Tek Sada Shvatam- Terapija pocinje !

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Korisnikov avatar
aljo78
Mlađi član
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 7:34 pm

Tek Sada Shvatam- Terapija pocinje !

Post od aljo78 » Čet Sep 03, 2009 10:32 am

Selam alejkum ,


evo i da ja progovorim koju vijerovatno ce biti nekom koristno jer meni jeste korisno i vratilo me(vraca me) na pravi put .
Nakon tri godine patnje od pocetka problema od raskida sa dijevojkom do gubljenje posla i nervnog sloma i nemajuci jak iman i necineci ibadete i ahlak mi je ugrozen bio sam otvoren svakakom napadu i steti.Bio sam na pogresnom putu poredeci sebe sa drugim i govoreci sebi ima gorih od mene i bas (Zasto Ja )da mi se ovake stvari desavaju.
Ali kako nadze na ovoj stranici pod poforumom Samolijecenje moje nije da se pita koje i zasto nego da prihvatim jer to je Allahova odluka bilo to kusnje,opomena,kazna,ili vracanje vijeri ,mada nekako sve ovo vuce na jedno vracanje vijeri.
Nakon testiranje raznom rukijom i vidjevsi da nesto ima u meni krenuo sam u potragu za Ucacom u mom mijestu i nakon dugog trazenja nadzem na jednog Arapa.I posle dva sata lijecenja ,bolovi i naprezanje i vristanje itd su bili izdrzljivi ali sam okoncao i kad se to zavrsilo ja sam bio toliko iznemogo da je to nevijerovatno i naravno ispovracao sam dusu .
U medzuvremenu ucac je odlazio mozda jedanput ili dva put sa uciteljom i ragovarali o meni a ucitelj je koji poducava islam novim muslimanima a ujedno to je covijek koji sam ja kontaktirao prvo pa sam onda nasao ovog pravog ucaca.
Kad se to zavrsilo ja sam izasao jos pod uticajem i mukom u stomaku i pitam ucitelja sta se desava on meni kaze imali sta da nam nisi rekao !A ,ja cu ti na to kao sta ?
Pa kakav ti je socijalni zivot .A ja znajuci da nije bio dobar znao sam o cemu me pita a to je klanjas li postis li ,dajes li sadaku itd.I u tom sam se vratio sa ucacom i okoncao i dusu sam iz sebe izpovracao .
Nakon svega osijecao sam se Lakse Elhamdulilah 1000x.
I sad ja pitam ovog Ucitelja nakon sto je otisao ucac sta je bilo kaze mi Da me je Allah Dzelesanuhu kaznio stime jer nisam bio dobar a Allah najbolje zna i dao drugu sansu i da se obratim islamu.
I jos mi kaze na to da svi mi imamo Sejtane u sebi sem sto je moj jos nekoga pozvao da mu pravi drustvo.
Vijerovajuci svemu tome iskreno nisam bio dobar musliman ali evo juce je prvi dan u zivotu mome da sam klanjao sve pet namaza u jednom dana i otpoceo sam post i lakse mi je nego prije .Cigaru sam skoz bacio mada ima dva dana ali trudim se .Alkohol nepijem za ramazan niti cu ga piti poslije .
Eto toliko od mene vi procijeniti moju pricu ja cu se vratiti ali moram klanjati sabah pa na posao .

Selam alejkum ve rahmetulahi ve berakatuhu

Odgovori