NEMIRNO SPAVANJE

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
ajla009
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Čet Avg 27, 2009 8:08 am

NEMIRNO SPAVANJE

Post od ajla009 » Pet Okt 02, 2009 9:18 am

ESSELAMUALEJKUMM

Imam sina dvje su mu godine,u zadnjih mjesec-dva dana nesto se subhanallahi cudno desava,ustane u ponoci to bude nekada od dva pa do samoga sabaha ili od 1 pa do 3 iza ponoci,ustane sjedi neko vrijeme suti ali rukama i nogama cijelo vrijeme se vrti odjednom skoci sa jedne strane kreveta na drugu stranu smije se a oci mu napola gledaju vidim da bi da spava ali ga nesto uznemirava zagleda se u jedan cosak sobe nekada odjednom samo jako vrisne tako da probudi svoga brata i sestru.Uzmem ga u narucje i ucim ali samo mi se otima vristi i vice ne,ne.Nikada se nije tako ponasao spavao bi uvjek cijelu noc i nije se plasio kada ucim.Sve u svemu vidim da je nesto sa njim cudno pa bih molila da mi ko da savjet sta da radim.Citala sam dosta na ovoj strani postova gdje se savjetuje sta da se uci ali me zanima dali ta voda moze da bude obicna ova pijaca ili cula sam za zemzem vodu ali iskreno receno neznam koja je to voda i gdje je mogu nabaviti..

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: NEMIRNO SPAVANJE

Post od Haris » Pet Okt 02, 2009 3:11 pm

Može i obična voda. Takođe možeš puhati i u dijete. Ono blago, po licu i ostalim dijelovima. To nešto dođe kao mjesečarenje. Pokušaj mu učiti po dani, pa vidi ima li reakcija, i da li govori ne. Tako malo dijete i ne razumije šta mu se uči i zašto, pa može mislit da mu se nešto govori, ionako ne razumije sve našeg jezika, a kamoli arapski. A kad se desi takav slučaj, pokušaj mu nešto drugo govoriti, priču ili nešto drugo, ili pjevušiti, pa ako se ne buni, onda postoji mogućnost nekog problema, s obzirom da mu smeta samo kad se uči.

A Allah najbolje zna...

num
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Ned Nov 19, 2006 8:57 am

Re: NEMIRNO SPAVANJE

Post od num » Sub Okt 03, 2009 6:26 pm

Pitanje:

Radi se o mojoj kcerkici, koja ima 5 godina. U zadnjih nekoliko sedmica se nesto boji, kada odemo u prodavnicu ne odvaja se od mene, a prije bi isla sama daleko po prodavnicama da gleda igracke. Nece nikako da ide u vrtic vec kad bude vrijeme da krene pocinje plakati i kaze da zeli ostati kuci. 1-2 sedmicno se budi navece i place, kaze da je ruzno sanjala. Kada zena i ja hocemo da klanjamo, curica place ako klanjamo zajedno, nego moramo pojedinacno i onda ona ne place. Brate, o cemu se radi i kako da postupim da pomognem kcerci?

Allah, swt, te nagradio i na ovom i na buducem svijetu!

Odgovor:

Ovako, nauci maloj na vodu, med i maslinovo ulje sljedece : fatihu, ajetul krusiju, ihlas, felek, nas, zatim sledece dove:

"Bismillahi erkike vallahu jesfike min kulli dain ju'zike ve min kulli nefsin ev ajnin hasidin Allahu jesfike." 7x

"Allahumme rabben-nasi ezhibil be'se vesfi entes-Safi la sifae illa sifauke sifaen la jugadiru sekamen." 7x

Pa je kupaj s tom vodom svaku veče sedam dana, poslije kupanja masiraj maslinovim uljem po cijelom tijelu a med neka jede ujutro i uvece, a neka i pije tu vodu.
Pospricaj joj i krevet pred spavanja naucenom vodom.

U kuci ucite ili pustajte da uci Kur'anska sura "El-Bekara", jer u kucama gdje se uci ova sura ne ulaze dzinni-sejtani.

Na pitanje odgovorio Enes Beganovic - urednik stranice : lijecenje-kuranom.com

EPILOG: Vec poslije nekoliko dana primjene ovih savjeta, koje je brat Enes preporucio, na curici je se moglo primjetiti poboljsanje, a poslije zavrsene terapije od sedam dana, curica je, hvala Uzvisenom Allahu, ozdravila. Da Plemeniti Allah nagradi brata Enesa najljepsom nagradom!

Jos malo na ovu temu se moze naci na ovoj adresi: http://www.n-um.com/?q=node/2469

Selam alejkum!

Odgovori