puno kosta a ovaj gdje zivim jos vise.
Da nesto drugo radim ne usudjujem se kao sto rekoh narod me ne podnosi, pa se bojim.
Senade, mozes li da mi kazes sta je mlijecni polen?

Kako da se molim?
Ja imam na njemacki jezik preveden i na Arapski, samo neznam da li pravilno izgovaram - citam kako pise.
Ajetul Kursija, El- Fatiha,Sure, Nas, Ihlas i Felek.
Njih sam molila na vodu ,maslinovao ulje i med.
Koristim i Bismillahi za srce iz Samolijecenja imam jos par koje ne razumijem ali ipak molim.
Znam da ne radim pravilno ali je bolje nego nista a ako vi imate vremena mozda mozete da mi pravilno napisete.
Nemojte da me ismijavate ali ja pokusavam na bilo koji nacin pomoc da nadjem

Esselamu alejkum

senci
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od senci » Čet Feb 18, 2010 7:58 am

Selam alejkum.

Ma niko te neće ismijavati. Ma sad više nije važno kako i šta je bilo i bezveze ulaziti u detalje od ti prokleti ljudi šta rade. Najvažnije je spaljivanje svega toga.
Na ovom linku imaš puno dobri islamski temi, dao sam ti direktan link kako se klanja sabah namaz.
http://www.dzemat-oberhausen.de/pages/e ... hodzic.php

Uzmi ovu knjigu http://bosnamuslimmedia.com/2007/06/18/ ... n-masovic/ , pa je pročitaj. To je ilmihal ili knjiga za vjeronauku. Najbolje da je negdje isprintaš, jer ćeš tako lakše učiti. Nemoj se puno opterećivati nekim detaljima. Sada neka ti je cilj klanjati sabah namaz. Ostalo ćeš ako Bog da u mjesec ili dva sve da naučiš. Gdje je volja tude je i put. A na pravi put ukazuje samo Allah dž.š.

Senad ti je još fino napisao šta trebaš da koristiš za fizičku snagu, pošto si i fizički i duhovno slomljena. To što je naveo je vrlo vrlo dobro. Ali ja ti dajem još jedan savjet, da u čim kraće vrjeme si izboljšaš imunitet. Kupi si ulje ćurekot ili Nigelia sativa. To koristi 2 put dnevno ujtru i naveče po malu kaškicu. Nakon toga popi čašu vode u kojoj je razmućena velika supena kašika meda. Pogotovo sada u ovo zimsko vrjeme je vrlo dobro, da to koristiš.

Na ovom linku si pročitaj o tom vrlo dobrom ljeku. http://vaginalete.bloger.hr/post/ulje-c ... 37643.aspx

Selam alejkum.

Visoko
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 1:53 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Visoko » Pet Feb 19, 2010 6:27 pm

Selam alejkum!
Procitah na ovoj stranici www.n-um.com da u Stuttgardu ima učač rukje, Hamza Subašić se zove a imas FUADA F. SEFERAGIC (POZNAT PO ILAHIJAMA) MINHEN - CAZIN 0038761787018 i Abu Sufian: 01625365432 (Bonn).Probaj stupiti u kontakt sa nekim od ovih ispravno lijece.
Sellam,

Ivanka 99
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Pon Jan 11, 2010 7:31 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Ivanka 99 » Ned Feb 21, 2010 4:39 pm

Selam

Puno vam se zahvaljujem za vas trud da mi pomognete, pa mi suze liju. Nakon toliko godina da sam slucajno na ovaj Forum naisla i da ima Ljudi koji zele da pomognu.
Sve sam nasla i narucila sto ste mi preporucili pa cu se javiti ako bude i kada bude bolje.
Zelim svima zdravlje, srecu i uspjeh!

Esselamu alejkum

Nihad
Mlađi član
Postovi: 109
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 10:10 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Nihad » Pon Feb 22, 2010 12:26 am

Esselamu alejkum

Pitanje za Visoko
Otkud ii informacije da Fuad seferagic lijeci kr'anom Ispravno kad on nije rascistio sa Akidom.Znaci nema ispravnu akidu.Onaj ko nema ispravnu Akidu nije ispravan ljekar,

imas FUADA F. SEFERAGIC (POZNAT PO ILAHIJAMA) MINHEN - CAZIN 0038761787018

Visoko
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 1:53 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Visoko » Pon Feb 22, 2010 9:37 am

Nihad napisao:Esselamu alejkum

Pitanje za Visoko
Otkud ii informacije da Fuad seferagic lijeci kr'anom Ispravno kad on nije rascistio sa Akidom.Znaci nema ispravnu akidu.Onaj ko nema ispravnu Akidu nije ispravan ljekar,

imas FUADA F. SEFERAGIC (POZNAT PO ILAHIJAMA) MINHEN - CAZIN 0038761787018

E sada ne znam da li ima ili nema,Allah najbolje zna ko ispravno lijeci a ko ne.
A za informacije ja sam nasao pod rubrikom Ucaci ruk`je sirom svijeta !A ti se obrati onom ko je postavio njegovo ime....

