lijek za modricu

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

lijek za modricu

Post od bajro17 » Pet Jun 19, 2009 10:35 am

neznam jesam li na dobrome mjestu postavi pitanje al nedavno me je udarilo auto pa mi je sada modra cjela noga tako da neznam sta bi stavljao da prodje sto prije ako neko zna molim vas recite

be.ma
pisem pomalo
Postovi: 35
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 3:07 pm

Re: lijek za modricu

Post od be.ma » Pet Jun 19, 2009 1:22 pm

ima jedna biljka zove se planinska arnika, moravka ili brdjanka, to ima u apoteki. kao krema ili neke kapi pa mozes isto kao oblogu mecati

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: lijek za modricu

Post od bajro17 » Sre Jun 24, 2009 5:23 pm

sinoc sam sebi ucio kuran i sve je lijepo proslo samo jos na jednom mjestu gdje me je udario branik od auta ima jako modro i nista tu ne osjecam ni dodir zna li neko cime da ubrzam ozdravljenje jer mi je dojadilo lezati vec dvije sedmice molim Allaha da mi pomogne i svima kojima treba pomoc

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: lijek za modricu

Post od evlad67 » Sre Jun 24, 2009 8:16 pm

Selam,
eto ja sada nesto cuo za to sto te muci, ti vjerovatno pitas nekakav narodni lijek za modrice i bolove,
pa ako je tako ja bas sada saznao sam da mozes uzet glavicu luka i malo je nacepit, ne skroz zdrobit, samo da ona ono se otvori, i stavis je u rernu da se malo zapece neoguljenu,
samo da malo se zapari, smeksa, i onda tada mozes tu glavicu luka da oblazes preko noge, sada je mozes naravno otvorit i tako one listove stavljat na modrice.
Rece mi da to i bolove izvlaci i modrice, ja nisam probao a Allah dz.s. naj bolje zna.

Selam
evlad

Odgovori