..

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
MelisaMPB
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Jan 17, 2014 2:52 pm

..

Post od MelisaMPB » Pet Jan 17, 2014 3:04 pm

Esselamu alejkum.

Život mi je postao čudan.Stvarno ne znam sta se desava.Izgubljena sam.Naime,riječ je o ovome;od juce pocela sam da klanjam svaki namaz,sto sam i zeljela,naravno svojevoljno sam odlucila.Prije nego sam obavljala namaze ucila sam kako da radim spomenuto,jako sam to zeljela.Gledala sam predavanja na youtube-u i tv-u i jako sam se zanimala za sve opcenito o islamu.Cesto sam plakala dok bih gledala neki video ili slusala ucenje sure,naravno to su bile suze radosnice.Srce mi se smeksalo i zeljela sam sto prije da ucinim sedzdu Gospodaru.Osjecala sam slast vjere iako nisam obavljala namaz.Sada kad to radim tj.klanjam osjecam se prazno i jedva se natjeram na namaz.Pomozite molim Vas.Stvarno ne znam sta da radim

P.S.imam 15 godina.

Hvala unaprijed.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: ..

Post od Senad » Pet Jan 17, 2014 11:39 pm

selam

Ustraj u farzovima ,vitri, naravno i sabaski sunet je obavezan . Pokušaj sa dva rekata nafile pred spavanje , ali samo dva rekata i tako svaku noć pred spavanje . Popravit će se stanje inšaAllah.

Kad se sve to ustabili onda kreneš i sunete

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: ..

Post od Haris » Sub Jan 18, 2014 12:45 pm

Šejtan saleti insana odmah kad je bilo kakav hajr, a pogotovo kad se radi o namazu. Pokaži snagu i zube i bit će dobro.. Također, klanjaj sporo, i sporije uči u namazu. Poistiha.

Odgovori