Džini ili nešto drugo

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
stalker79
Posmatrač
Pridružio se: Uto Dec 29, 2009 7:49 am

Džini ili nešto drugo

Post od stalker79 » Uto Dec 29, 2009 7:56 am

Selam Allejkum,

Kada bih htio ukratko napisati ovaj email napisao bi "ne znam šta se događa". Živim u sretnom braku, držimo do vjere, umam posao i uredan život ali..
...od ljetos patim od epizoda nesanice, ruznih snova, ranog buđenja i kada zaspim. Iako je sve u redu mislim negativno, zdravstveno se lose osjecam, redovno me muci stomak, pa glava i tako u krug. Imao sam par puta bez ikakvog realnog razloga napade straha i panike (lupanje srca, znojenje, osjecaj bliske smrti). Obisao sam sve moguce pretrage i zdravstveni rezultati su dobri ali meni nije dobro, gusi me i nisam onaj isti covjek. Ne jedem isto, ne spavam isto nekako nije isto. Pocinjem da sumnjam na Džine ili nešto drugo, braco molim za savjet jer sam na ivici.
PS, probao sam sa audio rukjom nisam primjetio neke reakcije osim uobicajenog straha i lupanja srca

Sarajevo

Haris
Veteran
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Kontakt:

Re: Džini ili nešto drugo

Post od Haris » Uto Dec 29, 2009 8:38 am

Selam,

Pokušaj još koji put sa rukjom, pa vidi da li će biti reakcija. Ono što si naveo mogu biti džinski napadi, ružni snovi, nesanice i sl. Pokušaj sebi uzeti kao obavezu lijegati pod abdestom, te prije spavanja proučiti sure Ihlas, Felek, Nas, te Ajetul-Kursiju.

A Allah najbolje zna...

stalker79
Posmatrač

Post od stalker79 » Uto Dec 29, 2009 8:59 am

Alejkumu selam,

Probavacu i dalje sa rukjom ali brate ovo traje duze vrijeme (doduse rukju slusam zadnja dva dana) ali mi se sve nekako vrti 3 dana spavam kako treba pa mi bude drago pa onda 5 ne spava sto me totalno sroza i demorališe, ne znam volio bih otici kod nekog ucaja (verifikovanog) u Sarajevu ili okolici. Allah najbolje zna...

stalker79
Posmatrač

Post od stalker79 » Uto Dec 29, 2009 10:52 am

...ima li jos neko kakav savjet preporuku jer fakat mi je dosta :(

Haris
Veteran
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Kontakt:

Post od Haris » Uto Dec 29, 2009 2:24 pm

Još ti mogu preporučiti da naučiš na vodu te da popršćeš mjesto gdje spavaš i ćoškove kuće. Na vodu možeš naučiti tako što učiš Fatihu, Elif-lam-mim, Ihlas, Felek, Nas, Kafirun i Ajetul-Kursiju po 3 puta i svaki put kada proučiš neku suru puhneš u vodu lagano da tvoj dah dotakne vodu. Dok učiš drži vodu bliže ustima tako da i tada dah pada na vodu. Vodu možeš i piti, te obavezno radi prije spavanja ono što sam ti naveo u prvom postu. Bez abdesta ne leži..

Ne mora značiti da su to džinski napadi, ali ovako možeš dodatno provjeriti.

num
pisem pomalo
Pridružio se: Ned Nov 19, 2006 8:57 am

Post od num » Sre Dec 30, 2009 2:03 am

Selam alejkum!

Ovog ucaca iz Sarajeva nam je preporucio mr. hfz. Senaid Zaimovic: Abdurrezak - 061540208

Selam!

stalker79
Posmatrač

Post od stalker79 » Sre Dec 30, 2009 9:52 am

Hvala brate,

Vec sam dosao do broj brata Aburezaka i zakazao termin u ponedjeljak pa akobogda da počnem s hajrom.

Selam,

pcelica
pisem pomalo
Pridružio se: Pet Jan 08, 2010 5:49 pm

Post od pcelica » Pet Jan 08, 2010 6:03 pm

stalker79 napisao:Selam Allejkum,

Kada bih htio ukratko napisati ovaj email napisao bi "ne znam šta se događa". Živim u sretnom braku, držimo do vjere, umam posao i uredan život ali..
...od ljetos patim od epizoda nesanice, ruznih snova, ranog buđenja i kada zaspim. Iako je sve u redu mislim negativno, zdravstveno se lose osjecam, redovno me muci stomak, pa glava i tako u krug. Imao sam par puta bez ikakvog realnog razloga napade straha i panike (lupanje srca, znojenje, osjecaj bliske smrti). Obisao sam sve moguce pretrage i zdravstveni rezultati su dobri ali meni nije dobro, gusi me i nisam onaj isti covjek. Ne jedem isto, ne spavam isto nekako nije isto. Pocinjem da sumnjam na Džine ili nešto drugo, braco molim za savjet jer sam na ivici.
PS, probao sam sa audio rukjom nisam primjetio neke reakcije osim uobicajenog straha i lupanja srca

Sarajevo
selam

Dragi brate, imam podpuno isti problem, sve osim cestih ruznih snova. Pocelo je od ramazana, sanjala san i pocela nakon njega da ocekujem smrt, i od tog staha nakon nekoliko dobila panicni napad. Iz pocetka sam se cesto budila, sve dok nisam pred spavanje pocela da ucim u sake po 3 puta ihlas felek i nas i onda puhnem i potarem po tjelu, kako to radim slabo snajam a i ne budim se nocu.
Jeno vrjeme mi je bilo super al evo skoro opet sanjala neki san sto mi kao nagovjestava smrt i opet po starom samo sto elhamdulillah nemam napada. Sve sam pretrazila i ispitala neili nasla nekog s istim simptomima da trazim savjet, al kako vidim ima nas jos sto neznamo sta se dogadza.
kazem samo Hvala Allahu na svakom stanju, i molim Ga Uzvisenog da mi da da iz ovog iskusenja izidzem cvrsca i jaca insaAllah.
Momentalono klanjam istiharu da vidim sta da radim, dali da idem ljekarima dalje (mada sam isla kardiologu, vadila krv)sve ok.
Slusala sam rukju jedan put i bilo je nekih manjih simptoma al mozda sam to sebi i umislila neznam.
Da mi je nekako samo da normalno funkcionisem i da ne razmisljam o ovome, sto vise konatm sve mi teze. hajr insaAllah.

selam
ps drago mi je sto me Allah uputi na ovu stranicu.

senci
Mlađi član
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Post od senci » Uto Jan 19, 2010 7:49 pm

Selam alejkum.

Evo odlučio sam odgovori na ovu temu ali umjesto odgovora direkt, sam napravio novu temu pa tako da se inšAllah još ko posluži.
http://lijecenje-kuranom.com/forum/view ... f=3&t=1838

Neka nas Allah dž.š. usmjeri na pravi put i neka nam ojača naš iman i islam. Amin.

Odgovori