Bracni problem, trebam pomoc!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Visoko
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 1:53 pm

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Visoko » Pon Dec 21, 2009 10:02 pm

Selam alejkum!
Interesuje me da li sihri mogu biti uzrok da neko nekoga prestane voljeti i da ta osoba bude hladna prema svome partneru?Samo da napomenem da situcija je dosta slicnoj kao kod ovog brata sto je postavio pitanja i dosta ima simptoma sto ukazuju na sihre.Ja neznam kako da se postavim prema svoj ovoj situaciji supruga me je ostavila otisla je za Bosnu imamo kontakt jos uvijek.Sta da radim?Ne mogu nikako da zamislim da se toliko promijenila i da se sve tako prekinulo.Voljeli smo se i jos uvijek se volimo al ima tu nesto nerazumljivo.Puno je povrijedjenja od strane mojih i moje familije kroz citav period nasega braka,nije bila ni postovana ni cijenjena.Kako ja da se sada ponasam prema svojim roditeljima i drugim nista ne priznaju i ne kaju se zbog onoga sta su uradili.I dalje su takvi.Oni nisu u vjeri nikako mi smo jedini bili sto smo zivjeli Islamskim propisima.
Selam alejkum.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Haris » Uto Dec 22, 2009 1:32 am

Selam, moguća je rastava putem sihra.

Više o tome ovdje http://www.lijecenje-kuranom.com/sihr_rastavljanja.html

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od evlad67 » Čet Jan 21, 2010 9:09 pm

Selam aleikum,
pokusaj odrzat kontakt i dalje sa muzem svojim makar se to svelo na minimum, najgore je kad se ne komunicira vise!
Za tvoj problem sigurno ce se jos javit sa konkretnim savjetima, toliko ja mogu rec, samo nek se ne suti, to je opasno po vezu, ja to nisam znao do sada kad je kasno!
Kod tebe i kod brata Visoko sve isto kao kod mene kad je pocelo, samo sto ja tada nisam vjerovao u sihire i to, dok me nije strefilo, samo je moja bivsa znala da je nesto naopako krenulo i kad je zvala da idemo na ucenje ja sam je na najgrublji moguci nacin odbio i kad sam ja konacno pristo da idemo na ucenje onda ona nije htjela,
zato moj savjet polako sa njim i poslusaj rukju ovdje sa stranice! I budite pazljivi jedno prema drugom koliko mozete!!!!!!
Sacekaj da drugi jos kazu svoje ovdje, ja sam nisam lijecnik kuranom, ja sam i sam pacijent pa nemogu nista na tu temu rec!

Selam aleikum i da vas Allah dz.s. dragi sacuva!!!!
evlad67

djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od djetelina » Čet Jan 16, 2014 11:15 pm

Selam,
Nešto drugo sam ukucala u pretragu i onda naiđoh na ove postove, koje sam čitala i zaključim koliko sličnih situacija. Posebno kod evlad67 sam zapazila rečenicu u kojoj kaže kad ga je žena zvala da odu na učenje, kako ju je na najgrublji način odbio. Isto tako je kod mene bilo. Od samog početka sam imala neku slutnju da je to, ali nisam pojma imala šta da radim, pogotovo kad druga strana ne sarađuje. Ova stranica je za svaku pohvalu, a i osobe koje su uvijek tu da pomognu sa savjetima.

djevojka
pisem pomalo
Postovi: 40
Pridružio se: Čet Nov 07, 2013 1:03 pm

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od djevojka » Pet Jan 17, 2014 7:08 pm

Selam alejkum,
Moj savjet Vam je da prvo barem dva dana slusate rukju ujutro poslije sabaha i navecer poslije aksama i vidite da li ima ikakvih reakcija, i suprugu zamolite da i ona isto ucini... Lijepo s njom razgovarajte i to joj predlozite, pa vidite sta ce Vam reci, da li ce pristati na to (nadam se da hoce)... Moguće da Vas odbije, ali Vi nemojte odmah odustajati, opet joj to predlozite za par dana.. Ako se ispostavi da imate problem bilo bi dobro da zajedno posjetite provjerenog ucaca rukje.. Bitno je da kontakt ne prekidate...
Da Vam Allah dragi olakša..

Odgovori