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od AbuAmRibnFadL » Pon Mar 01, 2010 1:43 am

Ivanka posjeti doktora.

Visoko
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 1:53 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Visoko » Uto Mar 02, 2010 7:25 pm

AbuAmRibnFadL napisao:Ivanka posjeti doktora.
Selam alejkum,
Brate po cemu ti zakljuci da joj treba doktor a ne neko sto uci rukju?
Selam

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Senad » Sre Mar 03, 2010 8:37 pm

Ivanka 99 napisao: Senad, ti ces da se iznenadis ali ja sam rodjena u derventi.

Rekla mi je da mu dam iz prsta i menstrualnu krv.Stavila sam mozda samo ali niti jedan mili. samo sam dodirnula taj secer ali je na njega djelovalo.

Senade, mozes li da mi kazes sta je mlijecni polen?

Kako da se molim?

Nemojte da me ismijavate ali ja pokusavam na bilo koji nacin pomoc da nadjem

Esselamu alejkum
Esselamu alejkum
Mir Božji

Ivanka pa mi smo komšije prave ,,nije daleko Derventa, odem ponekad u Derventu.

Ivanka ovo sa menstrualnom krvlju nisi smila raditi , sve i da nema ulogu privlačenja džina to je nečista krv sama po sebi...... Zatraži od Allaha s.w.t. (Boga Uzvišenog) da ti oprosti da te uputi na pravi put na ono od čega ćeš imati koristi.

Što se tiče matične mliječ to je poseban blagotvorni proizvod pčela i nemogućega je vještački proizvesti. Visoko vrijedna supstanca koja će ti pomoći kao biostimulator , regenerator , obnoviti imunitet , anulirati anomalije u nervnom sustavu , poboljšati opšte funkcije organizma, vratit će ti snagu ova supstanca se zove još i royl jelly..... a što se tiče polena to na njemačkom se zove i Pollen isto tako Blume Pulver . Za pole kažu da je iskra života mislim damožeš sebi naći to.

Kada pitaš kako da se moliš za početak traži utputu od Allaha s.w.t. , Neka te Allah s.wt. uputi na ono štoje najbolje... Ako bueš uzimala Kur'an u ruke nemoj to raditi dok si u mjesečnom ciklucu , kad nisi u mjesečnom ciklusu pokušaj da naučiš kako se abdesti i onda uzmi Kur'an u ruke i inšaAllah bi će ti od koristi..

Ivanka na ovom forumu nema ismijavanja i sa ovim stvarima s e nije igrat. Vjerujem da će na ovom forumu bit sretni kao i ostali da te zovu sestro po vjeri ,,,,,,

Esselamu alejkum

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Mar 03, 2010 9:06 pm

Ivanka nije ti nista, trazi pomoc kod doktora,te experimente sto si imala sa tim sihirbazima to ti je samo pogorsalo situaciju..nego ti idi doktoru neka tebi daju tablete,na prirodnoj bazi,jer si ti meteropat,te simptome koje imas,su simptomi meteropata,i na svaku promjenu vremena ti ces se osjecati tako kao sto se osjecas,dok se tvoj organizam prestane branit od tih napada,..Gubi vazduh,osjecas da padas u nesvjest,srce brzo lupa,poviseni pritisak,trni lijeva ruka,zuji u usima,kao da te grebe kod srca,neki od nacina kako suzbiti to je i da se suocis sa tim.kada dodje ,a osjetis prije napada da to dolazi,samo se opusti..to ce potrajati nekoliko sekundi,a onda ce ponov doc na svoje,,izbjegavaj kahvu,cigarete,gazirana pica,kole ,kiselu vodu.Izbjegavaj stresne situacije..Odmaraj cesce,otidji na masazu,masaza je najbolji lijek za to...Ti nemas blage veze sa sihrima.. eto to zasada

Ivanka 99
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Pon Jan 11, 2010 7:31 pm

Re: Bojim se samoce i Bozije kazne

Post od Ivanka 99 » Sre Mar 03, 2010 9:35 pm

Esselamu alejkum

Odgovor za Abu AmRibnFadl

Vi meni savjetujete da idem doktoru.
Bila sam i sama misljenja da vracki nema, dok nisam na svojoj kozi osjetila.
Mozete da zahvalite Bogu - Allahu da vas nije takva sudbina stigla.
Isla sam ja i Doktoru i Psihijatru.... ali nista, nema diagnose a meni srce hoce da pukne da iskoci iz grudi.
Ja sam plakala ali nije to plac nego jaukanje da ne mogu danima da izadjem iz stana zbog izgleda moga lica,
sve ove godine.
Psiholog mi je rekao da sam tesko manipulirana i da ja strah imam - meni njegove rijeci nisu pomogle.
Zenski Doktor Ginekolog mi je rekao da sam ja jako plodna zena i da je cudno da ja nemam djece????
Ja taj bol i osjecaj nikada necu zaboraviti i to gusenje, a nema razloga.
Doktori ovdje ne mogu da pomognu.

Esselamu alejkum

Odgovori