PRoblem s sinusima

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Karabaja
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pet Okt 23, 2009 9:29 am

PRoblem s sinusima

Post od Karabaja » Uto Dec 22, 2009 7:06 pm

Selam braco i sestre.naime imam problema s disanjem,tj s sinusima.tesko disem i sl.dobtor mi je rekao da trebam pod noz,al meni se bash i ne ide pod noz.ima li kakav lijek za to.sve kontam proci ce to.al kako vrijeme prolazi sve teze disem i sve veci pritisak u grudima se stvara.stalno mi je nos aktivan.ako ne izbacujem sekret kroz nos onda mi izlazi na pljuvacku i sl.navodno se moze sluz izgubiti od tih problema:S?ako ko ima kakav narodni lijek da mi preporuci bio bih mu zahvalan

Mensur.A
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sre Dec 02, 2009 4:33 pm
Lokacija: Tuzla (Tojšići)

Re: PRoblem s sinusima

Post od Mensur.A » Ned Dec 27, 2009 9:08 pm

We alejkumu selam

Dragi brate ja koliko znam to ti je najbolje da učiniš kako ti doktor savjetuje, jer ne možemo svaku pojavu na čovjeku pripisat džinima i šejtanima! Trebamo biti pažljivi i sigurni šta i kako ćemo!
Ko bolje zna od mene neka dopuni!

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: PRoblem s sinusima

Post od Senad » Ned Dec 27, 2009 11:07 pm

Karabaja napisao:Selam braco i sestre.naime imam problema s disanjem,tj s sinusima.tesko disem i sl.dobtor mi je rekao da trebam pod noz,al meni se bash i ne ide pod noz.ima li kakav lijek za to.sve kontam proci ce to.al kako vrijeme prolazi sve teze disem i sve veci pritisak u grudima se stvara.stalno mi je nos aktivan.ako ne izbacujem sekret kroz nos onda mi izlazi na pljuvacku i sl.navodno se moze sluz izgubiti od tih problema:S?ako ko ima kakav narodni lijek da mi preporuci bio bih mu zahvalan
Esselamu alejkum

Ovaj post se malo zagubio i dotični bi trebao da iznudi odgovor da malo više gugla i da u svom okruženju se posavjetuje sa onim koji su uradili operaciju
Što setiče operacije , sve koje znam su se pokajali jer nisu riješili probleme, bol je i dalje prisutan i kod većine dodatne komplikacije koje nisu imali.

Sinusi su žarište koje nemože sanirat niti jedan antibiotik, u redovnoj proceduri, iznimno da usporedim radi lakšeg razumjevanja a nije bukvalno, trebao bi popiti traktorsku prikolicu punu antibiotika uz dnevno konzumiranje po jedan sepet i rezultat bi bio 50-50.

Mišljnja sam a Allah s.w.t. najbolje zna da uzrok tvojim sinusima su sihiri i to bi trebao da pod hitno kreneš liječit i to permanentno uz konzumiranje narodnih lijekova za koje s e trebaš raspitat u svm okruženju a ja ti predlažem inhalacije medom, propolisom, a oralno d a koristiš sve od pčela. POstoje razni čajevi koje takođe trebaš inhalirat pa potrudi se, ako nebudeš liječio sihiri teško da ćeš postići nešto sa narodnom medicinom ili operacijom,,,,,, Allah najbolje zna.

U svakom slučaju moja preporuka bi bila da ne ideš na operaciju, prije nego što bilo šta uradiš oko toga klanjaj istihare namaza i pitaj onoga koji sve zna i kod koga se nalazi lijek.

Esselamu alejkum

Karabaja
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pet Okt 23, 2009 9:29 am

Re: PRoblem s sinusima

Post od Karabaja » Pon Dec 28, 2009 10:07 pm

Selam.sto se tice sinusa upoznat sam o tome sta se moze desiti poslije operacije.znam par ljudi koji su ok poslije operacije.da se razumijemo,ja licno nemam problema da me glava boli od toga i sl,al imam problem sto dovoljno kisika ne dolazi do mojih pluca.a bavim se takvim sportom da mi treba kisik.disanje je jako otezano.bio sma kod doktora prosle zime,i rekao je da bi se trebao operisati.a isao sam i jednom travaru.tj narucio sam od njega neke preparata.kapi za nos,i med neki s nekim travama...to mi i nije pretjerano pomoglo.doduse ja i nisam to pretjerano puno koristio.znaci posljednjih dana primjecujem da ujutru ili u toku dana izbacujem slam koji u sebi sadrzi ustajalu krv ( smedje boje krv ).

Odgovori